Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Klausimai


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
82 atsakymai į šią temą

#21
Guest_Lukas Kacerauskas_*

Guest_Lukas Kacerauskas_*
  • Svečias

Split'ai, neblogai pastebėta. ;o

Žmogau, čia LSG, daug nesitikėk iš teisybės pusės, rašo mažiau tiem, kurių nemėgsta. ;]

Ko sedi vis dar LSG? Jeigu tiek daug korupcijos cia.
  • 0

#22
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias

Ko sedi vis dar LSG? Jeigu tiek daug korupcijos cia.

+sas.
  • 0

#23
Guest_Ignasijus Chose_*

Guest_Ignasijus Chose_*
  • Svečias

Ko sedi vis dar LSG? Jeigu tiek daug korupcijos cia.


Tą korupciją galima paignoruot. :]
  • 0

#24
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Kadangi jūs vertinat tik driftą, tai mūsų ledainės neturėjo turėt tam įtakos. Pipiro ir Vegos drifte aš asmeniškai nematau jokio drifto iš galinio žmogaus. Pykit, nepyke bet aiškiai pervertinot čia.
  • 0
Paveiksliukas

#25
Eimis

Eimis

    /vkick Expertas

  • Forumo dalyvis
  • 921 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Daugmaz

Nevertinau is perspektyvos "Megstu" ar "Nemegstu", tik pastebejau, kad Kacerauskas, del neaiskiu priezasciu sukeite pirma ir antra vietas, net balus keistai suskaiciaves pakeite. Beje pakeite ir savo balus siekdamas numusti. Kalbant apie tavo ir Blake drifta: Tikrai nieko ispudingo nemaciau, o tas galas su Ledainem man pasirode visiskai useless, kas is jusu ateme 3cia vieta tai tikrai.
Kalbant apie Split, ne as sustaciau pozicijas, tai padare Kacerauskas, mano pareiga buvo tik prabalsuoti, beja, konkurse vertinamas buvo drift, nors normalaus drift beveik nebuvo cia.
P.S Kas sake, kad isvaziavimas ant saligatvio prilygsta "Fail'ui". Pvz as, labiau domiuosi, kaip man pralysti tarp PVZ tvoros ir saligatvio stulpo, nei pataikyti i gatve, ka galima padaryti su Infernusu uzsimerkus.


Aš sakiau, kad čia netyčiniai išvažiavimai. Atkreipk dėmesį, vienas pravažiuoja normalei kitam nepavyksta ir užvažiuoja.. Pamėgink atkreipt dėmesį.

Kadangi jūs vertinat tik driftą, tai mūsų ledainės neturėjo turėt tam įtakos. Pipiro ir Vegos drifte aš asmeniškai nematau jokio drifto iš galinio žmogaus. Pykit, nepyke bet aiškiai pervertinot čia.


+1
  • 0

#26
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras
Pavydas daro savo...
  • 0

b5agtog.png


#27
El Splito

El Splito

    Savanoris Karys

  • Forumo dalyvis
  • 1.395 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:Dachuje
Pavydas?  :D :D :D :D
Man tiesiog pikta, kad nesažiningi konkursai vyksta.
  • 0

Žaidime - Split_Seconds

Dar žinomas kaip - Davai Žaidžiam


#28
Guest_Ignasijus Chose_*

Guest_Ignasijus Chose_*
  • Svečias

Pavydas daro savo...



Jei kasnors kąnors ir daro čia, tai tik tavo veidas. ; ) Skirk pavydą nuo neteisybės, žmogau. : )
  • 0

#29
Guest_svęčias_*

Guest_svęčias_*
  • Svečias

Pavydas daro savo...

Tu laimejai nes esi pas Kazanova gaujoj jei nebutum tai butu tavo š ir nieko nebutum pajemes.
  • 0

#30
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Ne, ne. Čia yra užsišikimas ant kitų žmonių, todėl ir gavo šansą prasistumt Pipiras. O pavydas koks gali būt, kai tu driftint nemoki : D. Žodžiu, neaušinsiu aš čia burnos, nes vistiek nieko jau nebepakeisi, o ir dar supyks kažkas poto keršyt pradės.
  • 0
Paveiksliukas

#31
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Sakot nereikejo vertint dalies su ledainem? Jei ji yra VIDEO, tai ja ir reikia vertint, o ji jusu vidio tik minusa duoda.
  • 0

#32
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Kadangi reikia vertinti ne editas, o drifta, nieko ispudingo labai nesimato. 7/10.

Čia citata iš tavo posto Burbos drifte. Tai vertink drifta, ledainės nebuvo driftas.
  • 0
Paveiksliukas

#33
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Tai kas ten? Intro? Ten buvo "Driftas" kuris buvo nevykes, kaip ir "Bullet'u" driftas.
  • 0

#34
Andrius Petrauskas

Andrius Petrauskas

    Asas

  • Užblokuotas
  • 4.329 Pranešimai
Nu su bulletais buvo nevykes driftas todel nes bulletas ant drifto yra nevykes bet pipiro aisku geresnis bet buvo tikrai geresniu driftu
  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#35
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Tame ir esmė, kad tu galėjai nekreipt dėmesio į tą dalį su ledainėm, bet kadangi tu labai priekabus ir nesupranti, kad kažkam tai tiesiog yra juoko dozė tai nieko neįmanoma padaryt.
  • 0
Paveiksliukas

#36
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Seniai buvo parasyta kas komisijoj, jei zinojai, kad joje esu as, ir esu toks:

labai priekabus ir nesupranti, kad kažkam tai tiesiog yra juoko dozė


Tai reikejo daryt tik normalu drifta, beto ir jusu driftas nebuvo tobulas, tikrai < uz ju. Del Split nieko nesakau, nes jiem padaviau panasu ivertinima.
  • 0

#37
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Aš ir nesakau kad męs esam pro drifteriai ir čia mus turėjot 10-tukais vertint. Išvis kalba eina kad Pipiro driftas buvo pervertintas ir bala žino kodėl jis užėmė aukštesnę vietą, nei kiti kurie buvo vos ne 2x geresni. Aš tavęs nekaltinu, nes tu tik vertinai, čia labiau Kazanovą šitie žodžiai liečia.
  • 0
Paveiksliukas

#38
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Rasydamas Komisija Orentuojies i ABU, Kazanova gal jiem dave aukstesni Bala nei Splitui, nes nebande sutalpinti Video i 1px, kad uzimtu maziau vietos.
  • 0

#39
Eimis

Eimis

    /vkick Expertas

  • Forumo dalyvis
  • 921 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Daugmaz

Pavydas daro savo...


Eik tu pavyde. Buvo 5 ar 6 etapai kuoriuos tu failinai nuemus bent po 0.25balo nuo vieno tau nebutu šasu patekt i 3 vieta.. GG
  • 0

#40
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Na tiesiog galvojau kad vertinimai bus objektyvesni.
  • 0
Paveiksliukas




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)