Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Dantė Kulikov į „fotografų būrelį"


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
dan7e

dan7e

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Darbas:Kontrabanda
1. Vardas_Pavardė žaidime (išvardinti visus turėtus): Dante_Kulikov;
2. Keletas jūsų padarytų nuotraukų: dingo visas archyvas, bet užsiliko viena iš senojo forumo ( http://i.imgur.com/o0wueq0.png );
3. Ar mokate naudotis Photoshop programa? (nebūtina, bet padidintų šansus): Taip;
4. Jūsų skype kontaktiniai duomenys: shuffle.4
 
Sveika liaudis! Anketą rašysiu man patogiausiu būdų - laisvąja forma. O taip, manęs niekas nepažįstate, todėl pradėsiu pačiu banaliausiu, nuvalkiotu būdu - papraščiausiu prisistatymu. Pats apie save daug pasakyt negaliu, apie mane gali valandų valandas papasakot geriausi draugai. Apie save kaip asmenį galiu pasakyti tai, jog esu labai draugiškas, malonus bei tvarkingas. Nemėgstų konfliktų bei pats į juos nesiveliu. Man penkiolika metų, gyvenu Telšiuose. Mano tikrasis vardas - Viltenis. Laisvą laiką praleidžiu su draugais. *blem, nebeturiu ką pasakyt, reikia kažką privelt, kad kiečiau atrodyčiau* Umm, mėgstų muziką...
Na, toliau nebeturiu ką ir bepasakyt/parašyt. Pabendrausim - pamatysim :)

Šį pranešimą redagavo dan7e: 08 rugsėjo 2016 - 20:24

  • 0

glzG1Di.png

 

DANTE KULIKOV


#2
Pedro.

Pedro.

    Baltas Bebras

  • K.T. direktorius
  • 2.046 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:motoloveris
  • VIP:Yra
  • XP:189k
  • Don_Pedro
  • Rekordų savininkas:Minutės
Noriu tavęs paklausti, kiek save vertintumei 10balėje sitemoje, naudojantis fotošhopu? Šiaip matau serveryje esi aktyvus gan, tai manau padėtum susitvarkyti man su nesklandumais.
  • 0

Samdomųjų žudikų vadas nuo 2016.03.09 iki 2016.06.01!

Autoklubo direktorius nuo 2016.03.14 iki 2016.05.18!

Nekilnojamo Turto Agentų direktorius nuo 2016.08.10 iki 2016.08.31!

Krovinių Transporto direktorius nuo 2016.10.02 iki 2016.11.10!

JapCarCrew klubo vadas nuo 2016.12.24 iki 2017.04.09!

Paveiksliukas


#3
dan7e

dan7e

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Darbas:Kontrabanda

Noriu tavęs paklausti, kiek save vertintumei 10balėje sitemoje, naudojantis fotošhopu? Šiaip matau serveryje esi aktyvus gan, tai manau padėtum susitvarkyti man su nesklandumais.

Labas. Pas mane nėra labai laki vaizduotė, tad sakyčiau, kad naudotis „fotošopu" moku tik iš įrankių pusės (kartais „pareina" įkvėpimas ir išeina puikus darbas, bet jo jau senai nebesulaukiu). Daugiau darbų galėčiau parodyti asmeniškai (Skype, AŽ ir etc.).


  • 0

glzG1Di.png

 

DANTE KULIKOV


#4
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

Patvirtinta, sveikinu patekus į mūsų komandą.


  • 0

tL7uMTb.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)