Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Pasipasakokite. Kada pirmą kartą sėdote prie vairo?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.598 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Buvo nuspręsta sukurti šitą temą. Pasipasakokite, kada sėdote pirmą kartą prie automobilio ar mopedo/motorolerio vairo.

Pasipasakosiu aš pats dabar. Man gal buvo kokie 6 metai, kaip pirmą kartą paėmiau vairą į rankas. Bet ir tai nelabai... nes sėdėjau savo tėvui ant kelių. Tada man buvo tiesiog extreme'as. 

 Jei bus labai įdomu galbūt duosiu +rep ir kelis k per žaidimą.

Na, dabar jūsų eilė.


  • 1


#2
Grantas

Grantas

    g funk

  • Forumo dalyvis
  • 756 Pranešimai
  • Gyv. vietaPo tiltu
  • Darbas:sk
  • VIP:n
  • XP:64k

mano tai nk idomaus. bet turiu dedes istorija. Si istorija apie 40 metu senumo. jis nuo pat mazumos domejosi transporto priemonem ir t.t. Mokejo vairuot jau budamas 8. Viena vasara leido kaime. Ten buvo jo pusbrolis apie 11 metu uz ji vyresnis. Dede kad gautu pavazinet su tu laiku pirdom pastoviai jam vergavo, vale ir rinko  dalis ir visokius netikusius darbus. Viena kart pusbrolis gryzes is ukio darbu pasake kad greit reik i kauna vaziuot taciau buvo nemiegojas ir dar isgeres o buvo jie tik dviese tad budamas 12 dede su pobeda (kas nezino kas tai yra https://www.google.l...UuVAy0Q_AUIBigBpasigrozekit). vaziavo apie 90km kol pusbrolis smigo ant galines sedines. viskas buvo gerai tik paciam gale prie palemono kaimu vaziuojant zvyrkeliu milicija stovejo ant islindimo i esfaltuota kelia. tas zinojo kad pamate ji uzvairo tikrai sustabdys ar jei tsg apsisuks prades gaudyt. bet laukuos ganes karve tai dede sustojo ir nuejo ja perkelt, nu kad tipo kai gyvuliai ant grandines buna juos reik perkelt kad nauja zole gautu. Tai taip perkeles kazkieno karve issisuko nuo milicijos ir aplinkeliu pasieke savo tiksla. Man tai si istorija super nes isivaizduokit ka nors panasaus siais laikais. 


Šį pranešimą redagavo Grantas: 29 spalio 2016 - 11:23

  • 2

Gali isvaryt zmogu is LSG bet LSG is zmogaus ne  

 

 

 

515201603342868407.jpg


#3
Natas

Natas

    Legenda

  • Veteranas
  • 1.850 Pranešimai
  • Gyv. vietaSummoner's Rift
  • Darbas:Lolas
  • VIP:Duokit RP
  • Geriausias 2018 metų:Geriausias 2016m. Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:League of Legends žaidėjas

Nu pasipasakosiu.

 

Pirmą kartą už vairo sėdau 15-os metų. Tėvas duodavo priparkuoti ir t.t. 2014 metų Balandžio 1-ąją viskas pasikeitė :D . Kai pasakiau, tėvam, kad nusipirksiu sau mašiną, kad pasimokyt vairuot. Jie aišku nepatikėjo ir nesuprato, kad aš rimtai :D . Balandžio 1-osios naktį įsigijau savo pirmąjį mašiniuką. Neturėjau teisių, man tebuvo 17metų. Tai buvo 1991metų Mazda Mx3 už 300 eurikų xd. Nebuvo ledas, bet trauka stebino. Išmokęs vairuot mechaninę per 30minučių, važinėjau ja visas velykų atostogas ir poto nusprendžiau parodyt ją tėvui xd. Tėvas pamatęs, pasakė man, kad gyvenime šitos šiukšlės neparduosiu. Įdėjau skelbimą, pasipylė skambučiai, pardaviau sekančią dieną už tuos pačius 300eur xd.

 

Nuotraukytės xddd: http://imgur.com/gallery/WamVF


  • 4

98a5c5729b77e92e0a4db8e794a96dc28bf9b92e


#4
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

Prie mopedo tai kažkur 8-9 metų sėdau,o prie mašinos 13-14 metų,vairuot dar nemokėdavau,bet nesunkiai važinėdamas mišku išmokau.Dažniausiai kaip bebūtų keista visi pirmą kartą atsisėdę prie mechaninės gesta,nes atleidžia sankabą :D kažkodėl aš iškart kai tik atsisėdau nei karto neužgesau :D


Šį pranešimą redagavo Hailexas: 29 spalio 2016 - 12:02

  • 1

#5
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

11 ar 12 metų išmokau vairuot, pradėjau aišku kaip ir visi, tėvui ant kelių, kol likau per didelis sėdėt tėvui ant kelių, tada liepė pačiam sėst, nu pirmas kartas nžn, normaliai viskas ėjosi, tėvas šaibas perjunginėdavo, po to jau pats išmokau viską daryt, 14 metų avariją buvau padaręs, bet nedidelę, ir kaltas buvau tik tuo, kad teisių neturėjau, būčiau turėjęs būčiau mentus kvietęs, nes senis už vairo gatavas buvo. už traktoriaus vairo. :D


Šį pranešimą redagavo Tomas Vokietis: 29 spalio 2016 - 12:17

  • 1


#6
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.598 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Keliems +rep daviau. Manau, jei dar pasipasakosite savo įdomias istorijas, dar +rep užmesiu.


  • 1


#7
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

mano tai nk idomaus. bet turiu dedes istorija. Si istorija apie 40 metu senumo. jis nuo pat mazumos domejosi transporto priemonem ir t.t. Mokejo vairuot jau budamas 8. Viena vasara leido kaime. Ten buvo jo pusbrolis apie 11 metu uz ji vyresnis. Dede kad gautu pavazinet su tu laiku pirdom pastoviai jam vergavo, vale ir rinko  dalis ir visokius netikusius darbus. Viena kart pusbrolis gryzes is ukio darbu pasake kad greit reik i kauna vaziuot taciau buvo nemiegojas ir dar isgeres o buvo jie tik dviese tad budamas 12 dede su pobeda (kas nezino kas tai yra https://www.google.l...UuVAy0Q_AUIBigBpasigrozekit). vaziavo apie 90km kol pusbrolis smigo ant galines sedines. viskas buvo gerai tik paciam gale prie palemono kaimu vaziuojant zvyrkeliu milicija stovejo ant islindimo i esfaltuota kelia. tas zinojo kad pamate ji uzvairo tikrai sustabdys ar jei tsg apsisuks prades gaudyt. bet laukuos ganes karve tai dede sustojo ir nuejo ja perkelt, nu kad tipo kai gyvuliai ant grandines buna juos reik perkelt kad nauja zole gautu. Tai taip perkeles kazkieno karve issisuko nuo milicijos ir aplinkeliu pasieke savo tiksla. Man tai si istorija super nes isivaizduokit ka nors panasaus siais laikais. 

ta su karve prikola jau esu girdejes, plius mentai manau pamatytu, kad is masinos islipo mazas vaikas


  • 0


#8
Ramkiss

Ramkiss

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 213 Pranešimai
  • Gyv. vietaN.Akmenė
  • Darbas:darbai keičiasi
  • VIP:Kaip kada
  • XP:>100k
  • Rovan_Atkinson

aš pirma karta pabandžiau kai buvo 2017 metu žiema, kai draugas pasiule pabandyt pavairuot, aš kai isedau, užvedžiau varikli ir iškart spaudžiu gaza, nors reikejo sankaba nuleist ir pirma pavara pasirinkt :D tai krc nesusigaudžiau kai reikia letai atleist sankaba ir iš leto spaust gaza, tai po to šiaip netaip išjudejau iš vietos, pora metru nuvažiavau ir iškart sustabdžiau, nes bijojau, kad po to neisitrenkčiau i kokia baldiura :D 


  • 1

Ramkis_Weedas

Philips_Morris

Ramse_Triškov

Ramkiis_Jovanii

 

Kitas acc:

Rovan_Atkinson

 

 


#9
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tėvas

  • Garbės moderatorius
  • 2.745 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

pirma kart isprasiau tevo pavairuot budamas 13 metu :D. tevas dave pavairuot su mercedes benz mikro - autobusu. prie namu zinoma. vienintelis dalykas ko nemokejau tai pradet vaziuot :D, visad arba per daug gazo daviau arba per mazai xD ir sunkiai sekesi atbulu prisiparkuot lol

 

paskui kita savaite isprasiau su lengva masina pabandyt tai dave citroena :D, su ta bent mokejau prisiparkuot, tai ne su mikro :D


  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.


#10
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Pirmą kartą sėdau 13-os metų pas draugelio tėvo Opelį, sekėsi neblogai, neužgesau, davė tiesiog aplink nama apvažiuot, kitą kartą pas jo BMW 530d, davė per vieškelį pavažinėt :D


Šį pranešimą redagavo Žygis BMW Bodykits: 10 rugpjūčio 2017 - 01:19

  • 0

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#11
Sibiriaks

Sibiriaks

    Fifa 2k18 Russia

  • Veteranas
  • 781 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия, Сибирь
  • Darbas:z
  • VIP:t
  • XP:Сибирь

Pirmakart sedau 11 metu su senu senelio zapuku su draugais norejom pasivazinet kol ismokau isjudet praejo gal 2 val bet poto viskas normaliai buvo


  • 0

1d604bba57e31e4ef6bf22f727b17fb6232.png

 

 

 

 
 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)