Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gustas_Gadliauskas antrą kartą į Gidų moderatorių ! (Atnaujinta 2016-11-02)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
43 atsakymai į šią temą

Apklausa: Gustas_Gadliauskas antrą kartą į Gidų moderatorių ! (Atnaujinta 2016-11-02) (38 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar duodame šansą ?

  1. Prabalsavo Taip, išreikšiu komentaruose kodėl... (32 balsai(-ų) [84.21%])

    Balso procentinis santykis: 84.21%

  2. Ne, išreikšiu komentaruose kodėl... (6 balsai(-ų) [15.79%])

    Balso procentinis santykis: 15.79%

Balsuoti

#1
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

*
Populiarus

Šablonas:

 

1. Jūsų slapyvardis bei patirtis serveryje:

2. Tikslai atėjus į moderatoriaus pareigas. Ką žadate įnešti naujo šiose pareigose?

3. Jūsų nuveikti darbai forume, žaidime:

4. Ar turite patirties moderavime?

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Kuo galite būti geresnis už tuos, kurie pretenduoja į tą pačią skiltį? Argumentuokite.

6. Papildoma informacija apie jūsų karjerą projekte:

7. Kokiu būdu žadate įvesti tvarką šioje skiltyje?

 

Tekstą kurti galima ir laisva forma, taip parodysite savo kūrybingumą, tačiau į paminėtus klausimus atsakyti privaloma. Taip pat anketa turi būti parašyta aiškiai, įskaitomu šriftu. Didesnis pliusas - iš klausimų ir atsakymų anketa paversta į rašinį.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     

                                                                                                      Sveiki visi serverio bei forumo lankytojai,

 

Šiame savo gimtajame serveryje žaidžiu jau antri metai, jame žaidžiau su dviejais slapyvardžiais, dabartiniu Gustas_Gadliauskas ir senuoju Rusell_Westbrook .

Aš kaip ir dauguma moderatorių stengsiuosi įnešti  naujovių, didelių permainų ,ūnikalumo, kas dar nebuvo matyta anksčiau.

 

Įnešti naujovių čia, yra didelė motyvacija man pačiam, nes noriu bent maža dalele prisidėti prie forumo klestėjimo, mokytis iš savo klaidų ir pagaliau pasižymėti bei pajausti tą atsakingumo skonį.

 

Serveryje bei forume neesu garsus žaidėjas, bet noriu  pasižymėti ,išbandyti save ir kilti savo karjeros laiptais, nes manau tam esu pilnai pasiruošęs ir susikaupęs pareigoms.

Dažnai nauji veidai įneša naujų unikalių dalykų, kurių aš bandysiu padaryti kuo galėdamas daugiau, nors ir dabar man patinka esama sistema.

 

Visada norisi daryti tai kas tau asmeniškai patinka, o tokia veikla mane žavi ir jam jaučiu didelę pareigą ir atsakingumą.

 

Patirties moderavime turiu labai daug, esu moderavęs pradžioje savo servery prieš atidarymą, tačiau tam reikėjo daug laiko, kurio pas mane buvo labai - mažai .

Kriterijus atitinku puikiai , bent taip aš manau, esu visapusiškai pasiruošęs, turintis patirties, labai įšsiskyriu savo aktyvumu bei atsakingumu šiose pareigose, esu žmogus kuris nori padaryti viską ką gali,  tobulėti, taisyti savo klaidas bei priimti kritiką iš kitų patyrusių žaidėjų, nors manau man jos mano galva trūks mažai. Kaip bebūtų aš noriu augti toliau, ir stengtis padaryti tai , ką moku geriausiai.

 

​Skiltyje tvarką planuoju įvesti tik gavęs tam progą, reikia būti griežtam, nenuolaidžiaut, nes dažniausiai žaidėjai tuo gerumu naudojasi ir tai kenkia tau pačiam.

​Nuo kitų pretendentų galiu išsiskirti savo dideliu aktyvumu, kruopštumu, supratingumu bei pagalba kitam, kitas dalykas yra mano keletas naujų įdėjų, kurias bandysiu įgyvendinti bei paįvairinti rutiną. Jeigu žaidėjas smulkiai nusižengs, neskubėsiu bausti, paaiškinsiu ką padarė blogai, tačiau jeigu žaidėjas pažeidinės taisykles -  bausiu nesigailėdamas.

 

Stengsiuosi daryti ką galiu, tobulėti, rodyti pastangas, kad galiu ir daugiau, bei kažko daugiau pasiekti su laiku ir dideliu noru.

Skiltyje taipogi noriu įdėti naujų, nematytų gidų, kurie tikrai pravers ne tik naujokui, bet ir patyrusiui senbūviui.

Kaip jau minėjau dabartinė sistema yra gera ,tačiau tobulėjimui ribų nėra. Aš labai stengsiuosi, nenustosiu kurti įdėjų, stengsiuosi įnešti naujų gerų pokyčių, ir noriu jog tai jaustūsi visiems, forumo lankytojams bei  serverio žaidėjams.

 

                                                                                                                                                                 Laukiu jūsų visų nuomonių, ačiū jog skaitėte  !


Šį pranešimą redagavo Gustas Gadliauskas: 02 lapkričio 2016 - 15:05

  • 5

#2
Rokas_Gibson

Rokas_Gibson

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 149 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Darbas:so
  • VIP:n
Palaikai susitvarkysi sėkmės
  • 0

6Q7wRWm.jpg


#3
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.687 Pranešimai

už geras žmogus. taip aišku nereik komentuoti dėlko už, sekmės


  • 0

#4
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

Kaip ir rašiau senojoje anketoje nieko naujo tikrai labai neįnešiu, bet stengsiuosi padaryti kaip galiu gėriau, negu yra, noriu pakeisti , inešti kažką naujo ir tiesiog didelė motyvacija man pačiam.

Wut wut, nelabai supratau, bet šiaip už. Sėkmės!


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#5
Bradley Coopper

Bradley Coopper

    OTDIHAEM

  • Veteranas
  • 2.019 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių transporto direktorius !

Už, maladėc, draugiškas, visada padedantis, manau susitvarkysi pareiguose :)


  • 0

Nekilnojamo turto agentų direktorius nuo 2016-07-28 iki 2016-10-15
TeamSpeak moderatorius nuo 2016-10-13 iki 2017-03-31
Krovinių transporto direktorius nuo 2016-11-10 iki 2017-01-19
Gaisrininkų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-06-24
Serverio adminstratorius nuo 2017-09-13 iki 2018-04-18
Krovinių transporto direktorius 2018-12-26 iki 2019-02-12
Inkasatorių direktorius nuo 2019-09-16 iki 2019-10-02


#6
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Laukiu daugiau nuomonių !


  • 3

#7
James Mclaren

James Mclaren

    Magnatas

  • Veteranas
  • 2.599 Pranešimai

Palaikau! labai draugiškas, paslaugus. Sėkmės!


  • 0
Pagarbiai,
Magnatas James Mclaren.

#8
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Ačiū už nuomonę, lauksiu dar !


  • 2

#9
Cristian_Ghost

Cristian_Ghost

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 239 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva Telšiai
  • Darbas:Vagys
  • VIP:niera
  • XP:21k

Už geras, draugiškas, padedantis, malačius pacaniukas ! :)  :D  manau susitvarkytum su šia pareiga :) Tad sėkmės  ;) !


  • 1

                                                                                msy1GrR.gif


#10
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Ačiū už nuomones, sulauksiu daugiau ?


  • 3

#11
Titas_Fuksas

Titas_Fuksas

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.422 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • VIP:Taip

Šį karta jau už, matosi, kad esi tikrai aktyvus forume, sėkmės.


  • 0

#12
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Kaip ir rašiau senojoje anketoje nieko naujo tikrai labai neįnešiu, bet stengsiuosi padaryti kaip galiu gėriau, negu yra, noriu pakeisti , inešti kažką naujo ir tiesiog didelė motyvacija man pačiam.

Wut wut, nelabai supratau, bet šiaip už. Sėkmės!

Pataisiau, laukiu daugiau nuomonių !  :wub:


  • 2

#13
Erikas_Vilkoicis*

Erikas_Vilkoicis*

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 291 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:p
  • VIP:t
  • XP:Visi
Šikart parašysiu už nes vaikas esi, bendraujam labai senai ne tik per samp ir realybei, nebutum tu verksnys butu geriau, sekmės tau Gustai!!
  • 0

#14
David Toretto

David Toretto

    Dingęs be žinios

  • Užblokuotas
  • 1.390 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius/Pašilaičiai
  • Darbas:kb
  • VIP:n
  • XP:95 000

Už, draugiškas, linksmas žmogus.


  • 0

#15
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Ačiū visiems už nuomones ! Sulauksiu dar? :)


  • 2

#16
Vidas

Vidas

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 234 Pranešimai
  • Darbas:Carpenter

Prieš. Kiša savo nosį ten kur nereikia, pastovūs pranešimai yra tiesiog beprasmiai "freepostai", bukumo levelis tikriausiai didesnis nei mažamečio vaiko, apgailėtinas emo.


  • 0

#17
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Prieš. Kiša savo nosį ten kur nereikia, pastovūs pranešimai yra tiesiog beprasmiai "freepostai", bukumo levelis tikriausiai didesnis nei mažamečio vaiko, apgailėtinas emo.

Labas, neesam nei bendravę nei pažįstami, atsipalaiduok, tiesiog aš paneigiau tavo nuomonę anketoje, o tu man tuo pačiu keršyji,nežinau ar aš čia rodau būkumą, ar tu, good luck, vistiek ačiū už nuomonę ;)


Šį pranešimą redagavo Gustas Gadliauskas: 30 birželio 2016 - 11:28

  • 1

#18
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Tema šiektiek atnaujinta  B)


  • 1

#19
Guest_Augutis_*

Guest_Augutis_*
  • Svečias

Už lengvai čia tau bus sekmės.


  • 0

#20
Nico_Camero..

Nico_Camero..

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 25 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:38.000
Už. Malonus atsakingas draugiškas linksmas.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)