Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Apklausa dėl radijos mod.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

Apklausa: Apklausa dėl radijos mod. (23 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kuri norit matyt?

  1. Prabalsavo Jokubas_Bugatti (7 balsai(-ų) [26.92%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 26.92%

  2. Prabalsavo Juan_Soler (14 balsai(-ų) [53.85%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 53.85%

  3. Prabalsavo Lukas_Nos (5 balsai(-ų) [19.23%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 19.23%

Balsuoti

#1
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Padėkit isirinkt.


  • 0

#2
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

jai bus tokiu, kurie dės balsus už save, atmesiu.


  • 0

#3
Onii-Chan

Onii-Chan

    Autoklubas forever <3

  • Senbuvis
  • 857 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas <3
  • XP:50.000
  • Ravell_Nos
  • Laimėjo konkursą:Geriausias vietovių ieškotojas
  • OhoCherry

Nos'as laimės. Geriausias kandidatas 4 ever


  • 1

Mano buvusios pareigos.

Autoklubo direktorius.

Z-LOTO moderatorius.

Nuotraukų/GFX moderatorius. (✔)

LSG tinklaraščio korespodentas.

Naujokų verbuotojas apie 3 kartus.

LSG Radijos DJ 2 kartus. (✔) (DABAR ESU PLS)

LSG tinklaraščio fotografas 3 kartus.(✔)


(✔) - Dabartinės


Pildau į Autoklubo direktorių (ČIA).



Paveiksliukas


#4
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

Jokubas Buggati - turi sansu pagal mane nes esi direktorius gaisrininku, bet... neturi patirties radijoje speju,o jeigu ir turejai, tai tikiuosi gerai tvarkeisi.

Juan Soler - taspats ir pradziu irgi esi direktorius gaisrininkas, yra plusas kad dabar radijoje ir dj esi. 

 

Tai tokia nuomone apie jus :D

 

uz ka balsavau tai virsuje pamatysit


Šį pranešimą redagavo Kadash: 28 kovo 2017 - 17:19
Kaip garbės radijos narys, tavo balsas skaitomas kaip du.

  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#5
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Sveiki visi taigi irgi išsakysiu savo nuomone:

 

Jokubas_Buggati - Reliai rinkčiausi tave nes dabar matau šioms pareigoms kaip geriausia kandidatą. Nors būdamas Dj didelio aktyvumo nerodei gal tau laiko pritrūko ar kokios kitos problemos. Bet palaikymą turi iš manęs ir sėkmės gaunant.

 

Juan_Soler - Soler esi geras Dj, bet kai anketoj rašei kad nelabai čia galėtum būt aktyvus. O čia reik žmogaus aktyvaus kuris dirbtų su tais kurie nori paragaut/išbandyti save Dj/Laidų vedėju. Tai tiek tau taip pat sėkmės.

 

Lukas_Nos - Tu gal žmonės patinki tai kad leidi muzika bet turėjai problema su mikrofonu ir buvau sakęs susitvarkyk kad išgirsčiau kaip kalbi per eterį bet niekaip dar negirdėjau tavo balso eterį. Tad po kol kas nematau tavęs kaip moderatoriaus. Sėkmės

 

Turbūt jums aišku ką pasirinksiu. Bet pamatysit apklausoj.

Visiems kandidatams sėkmės. 


Šį pranešimą redagavo Kadash: 28 kovo 2017 - 17:18
Kaip garbės radijos narys, tavo balsas skaitomas kaip du.

  • 1

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png


#6
Guest_Soleris_*

Guest_Soleris_*
  • Svečias

Sveiki visi taigi irgi išsakysiu savo nuomone:

 

Jokubas_Buggati - Reliai rinkčiausi tave nes dabar matau šioms pareigoms kaip geriausia kandidatą. Nors būdamas Dj didelio aktyvumo nerodei gal tau laiko pritrūko ar kokios kitos problemos. Bet palaikymą turi iš manęs ir sėkmės gaunant.

 

Juan_Soler - Soler esi geras Dj, bet kai anketoj rašei kad nelabai čia galėtum būt aktyvus. O čia reik žmogaus aktyvaus kuris dirbtų su tais kurie nori paragaut/išbandyti save Dj/Laidų vedėju. Tai tiek tau taip pat sėkmės.

 

Lukas_Nos - Tu gal žmonės patinki tai kad leidi muzika bet turėjai problema su mikrofonu ir buvau sakęs susitvarkyk kad išgirsčiau kaip kalbi per eterį bet niekaip dar negirdėjau tavo balso eterį. Tad po kol kas nematau tavęs kaip moderatoriaus. Sėkmės

 

Turbūt jums aišku ką pasirinksiu. Bet pamatysit apklausoj.

Visiems kandidatams sėkmės. 

Netaip biški supratai aš parašiau kad nelabai trugditu man mokslai ir galečiau but aktyvus :)

(2.1. Prieš toliau atsakydamas įsivertink ar aktyvumui netrukdys Mokslas, Darbas bei kitas užimtumas.   Nelabai, galiu buti aktyvus.)


  • 0

#7
Mixon

Mixon

    dok cigareta

  • Forumo dalyvis
  • 373 Pranešimai
  • Darbas:pech kuris
  • VIP:algos neperwede
  • XP:pem k

NU KA PRIVET VSEM RIBETOS KAROCHE MATAU BUGATTI LABAI RIMTAS ZMOGUS YRA SOKSI KRISI NA CIUVAKAS PAHARDBASINA NRML RAJONE SU KATICEM TAI MANAU GERAS MODAS BUTU VPS JAM CIA VIETA YRA JAI NEDUOSI TAI KRC ADRESIUKA MAN SAVO KADASHAI PAKALBESIM KAI TIKRI EASTERN EUROPEAN MEN O DABAR APIE KITA VEIKEJA SOLERI NU SOLERI AS TAU ATSAKAU GERAI NESIBAIGS SU NARDYMU TUO NARDYMU GAL RISK BISKI OK ? TEAMSPEAKE CIUVAS PER KANALUS VAIKSTO IR KAS KAIP MAGISKAI BALSAI ATSIRANDA NEZINAU KA VELI BET MAN NEPATINKA KAROCE TOKIOS VARKES PAMEGINK KITA KARTA KAS KA PASIEKTI BE SAVO NARDYMO ACKARIKU 4e79d85f8afaa.jpg


  • 1

Paveiksliukas


#8
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Nauji moderatoriai Jokubas bei Soleris. Pagalvojas geriau nusprendžiau padalint jums pareigas, kad nebūtų sunku kolkas jums priprast. Jaigu pereist bandomajį tapsit abu geri moderatoriai. Sveikinu.


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)