Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

LSGyvenimas.lt

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
89 atsakymai į šią temą

#21
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Paveiksliukas


Mums reikėtų atgaivinti LSGyvenimo filmą ir tave padaryti filmuotoju, bei montotuoju ,bei riežisierium , kad sakytum ką daryti ir keik akrtų kartoti tą sceną ir taip po biški po biški aišku krušimės ilgai , bet užtat darbas bus nerealus 10min :D

Turejau ta tema  ;? nezinau as nemoku kalbet garsiai tipo kad visi klausytusi.
  • 0

#22
Sam_Munk

Sam_Munk

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 116 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
Paveiksliukas
Nibloga, nibloga.. Like!  8)
  • 0

Paveiksliukas


#23
Lenny Watson

Lenny Watson

    1377

  • Forumo dalyvis
  • 1.567 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė!
Like, labai patiko, kaip nuo PD bego ":D
  • 0

#24
Guest_Ignasijus Chose_*

Guest_Ignasijus Chose_*
  • Svečias
Pizdum, nuo tos vietos kur "It's my life" pradėjo grot - šiurpas per nugarą bėgiojo. : D Kaip visada - Nothing less from tha GapexX :D
  • 0

#25
Augustas

Augustas

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 206 Pranešimai
  • Gyv. vietaGargždai
Labai patiko.
  • 0
Senas nikas Augustas_Sumskis, naujas Dzaky_Chan

#26
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Padaryk geriau.

Cypliau gana ūžt gerai ?
  • 0
Paveiksliukas

#27
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555

Cypliau gana ūžt gerai ?


Kiek pačiam ar ne tiek pat 15?  Nesakyk, kad daugiau, nes nepatikėsiu  ;D

Man pavyzdžiui atsibodo kiekvienam tavo video matyt tuos nukirpimus ir priderinimą aceit prie muzikos. Nuvalkiotas dalykas jau yra :/


Suprantu pyktis tau, nes niekad nepadarysi geriau, nei chester'is. Bandyk geriau tobulėt, o ne kritikuot geresnį darbą.
  • 0

#28
Vilius9

Vilius9

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 944 Pranešimai
  • Darbas:b
Patiko. Pradžia įspūdžio nepadarė, bet kai prasidėjo "it's my lifeee". . . Tada buvo puiku. Labai užstrigo keli dalykai, pirma tai kad reiktu truputi atidžiau daryti, nes kai pro hp važiavai ten tie AFK, jie įspūdžio nedaro. Ir iš vis kodėl būtent reporteriai? Įdomu būtų sužinoti kokia nuomone vadovaudamasis juos pasirinkai. Ir paskutinis dalykas nereikėjo tų užrašų kai į darbą įsidarbini nukirpt, juk tai serverio dalis, o mes tai ir norime parodyti. Šaunuolis.
  • 0
<p class="bbc_center"><span>Vilius_Seto</span></p>
<br><p class="bbc_center"><a href="http://www.youtube.c...vtlCflQ</a></p>
<p class="bbc_center"> </p>

#29
Guest_Axuenas :*_*

Guest_Axuenas :*_*
  • Svečias
nice job dude  o.o
  • 0

#30
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Pradžia įspūdžio nepadarė, bet kai prasidėjo "it's my lifeee". . . Tada buvo puiku. .

Tame ir buvo ideja.

Labai užstrigo keli dalykai, pirma tai kad reiktu truputi atidžiau daryti, nes kai pro hp važiavai ten tie AFK, jie įspūdžio nedaro.

Jie net nezinojo :D. beto ne taip ir matosi. Tesiog norejau parodyti tai kaip "nuobodu".

Ir iš vis kodėl būtent reporteriai? Įdomu būtų sužinoti kokia nuomone vadovaudamasis juos pasirinkai.

Nes jie buvo arciausiai kad isidarbinti :D. ir sjp darbas toks apie nieko.

Ir paskutinis dalykas nereikėjo tų užrašų kai į darbą įsidarbini nukirpt, juk tai serverio dalis, o mes tai ir norime parodyti.

Sutik kad vaizdas su pacia medziaga daug graziau atrodo nei is visu pusiu visokie speedometrai uzrasai  ir tt.
Dekui uz klausymus, kritika, palaikima :).

  • 0

#31
dLightas

dLightas

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 235 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujoji Akmene
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra buve
  • XP:35000
  • dlightas1337
editas labai simple nematau kur ce 3valandas sedet nebent su filmavimu cutai beto per astrus :) koki vegasa naudoji? as 11 naudoju .  pakviesk i skype martynas1087 susuktumem video.
  • 0

x_x_tumblr_miyglaKcds1s75lpdo1_500_zps59


#32
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

editas labai simple nematau kur ce 3valandas sedet nebent su filmavimu cutai beto per astrus :) koki vegasa naudoji? as 11 naudoju .  pakviesk i skype martynas1087 susuktumem video.

video nesedejau ilgai. outro 3 val sedejau :D kol viska suradau, tinkamus efektus ir tt. skp tomikas852 tyngiu as kviest pakviesk :D. Naudoju 11
  • 0

#33
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Kiek pačiam ar ne tiek pat 15?  Nesakyk, kad daugiau, nes nepatikėsiu  ;D

Suprantu pyktis tau, nes niekad nepadarysi geriau, nei chester'is. Bandyk geriau tobulėt, o ne kritikuot geresnį darbą.


Aš tiesiog rašau kaip man atrodo. O tu primetinėji, kad už chesterį geresnių nėra. Jis išmoko dirbt su programom, valio, pagarba jam, o ne tau. Sėdi suraukęs šikną ir komentuot temoki, išmok pats ką nors padaryt ir pist čia komentarus tokius debiliškus.
  • 0
Paveiksliukas

#34
Brandon Flynn

Brandon Flynn

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai
Būtų šaunus dalykas, jei viskas atitiktu žaidime... Išviso, šitame filmuke buvo parodyta, kad pareigūnai gaudo kažką ir tas džipas atsitrenkė į automobilį - ne geriau būtų pareigūnams kalbėtis teamspeak'e ir tartis kada daryti P.I.T (atsitrenkimą į automobilio galą ir asmens suklupdymą, subalansavimą) tiesiog būtų realistiškiau ir įdomesnis pareigūnų darbas.
  • 0

#35
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Aš tiesiog rašau kaip man atrodo. O tu primetinėji, kad už chesterį geresnių nėra. Jis išmoko dirbt su programom, valio, pagarba jam, o ne tau. Sėdi suraukęs šikną ir komentuot temoki, išmok pats ką nors padaryt ir pist čia komentarus tokius debiliškus.

baikit jus bartis :X endy jisai pasake savo nuomone ir tiek. Uz mane tikrai geresnuu yra :D..

Būtų šaunus dalykas, jei viskas atitiktu žaidime... Išviso, šitame filmuke buvo parodyta, kad pareigūnai gaudo kažką ir tas džipas atsitrenkė į automobilį - ne geriau būtų pareigūnams kalbėtis teamspeak'e ir tartis kada daryti P.I.T (atsitrenkimą į automobilio galą ir asmens suklupdymą, subalansavimą) tiesiog būtų realistiškiau ir įdomesnis pareigūnų darbas

da fuq man?
  • 0

#36
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias

Būtų šaunus dalykas, jei viskas atitiktu žaidime... Išviso, šitame filmuke buvo parodyta, kad pareigūnai gaudo kažką ir tas džipas atsitrenkė į automobilį - ne geriau būtų pareigūnams kalbėtis teamspeak'e ir tartis kada daryti P.I.T (atsitrenkimą į automobilio galą ir asmens suklupdymą, subalansavimą) tiesiog būtų realistiškiau ir įdomesnis pareigūnų darbas.

Rimtai tu idomus, jam nufilmuot kaip zmones per TS sneka or smthing? Ar cia ta savo leva pasiulyma reklamuoji visur? Negi taip demesio truksta?
  • 0

#37
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555

Aš tiesiog rašau kaip man atrodo. O tu primetinėji, kad už chesterį geresnių nėra. Jis išmoko dirbt su programom, valio, pagarba jam, o ne tau. Sėdi suraukęs šikną ir komentuot temoki, išmok pats ką nors padaryt ir pist čia komentarus tokius debiliškus.


Niekam neįdomu kaip tau atrodo.... Aš tau sakiau, kad už chester'į geresnių nėra? Parodyk kurioj vietoj.
  • 0

#38
Blake

Blake

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 602 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Niekam neįdomu kaip tau atrodo.... Aš tau sakiau, kad už chester'į geresnių nėra? Parodyk kurioj vietoj.


Tai niekada nesikeikiu kelt tą klipą jei neįdomu kaip kitiem žmonėm atrodo ? Darai tokį įvaizdį.
  • 0
Paveiksliukas

#39
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Būtų šaunus dalykas, jei viskas atitiktu žaidime... Išviso, šitame filmuke buvo parodyta, kad pareigūnai gaudo kažką ir tas džipas atsitrenkė į automobilį - ne geriau būtų pareigūnams kalbėtis teamspeak'e ir tartis kada daryti P.I.T (atsitrenkimą į automobilio galą ir asmens suklupdymą, subalansavimą) tiesiog būtų realistiškiau ir įdomesnis pareigūnų darbas.

a dabar pagavau. Na man atrodo neitema bus jai groja muxika ir dar kaskas ant virsaus kalba.
  • 0

#40
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555

Tai niekada nesikeikiu kelt tą klipą jei neįdomu kaip kitiem žmonėm atrodo ? Darai tokį įvaizdį.


Tavo kritika niekam neįdomi... o ne kitų žmonių nuomonė
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)