Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

TS Mod Bugatti


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

    KING

  • Veteranas
  • 712 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:va
  • VIP:n
  • XP:124.000

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Arnas_Bimmer a.k.a BI///MER

2. Data. 2016.12.15
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) be priezasties uzblokavo
4. Foto / video įrodymas. 
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ).

Zodziu sedejom su Tomuku aka Tomas_Bimmer Gaisrines kanale, atejo Bugatti ir dar keli modai pradejo knist prota ''ka jus cia darot'' ir t.t zodziu atejo patys i kanala be leidimo mes su tomuku iskickinom visus ir tada gavom ban su reasonu atejimas i kanala be leidimo? Be kokio leidimo :DDD? Jeigu is seniau dar esu Gaisrines kanalo chanel adminas (Kanalo administratorius) ir kanalas buvo tuscias tai ko man reikejo dievo paklaust ar galiu uzeist? Jeigu esu chanel admin logiska kad i mano kanala (gaisrines) Bugatti uzeiti be leidimo ir atkelt savo draugus negalejo. Ne mano kalte kad per daugiau nei 2 menesius nemokat ar negalit nuimti chanel admin. Lygtais viska pasakiau :D


  • 0

GFX moderatorius : 2016.01.26 - 2016.04.06

Gaisrines direktorius : 2016.09.14 - 2016.10.16

(2x) GFX moderatorius : 2016.09.22 - 2017.01.07

LSG Radijos DJ/Prižiūrėtojas/Moderatorius : 2016.08.08 - 2016.10.26

JG4E221.gif


#2
❤ Bimmer ❤

❤ Bimmer ❤

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 903 Pranešimai
  • Gyv. vietaMoscow, Russia
  • Darbas:t
  • VIP:n
  • XP:1

+ atmuvino visokius savo draugelius, pradejo knist prota mum. bet gi negali eit be leidimo i kanala. 588cdc3a2528a084fd6fbe85cbe31a7b56.png


  • 0

-


#3
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

:D Alberto_Petruci yra gaisrinės direktorius, mes atėjome, ir paklausėm ką čia darot. Kadangi jis tam kanale turi kanalo admina ir ts modą negalėjo banint pats tai paprašė manes. Jums kanalo adminai turėjo būti nuimti seniai, dėl to, kad kai ateinate keičiate aprašymus kanalų ir išdarinėjat nesamones poto patys verkiate. Jums nebuvo leista ateiti į kanalą. Jei privilegijos nenuimtos, tai nereiškia, kad jomis reikia piktnaudžiauti,

 

http://imgur.com/a/rHn4F

 

1 ft. Tai ką padarėt prieš keletą, dienų.

2 ft. Rodo, kad buvote kanale.

 

 

EDIT: Kad atėjau "be leidimo" man Alberto leido šeip, galės paliūdyti :)


Šį pranešimą redagavo Jokubas Bugatti: 15 gruodžio 2016 - 23:40

  • 0

#4
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

:D Alberto_Petruci yra gaisrinės direktorius, mes atėjome, ir paklausėm ką čia darot. Kadangi jis tam kanale turi kanalo admina ir ts modą negalėjo banint pats tai paprašė manes. Jums kanalo adminai turėjo būti nuimti seniai, dėl to, kad kai ateinate keičiate aprašymus kanalų ir išdarinėjat nesamones poto patys verkiate. Jums nebuvo leista ateiti į kanalą. Jei privilegijos nenuimtos, tai nereiškia, kad jomis reikia piktnaudžiauti,

 

http://imgur.com/a/rHn4F

 

1 ft. Tai ką padarėt prieš keletą, dienų.

2 ft. Rodo, kad buvote kanale.

 

 

EDIT: Kad atėjau "be leidimo" man Alberto leido šeip, galės paliūdyti :)

uoj niekada nesikeikiu, teamspeake mazai vietos yra, nors tu kanalu kaip prisikta niekada nesikeikiu ir jum labai trugdo eilini syki tvarkdariai niekada nesikeikiu


  • 2
Paveiksliukas

#5
Guest_Augutis_*

Guest_Augutis_*
  • Svečias

:D Alberto_Petruci yra gaisrinės direktorius, mes atėjome, ir paklausėm ką čia darot. Kadangi jis tam kanale turi kanalo admina ir ts modą negalėjo banint pats tai paprašė manes. Jums kanalo adminai turėjo būti nuimti seniai, dėl to, kad kai ateinate keičiate aprašymus kanalų ir išdarinėjat nesamones poto patys verkiate. Jums nebuvo leista ateiti į kanalą. Jei privilegijos nenuimtos, tai nereiškia, kad jomis reikia piktnaudžiauti,

 

http://imgur.com/a/rHn4F

 

1 ft. Tai ką padarėt prieš keletą, dienų.

2 ft. Rodo, kad buvote kanale.

 

 

EDIT: Kad atėjau "be leidimo" man Alberto leido šeip, galės paliūdyti :)

Plius leidau visiems ateit nes turiu chanel adminą ir esu gaisrinės direktorius, na o kaip Jokubas minėjo leidau dėti baną nes negalėjau, nu ir jūs nesamonių visokių buvote prirašę į chanel description.. vien dėl to dar galėjau baną dėt.


  • 0

#6
✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

    KING

  • Veteranas
  • 712 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:va
  • VIP:n
  • XP:124.000

1. FT kur irodymai kad cia mes padarem?

2. Kur irodymai kad paprase kad mus uzbanintu ir neleistu i kanala uzeit? Tavo zinia kanalo slaptazodzio neina pakeisti nuotoliniu budu ir kanalo passworda man dave Rimante ir leido ten but :)

3. Viska kita parasiau skunde, na jeigu Boo ne tupas padaras verdiktas bus aiskus.


  • 0

GFX moderatorius : 2016.01.26 - 2016.04.06

Gaisrines direktorius : 2016.09.14 - 2016.10.16

(2x) GFX moderatorius : 2016.09.22 - 2017.01.07

LSG Radijos DJ/Prižiūrėtojas/Moderatorius : 2016.08.08 - 2016.10.26

JG4E221.gif


#7
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

uoj niekada nesikeikiu, teamspeake mazai vietos yra, nors tu kanalu kaip prisikta niekada nesikeikiu ir jum labai trugdo eilini syki tvarkdariai niekada nesikeikiu

niekada nesikeikiu koks tavo reikalas. Taisyklės visiems vienodos. nebūtumėm kreipia dėmesio, bet pradėjo nesamomes daryti su aprašymu, taip tai negaila, gali sedėti. http://imgur.com/a/cG4rT


  • 0

#8
✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

    KING

  • Veteranas
  • 712 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:va
  • VIP:n
  • XP:124.000

Plius leidau visiems ateit nes turiu chanel adminą ir esu gaisrinės direktorius, na o kaip Jokubas minėjo leidau dėti baną nes negalėjau, nu ir jūs nesamonių visokių buvote prirašę į chanel description.. vien dėl to dar galėjau baną dėt.

Galejot iskickint is ts serverio pakeisti kanalo passworda ir nebutume galeje uzeiti i kanala. Nemokat naudotis modo privilegijom ir civilizuotai spresti problemas tai ne jum tokios pareigos


  • 0

GFX moderatorius : 2016.01.26 - 2016.04.06

Gaisrines direktorius : 2016.09.14 - 2016.10.16

(2x) GFX moderatorius : 2016.09.22 - 2017.01.07

LSG Radijos DJ/Prižiūrėtojas/Moderatorius : 2016.08.08 - 2016.10.26

JG4E221.gif


#9
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

niekada nesikeikiu koks tavo reikalas. Taisyklės visiems vienodos. nebūtumėm kreipia dėmesio, bet pradėjo nesamomes daryti su aprašymu, taip tai negaila, gali sedėti. http://imgur.com/a/cG4rT

kalba eina, kad "atejo be leidimo" tai klausykis, tai as noriu i baikeriu chaneli ateiti, tai man dievo ar baikeriu drk prasyti leidimo? :D


  • 2
Paveiksliukas

#10
Guest_Soleris_*

Guest_Soleris_*
  • Svečias

1. FT kur irodymai kad cia mes padarem?

2. Kur irodymai kad paprase kad mus uzbanintu ir neleistu i kanala uzeit? Tavo zinia kanalo slaptazodzio neina pakeisti nuotoliniu budu ir kanalo passworda man dave Rimante ir leido ten but :)

3. Viska kita parasiau skunde, na jeigu Boo ne tupas padaras verdiktas bus aiskus.

Atsiprašau, kad isiterpiu, bet štai video galite pasižiureti ir nevaidinti nekaltu :)


  • 0

#11
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

1. FT kur irodymai kad cia mes padarem?

2. Kur irodymai kad paprase kad mus uzbanintu ir neleistu i kanala uzeit? Tavo zinia kanalo slaptazodzio neina pakeisti nuotoliniu budu ir kanalo passworda man dave Rimante ir leido ten but :)

3. Viska kita parasiau skunde, na jeigu Boo ne tupas padaras verdiktas bus aiskus.

1. Štai prašom http://imgur.com/a/O3ZDH

2. Soler video ikėlė.

 

Lauksiu Egio žodžio. Daugiau nežadu čia ginčytis su jumis, nes vistiek įrodinėjat savo tiesą.


Šį pranešimą redagavo Jokubas Bugatti: 15 gruodžio 2016 - 23:50

  • 0

#12
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Atnesta.

 

 

Banas forume už melagingus skundus nors žinote, kad kalti. Nepirmas kartas kad taip išsidirbinėjat iš kanalų,

 

 

Jūs senai nebe direktoriai, neturit išsidirbinėti iš kanalų.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)