Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[SVARBU] Papildomos taisyklės skundų skiltyje


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Regis

Regis

    1337

  • Senbuvis
  • 3.120 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000

*
Populiarus

1. Negalima kelti skundų, kurie būtu verti kick'o 1/2. Dėti tik tuos skundus, kurie verti ban'o.

​​2. ​Įrodymus galima kelti tik turint vaizdo medžiagą arba nuotraukas, chatlog netraktuojami.

​3. Jei užvažiavot su automobiliu ant žmogaus ir jums prigeso variklis, patartina pasidaryti įrodymus, antraip skundas bus patvirtintas.

4. Jei davėt kick žaidėjui už flood/cheat ar pan., prieš kickinant pasidarykit įrodymus, nes skundas bus patvirtintas. (jei gavote skundą privalote per 24h įkelti įrodymus, kitaip būsite baudžiamas.)

5. Jei jus apšaudė naujokas, pasidarykit nuotrauką ar vaizdo medžiagą, nes kai gausit skundą ir neturėsit įrodymų, skundas bus patvirtintas.

6. Keliant skundą už aferą monetoje, privalomi įrodymai (nuotrauka / vaizdo įrašas). Juose privalo matytis: kas ką spėjot, iš kiek metat, kas iškrito, ar prašant laimėto turto žmogus po metimo neišsisukinėja, neignoruoja (įtikinimui, kad nedavė jums priklausančio laimėjimo), kad savininkas negautų jam teisėtai jau priklausančios serverio valiutos, kreditų ar dar ko. Nepaisant vieno iš šių dalykų, skundas bus atmestas (Jei skundą keliate su nuotraukomis, jos turi būti išdėstytos pagal laiką(/timestamp) iš eilės, tvarkingai. Jose viskas aiškiai turi matytis t.y laikas rodomas prie parašytų žinučių /timestamp, turi matytis susitarimas, kas meta, kas spėja ir iš ko, kitu atveju skundas bus atmestas).

7. Jeigu metate moneta iš pinigų tai meskite per sistema /moneta nick suma kitu metant moneta be sistemos is pinigu skundas bus atmestas

8. Jei keliate skundą, kai žaidėjas cheatina, negalima prašyti pinigų, tartis, kad būtų skundas išimtas. 

9. Skundą galima kelti ne vėliau, nei 7 dienos nuo žaidėjo prasižengimo. Jeigu po žaidėjo prasižengimo bus praėjusios daugiau nei 7 dienos, skundas bus atmetamas.

9.1 Skundą galima kelti ir vėliau, nei 7 dienos nuo prasižengimo, jeigu buvo paskolinti pinigai. Tokiu atveju skolintojas privalo pasidaryti įrodymus, kad matytųsi, jog buvo skolinti pinigai, žmogaus, kuriam pinigai buvo paskolinti sutikimas, kad jis juos grąžins bei numatytas laiko tarpas, per kurį pinigai bus grąžinti. Jeigu praėjus numatytam laiko tarpui pinigai nebus grąžinti, žaidėjas bus blokuojamas. 

10. Keliant skundą, jūsų vaizdiniai įrodymai (nuotrauka / vaizdo įrašas) negali būti kaip nors apkarpyti ar užtušuoti. Privalote pateikti originaliu įrodymus, kitaip skundas bus atmestas.

11. Keliant skunda privaloma turėti tik savo nuosavus įrodymus, negalima naudoti kitų  žmonių irodymų, jeigu matote jog kito žmogaus irodymuose matosi nelegalios programos prašome pranešti serverio administratoriams.

12. Skundą keliate tik patys už save, už kitus asmenis skundo kelti negalima.

13. Skunda galite kelti tik, ant vieno žmogaus, jeigu yra nusižengę keli asmenys tai ir keliate kelis skundus.

 

Patarimas - Jei pralaimėjote monetoje ir atidavėte turtą laimetojui, tai PRIVALOMA pasidaryti nuotrauką, taip bus lengviau suprasti ar įkeltas skundas melagingas ar teisingas.

 

Neturėdami įrodymų kaip paduodate turtą laimėtojui, galite patys nukentėti!


Šį pranešimą redagavo George_Ezra: 11 birželio 2020 - 18:50

  • 5
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)