Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

(Moderatorius) Juan_Soler


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Soleris_*

Guest_Soleris_*
  • Svečias

1. Patirtis žaidime skaičiuojant laiku. 40k xp apie 5-6metai

2. Išsilavinimas muzikoje bei muzikos pasiekimai. (Privaloma). Realiame gyvenime neturiu, bet esu LSG radijos DJ.

2.1. Prieš toliau atsakydamas įsivertink ar aktyvumui netrukdys Mokslas, Darbas bei kitas užimtumas.   Nelabai, galiu buti aktyvus.

3. Kiek laiko galėsi per dieną tam skirti? apie 2-4h

5. Ar sutinki su šia Informacija/Taisyklėm? Rasi čia. Taip.

6. Ar šiuo metu žaidžiate LSG serveryje? Taip.

6.1. Kiek laiko žaidžiate ir ar nežadate artimiausiu metu palikti serverio? Nežinau kaip dievas duos.

7. Kodėl norite prisidėti prie LSG Radijos aktyvinimo bei naujienų? Nes dabar esu Radijos DJ ir žinau, kad su aktyvumu yra problemu.

8. Ką žadate įnešti į kolektyvą? Draugiškuma, griežtuma ir aktyvuma.

8.1. Kaip žadate dirbt su kolektyvu kad jis ir radijas būtų aktyvus? Meginsiu draugiškai ikalbeti visus eiti i eteri ir t.t

9. Galbūt sugalvojote naująją santvarką ar turite idėjų Lsg Radijai? Jei taip - pasidalinkite mintimis. Nelabai, bet atejus tikrai pradečiau žiureti santvarkas ir idėjas.

10. Esate buvę LSG Radijos Dj/Laidų vedėju/Pavaduotoju? Galbūt jums teko tvarkyt jau forume Lsg radijos skiltį? LSG Radijos Dj

11. Papasakokite apie save kaip apie realią asmenybę. Esu paprastas pilietis žaidžiu ilgai LSG serverije esu gan aktyvus, pozitivus, bendraujantis, linksmas.


Šį pranešimą redagavo Soleris: 28 kovo 2017 - 16:20

  • 0

#2
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

už, patyręs, ir darbštus žmogus


  • 0

#3
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Visi esat geri kandidatai, tai nusprendžiau padaryt tai, kad žaidėjai nuspręs ko nori radijos prižiūrėtojo. Patenki toliau.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)