Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

ech LSG

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
68 atsakymai į šią temą

#21
Minde Soris

Minde Soris

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.785 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukiškių tardymo izoliatorius
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:144000
  • Geriausias 2016 metų:Mechanikų direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Įsivaikink naujoką!

ti ko manis ne?


  • 0

#22
StillAs

StillAs

    Profas

  • Veteranas
  • 1.458 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:Bedarbio Bendradarbis
  • VIP:Nesibaigentis
  • XP:696969
  • ?!?

Ka galiu pasakyti, video tikrai yra tikras, viskas parodyta kaip kas dabar vyksta, ir aisku, pats as siandien leavinau LSG. Aisku prisijungsiu karts nuo karto, pazet kaip sandeliai ir pns, bet servas yra zluges B-). Sekmes visiems ;c


  • 0

#23
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

Realiai tai nihuja nesupratau :D Nu supratau, bet tai ka parodo tie forumo acc? :D :D :D


Zmones, kurie buvo mldc, del kuriu servas buvo toks kaip vaizduojami video pradzioje
  • 0

#24
Matas.

Matas.

    x)

  • Veteranas
  • 2.282 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2016 Metų lošėjas (poker , /monetos lošėjas)
  • Geriausias 2016 metų:Mechanikų direktorius !
  • Laimėjo konkursą:Triatlono nugalėtojas 2019
<3.
Dabar pagalvokite visi, apie šitą serverį rašo žmonės vien tik blogus atsiliepimus, apie kitus serverius - gerus. Problema yra tame, kad čia yra per mažai veiklos naujokams, jie nesupranta ką čia daryti, pazaide kelias valandas atsijungia ir viskas. Šitas serveris yra nelabai pritaikytas naujokams pradėti žaidimą .
  • 4

#25
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
Tiesa mano galva yra tokia: Turi būti noras čia žaisti,didelis įdomumas jeigu jus turite dėl ko čia žaisti,tuomet ir nusispjaut bus ant valdžios,atnaujinimų bei konfliktų.Tiesiog ramiai sau žaisit į nieka nekreipdami dėmesio.Manau tai būdavo kiekvienam naujokui,iki šiol yra žaidėjų kurie žaidžia ir jiems įdomu.Ir jiems nerūpi kas būvo ankščiau jie gyvena dabartimi o ne praeitimi.Kiekvienas senbuvis kuris pražaidęs 3-4 metus ar net daugiau, jam viskas čia neįdomu tiesiog ir jis stengiasi parodyti kaip įdomu buvo ankščiau,tačiau jūs nesuprantate,kad naujokams nereikia jokių atnaujinimu ir pnš,jiems ir dabar įdomu čia žaisti,o kai pražais keleta metų patys viska supras.Nuomonę parašiau remdamasis asmenine patirtimi,kai buvau naujokas net nežinojau kas tas Benas ir man buvo neįdomu,tissiog turėjau savo tikslų dėl kurių būdavo įdomu žaisti ir nereikėjo jokios kitos veiklos ar atnaujinimų. :) Išvada yra viena - visiems serveris atsibosta,prisimenat kaip būdavo įdomu ankščiau žaisti ir bandote kažką įdordyti.:)

Šį pranešimą redagavo Hailexas: 11 rugsėjo 2016 - 09:22

  • 0

#26
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

Tiesa mano galva yra tokia: Turi būti noras čia žaisti,didelis įdomumas jeigu jus turite dėl ko čia žaisti,tuomet ir nusispjaut bus ant valdžios,atnaujinimų bei konfliktų.Tiesiog ramiai sau žaisit į nieka nekreipdami dėmesio.Manau tai būdavo kiekvienam naujokui,iki šiol yra žaidėjų kurie žaidžia ir jiems įdomu.Ir jiems nerūpi kas būvo ankščiau jie gyvena dabartimi o ne praeitimi.Kiekvienas senbuvis kuris pražaidęs 3-4 metus ar net daugiau, jam viskas čia neįdomu tiesiog ir jis stengiasi parodyti kaip įdomu buvo ankščiau,tačiau jūs nesuprantate,kad naujokams nereikia jokių atnaujinimu ir pnš,jiems ir dabar įdomu čia žaisti,o kai pražais keleta metų patys viska supras.Nuomonę parašiau remdamasis asmenine patirtimi,kai buvau naujokas net nežinojau kas tas Benas ir man buvo neįdomu,tissiog turėjau savo tikslų dėl kurių būdavo įdomu žaisti ir nereikėjo jokios kitos veiklos ar atnaujinimų. :) Išvada yra viena - visiems serveris atsibosta,prisimenat kaip būdavo įdomu ankščiau žaisti ir bandote kažką įdordyti. :)

Priminei man Beila, kai jis pretendavo į adminus ir irgi bandė kažką irodynėt kaip tu dabar, bet poto vistiek pasakė tai ką mąsčiau aš ir daug kitų. Tad, soz, suprasi veliau galbut.


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#27
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

Priminei man Beila, kai jis pretendavo į adminus ir irgi bandė kažką irodynėt kaip tu dabar, bet poto vistiek pasakė tai ką mąsčiau aš ir daug kitų. Tad, soz, suprasi veliau galbut.

Matau nesupratai mano komentaro esmės :D Man pačiam jau seniausiai pabodo čia žaisti ir yra neįdomu.Nebnadau aš nieko įrodynėti,viską ką norėjai parodyti su šiuo video pilnai su tavimi sutinku.Žaidžiu čia vien dėl to,jog pretenduoju į aukštas pareigas.Savo komentaru norėjau pasakyti,kad betkuriam senbuviui jau viskas atsibodo,o naujokams įdomu žaisti ir nusispjaut jiems ant visų atnaujinimų ar serverio valdžios,tiesiog jiems įdomu žaisti ir žaidžia,tačiau tie dabartiniai naujokai po keleta metų patys viska supras :D Viską suprantu ka tu su šiuo video norėjai įrodyti,bet dar kartą kartoju.Kalbu apie naujokus,kurie žaidžia dabar :D


Šį pranešimą redagavo Hailexas: 11 rugsėjo 2016 - 09:34

  • 0

#28
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

Matau nesupratai mano komentaro esmės :D Man pačiam jau seniausiai pabodo čia žaisti ir yra neįdomu.Nebnadau aš nieko įrodynėti,viską ką norėjai parodyti su šiuo video pilnai su tavimi sutinku.Žaidžiu čia vien dėl to,jog pretenduoju į aukštas pareigas.Savo komentaru norėjau pasakyti,kad betkuriam senbuviui jau viskas atsibodo,o naujokams įdomu žaisti ir nusispjaut jiems ant visų atnaujinimų ar serverio valdžios,tiesiog jiems įdomu žaisti ir žaidžia,tačiau tie dabartiniai naujokai po keleta metų patys viska supras :D Viską suprantu ka tu su šiuo video norėjai įrodyti,bet dar kartą kartoju.Kalbu apie naujokus,kurie žaidžia dabar :D

Tai aš naujokam, ir nerodžiau kad nėr atnaujinimų čia ar panašiai, aš tiesiog paradau tiesą kokia čia yra. Mūsų valdžia prašo parodyti kaip čia sakoma "zjbs" sandelius,dažus ir kitka, nors nieko ten senai nebevyksta, aš žaidžiu nuo 2012 galima sakyt, ir nuo tuo laiko aš realiai nepamenu jokių "ahuenu" pakeitimu, grubiai sakant galima teigti jog 4/5 metai šitas servas stovi vietoj, nors galėjo judet daug aukščiau. O atnaujinimai niekada nesikeikiu man budavo visad, nes pražaidęs tiek laiko senai supratau, kad čia nieko nebebus jau :D 


  • 4

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#29
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

Tai aš naujokam, ir nerodžiau kad nėr atnaujinimų čia ar panašiai, aš tiesiog paradau tiesą kokia čia yra. Mūsų valdžia prašo parodyti kaip čia sakoma "zjbs" sandelius,dažus ir kitka, nors nieko ten senai nebevyksta, aš žaidžiu nuo 2012 galima sakyt, ir nuo tuo laiko aš realiai nepamenu jokių "ahuenu" pakeitimu, grubiai sakant galima teigti jog 4/5 metai šitas servas stovi vietoj, nors galėjo judet daug aukščiau. O atnaujinimai niekada nesikeikiu man budavo visad, nes pražaidęs tiek laiko senai supratau, kad čia nieko nebebus jau :D

Suprantu :D bet pats pagalvok.Šiom reklamom apie sandėlius,dažus ir pnš,bandoma pritraukti naujokus,o jiems tai yra įdomu.Taip paprastiems žmonėms kurie pražaidę apie 2-3-4 ir daugiau metų jiems neįdomu tai.Taip sakau,nes kalbu iš asmenines patirties.Turiu realybės draugą kuris žaidžia sampą ir jis kažkaip nesidomi jokiais konfliktais ar valdžia :D sandėliai,dažai,darbai jam yra įdomus :D o mums visiems,jau seniausiai pabodę tai.


Šį pranešimą redagavo Hailexas: 11 rugsėjo 2016 - 09:48

  • 0

#30
Natas

Natas

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.850 Pranešimai
  • Gyv. vietaSummoner's Rift
  • Darbas:Lolas
  • VIP:Duokit RP
  • Geriausias 2018 metų:Geriausias 2016m. Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:League of Legends žaidėjas

Geras, liūdnas video. Parašė pm, kad ir aš paminėtas, numetė link'ą. Ne tai ko tikėjaus :D . Harambe? Man kaip reaguot? Įžeistam ar kaip? :D Šeip video realiai atspindi šiuo metu serverio statusą. - Apleistas, neįdomus. Reikalingos permainos.


  • 0

98a5c5729b77e92e0a4db8e794a96dc28bf9b92e


#31
DJ Alex Bit

DJ Alex Bit

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 120 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius/Anglija
  • Darbas:so
  • VIP:n
  • XP:420

Gers video, gai galėsiu + rep užmesiu :) Trūko tik mūsų su nelsonu :D

Jusu tikrai netruko xdd cyterei jibani :DDD.

 

Ta pati sakiau pries metus kokius, kad panasei bus xddd


  • 0

 

 

 


#32
Guest_innocent_*

Guest_innocent_*
  • Svečias

taikliai.


  • 0

#33
Džesika

Džesika

    Važiuojam džesika

  • Senbuvis
  • 1.686 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:darbo birža
  • VIP:socei
  • XP:socei
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius !
  • Nekelk_tono

gerai padirbėta malacy.


  • 0

idDMv9v.gif


#34
hwrd

hwrd

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 986 Pranešimai

o kam tuos zmones idejei?


  • 0

ZNRY.gif


#35
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

o kam tuos zmones idejei?


Kad tu paklaustum, o aš neatsakičiau.
  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#36
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

yup, butu benas anksciau susivokes, kad biski negerai padare kai kuriems zmonems pareigas suteikdamas, nebutu visas sitas bardakas prasidejes, gal tuomet ir su naujovem butu buve imanoma sita ,,projekta'' atgaivint, o dabar post factum


Šį pranešimą redagavo Algirdas Gradauskas: 11 rugsėjo 2016 - 13:35

  • 0

#37
Grantas

Grantas

    g funk

  • Forumo dalyvis
  • 756 Pranešimai
  • Gyv. vietaPo tiltu
  • Darbas:sk
  • VIP:n
  • XP:64k

yup, butu benas anksciau susivokes, kad biski negerai padare kai kuriems zmonems pareigas suteikdamas, nebutu visas sitas bardakas prasidejes, gal tuomet ir su naujovem butu buve imanoma sita ,,projekta'' atgaivint, o dabar post factum

posfactum harambe prikelt


  • 0

Gali isvaryt zmogu is LSG bet LSG is zmogaus ne  

 

 

 

515201603342868407.jpg


#38
*Frankas Varsketis*

*Frankas Varsketis*

    Asas

  • Veteranas
  • 1.056 Pranešimai
  • XP:1

+rep, Tikrai sauniai padirbeta!


  • 0
kvk

#39
Jėzus

Jėzus

    Serverio Dievas

  • Veteranas
  • 394 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:Metų valentinas!

Cia as viens nematau jokios problemos serve? Matau problema zaidejuose, kurie nusiteike kad cia viskas blogai ir atsibode, nieko nesikeicia ir ikalbineja kitus taip pat nusiteikt.


  • 1

#40
Edva!

Edva!

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.456 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • VIP:n
  • XP:Nežinau
  • edva007

Cia as viens nematau jokios problemos serve? Matau problema zaidejuose, kurie nusiteike kad cia viskas blogai ir atsibode, nieko nesikeicia ir ikalbineja kitus taip pat nusiteikt.

Ne vienas :/
  • 0





“One day you’ll leave this world behind, so live a life you will remember.” - The nights, Avicii





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)