Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

„Samdomieji Žudikai“, viskas apie juos!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Coxenzo

Coxenzo

    Nemirtingasis

  • Serverio administratorius
  • 2.381 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Karjera

*
Populiarus

16717dff5264b7d7143cac7cbb69ae6f186.jpg

 

Kas tie „Samdomieji Žudikai“?

- „Samdomieji Žudikai“, tai grupuotė narių, kurie užsiima neteisėta veikla ir yra siejami su kone vienais iš rimčiausiu narkotikų,nusikalstamų veiklų grupuočių, kaip: kontrabandininkai,dyleriai,vagys ar baikeriai. Samdomieji Žudikai yra užsakomieji asmenys, kurie žudo žmones už tam tikrą atlygi. Užsakyti žudiką galite daugiausiai 7 dienom. Mes esame visiškai nesusiję su Teisėsauga, jai bent vienas grupuotėje „ožys“ ar šnipas iš Teisėsaugos pusės, jis yra niekinamas visiems laikams naudojant smurtą ir išnaudojimą. Samdomieji Žudikai yra asmenys atsakingi už naujokų saugumą serveryje, gina juos nuo eiliniu šaudytojų,smurtautojų.

 

Kaip nusisamdyti „Samdomąjį Žudiką“? 

- Jį nusisamdyti galima susisiekus su grupuotės vadu. Turėsite viską punktualiai,detaliai nurodyti, kokią auką medžioti ir kiek laiko. Mokestis žudikams bus nustatytas išgirdus nurodymus. Jiems atsilyginti galite ginklais,narkotikais,pinigais,nekilnojamu turtu. Tikslios kainos neatskleisime, nes mūsų tikslas išlikti slaptiems ir nepastebėtiems. Vadas paskirs jums žudika, o galbūt net ir pats leisis į medžioklę. Norėdami užsakyti visą būri Samdomūjų žudikų, mokestis kils.

 

Kaip papulti į grupuotę?

- Į grupuotę papulti bus tikrai sunku, reikės įrodyti savo vertę ne tik puikiais sugebėjimais žudyti ir terorizuoti žmones, bet ir parodyti savo vidines savybes. Ka turių omenyje sakydamas savybes? Ištikimybę, budrumą, pažadų vykdymą, bei žodžio tesėjimą.

 

Kaip atpažinti „Samdomąjį Žudiką“?

- Mus atpažinti bus sunku, mes keisime savo išvaizda, kad liktumėme nepastebėti Teisėsaugos būrio. Mūsų aprangos kodas - kostiumai, gaujos skinai. Šiam kartui tik tiek tegalime atskleisti informacijos.

 

Mūsų naudojami ginklai:

Vu172uf.png?1

NTZjuOV.png?1

AijtTPo.png?1

TL2fCRK.png?1

8lHkvXh.png?1

Mūsų naudojami skin'ai:

Skin_163.png

 163id.

Skin_273.png

273id.

Kiekvienas „Samdomasis Žudikas“ turi savo automobilį, daugiausia naudojame NRG-500,Sanchez,Sentinel,Sultan.

 

Spoiler


Šį pranešimą redagavo Rokaz: 04 rugpjūčio 2016 - 16:15
Pakeistas paveikslėlis

  • 10
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)