Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lukas_Nos į korespodentus.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tėvas

  • Garbės moderatorius
  • 2.745 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

1. Vardas_Pavardė žaidime ir patirtis serveryje (išvardinti visus turėtus):

2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos?

3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas):

4. Parašykite trumpą straipsnį apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas:

5. Jūsų skype kontaktiniai duomenys:



Sveiki visi , taigi pradėkime nuo to , jog serveryje esu žinomas kaip Lukas_Nos , serveryje žaidžiu apie keturis metus. Norečiau prisijungti prie šios įdomios veiklos , nes , patinka man kurti straipsnius\interviu , kitaip tiesiog nemoku paaiškinti :D. Duodu kaip pavyzdį mano straipsniuką:

 

Los Santos Vagos dominacija



Kaip jau žinote , serveryje šiuo metu stipriausia gauja yra Los Santos Vagos , o kaip manote kokia yra jų jėga? Dauguma šios gaujos narių sudaro senbuviai , kurie turi labai daug patirties , jie žino daug taktikų ir jas puikiai išnaudoja. Šiuo metu , ši gauja turi LSD sandėlį , galvojate tai yra mažai tokiai gaujai? LSD sandelys yra svarbiausias sandėlys visame serveryje , o dėl jo dažniausiai kovoja tik rimčiausios gaujos , Los Santos Vagos nariai yra labai protingi , ir sugeba gerai išnaudoti laiką ir būti sandelyje laiku ir vietoje.


Mano nuveikti darbai serveryje:

1. Transporto direktorius (2016.07.11-2016.08.30). Buvo suteiktas man pirmas šansas direktoriauti , niekas nesitikėjo iš manęs tokio gero direktoriavimo , ir bendravimo su darbuotojais. Galų gale visgi teko atsistatydinti , nes buvau susikonciatravęs gerai pradėti mokslo metus.
2. Transporto direktorius (2016.11.22 - 2016.12.02). Pradžia direktoriavimo buvo gan nebloga , bet susimoviau... Praradau direktorių , per labai kvailą klaidą.
3. Dabartinis Autoklubo direktorius (2017.01.02 - 2017.xx.xx). Per gan mažą laikotarpį jau spėjau daug ką nuveikti, juos galite rasti forume , Autoklubo firmos skiltyje. Taipogi esu vienas iš aktyviausių direktorių.
4. Buvęs ZLOTO moderatorius (2016.11.30 - 2017.01.04). Atsistatydinau savo noru , pabodo ta pati rutina.
5. Buvęs naujokų verbuotojas.
6. Mąstantis forume.

Dėl skype kreipkitės į AŽ.


Šį pranešimą redagavo L.Nos: 18 sausio 2017 - 20:14

  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.


#2
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

cia kai bandai įnert vagosams, už.


  • 0

woiIbuo.png


#3
Guest_Augutis_*

Guest_Augutis_*
  • Svečias
Už, rimtas žmogus, sekmės
  • 0

#4
Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

    Unknown

  • Elitas
  • 2.748 Pranešimai

Rašant straipsnius, turi rašyti be klaidų (nebent tos klaidos smulkmeniškos), bet čia jų yra gana akivaizdžių.. Jei nori išsamesnio mano komentaro, rašyk asmeninę žinutę. Šiam kartui atmesta.


  • 0

#5
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tėvas

  • Garbės moderatorius
  • 2.745 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

Rašant straipsnius, turi rašyti be klaidų (nebent tos klaidos smulkmeniškos), bet čia jų yra gana akivaizdžių.. Jei nori išsamesnio mano komentaro, rašyk asmeninę žinutę. Šiam kartui atmesta.

Rakinu pats , bandysiu kitą karta , nes išties kažkokių žioplų klaidų padariau xd.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)