Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Mano tankas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
17 atsakymai į šią temą

#1
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

*
Populiarus

sveiki visi taigi noreciau pakalbeti apie savo nuostabu tanka labai jis yra ekologiskas, netersia aplinkos. valgo mazai kuro, su pilnu baku gali nuvaziuoti nuo anglijos iki lt, viksrai pagaminti is plieno kurie pagaminti vokietijoje. visas kamofliazinis, miske taves niekas nematys. atsparus suviams tai yra ne bet kokie valituvai tai yra meraviglioso gamybos valituvai jie yra pagaminti is simto procentinio sidabro tai reiskia kad bet koks sudas uzkrites ant mano tanko lango nus kaip mat puikiai nuvalytas ir bus pridetas specialus sidabro spindesio efektas, Masinos vidui atsisedes nustebsi nes sedesite kaip namuose ant fotelio ir visa tai yra del to kad sedynes yra pagamintos is specialios rusiskos meskos kailio kuri buvo pagauta sibire pacio manes, Dalykas yra tas kad pas mane tanke negalima sedeti su batais nes pazeistumete kilimelius kurie buvo pasiuti is bengalisko tigro kailio kuri beabejo as pagavau pats, Su siuo tanku as jau sugebejau apkeliauti pasauli 3 kartus, Viena karta buvau uzstriges su siuo tanku afrikoje somalijoi i mane saude pikti somalio piratai bet man buvo nebaisu kai sedejau uz savo smart tank vairo jo visas kebulas yra pagamintas is specialaus metalo kurio nerasite niekur tai yra vienetinis metalas kurio neimanoma persauti kulkos tiesiog atsimusa nuo mano smart tanko, Tad man buvo nebaisu vaziuoti per somalija po kol i mane saude tie piratai su savo ak-47 automatais, Man niekada nereikia islipti is savo tanko nes jame ir yra irengtas tulikas kuris taip pat yra keraminis su sidabro atspalviu taip kad as niekada neturiu palikti savo nuostabaus ir galingo smart tanko, Nebuk kvailelis pirk smart tanka :))))) !!!!

GrHg7tV.jpg


  • 13
Paveiksliukas

#2
Victor Casimirov

Victor Casimirov

    /ban

  • Serverio administratorius
  • 5.987 Pranešimai

Negaliu pirkt tokio, neturiu tankysto licenzijos. Tai tik tau ikandama.


  • 0

#3
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

Kur pabūklas


  • 0

#4
Andrelis_Ninjago

Andrelis_Ninjago

    Origio drg

  • Veteranas
  • 1.496 Pranešimai
  • Gyv. vietatelšiai
  • VIP:Turiu
  • XP:50.000

:DDDD


  • 0

#5
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.598 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Jau norėjau šaut proc :D 

Koks variklio tūris? 


  • 0


#6
Mixon

Mixon

    dok cigareta

  • Forumo dalyvis
  • 373 Pranešimai
  • Darbas:pech kuris
  • VIP:algos neperwede
  • XP:pem k

ff7bf4957830f8ef309e288af3de76c3345.jpg

Sveikas valentinai malonu kad pasidalinai savo smart tanku buvo gan idomu skaityti bet as noreciau dabar pakalbeti apie savo Ford probe sportini automobili mano probe turi labai galinga varikli kuris buvo pagamintas kazakstano kalnuose tu kaip liaudiskai vadinamu ciukciu jie surinko mano probes varikli per visus 20 metu nes jai nezinojote ford probes varikli tik katik surinkta reikia palikti dar 10 metu kad jis isistovetu ir isigertu kazakstano kalnu ozku kvapu tas specialus kvapas prides ozkos galiu tad mano masina isibegeja zymiai greiciau nei koks kitas automobilis del tos taip vadinamos specialos ozkos galios, Taigi mano probes kebulas buvo pagamintas australijoi ir ji gamino ne bet kas o pacios kenguros kurios yra specialiai treniruojamos 3 metus kad galetu sudeti toki specialu kebula kaip mano probes, Taip mano masinos dalis buvo pagamintos skirtingose salyse ir poto visos mano probes dalis buvo nusiustos i maskva kur ja surinko girtas rusas savo garaze kodel gi girtas rusas jus klausiate ? Tai yra del to kad girtas rusas labai kokybiskai surinks masina ir ji man niekada neges neuzges ar nieko kito, As su situo automobiliu galiu vazineti kaip su kokia fura jokios duobes man nebaisios net kauno duobes man nebus baisios ir kodel gi klausiate ? ogi todel kad probes amortizatoriai yra pagaminti is stihl plieno kuris duoda visus patogumus kuriu jum reiktu begant nuo policijos pareigunu taip kad galite begti per bet kokius miskus o is kur gi garantijos kad masina nesubires papuols i duobes ? Viskas yra testuojama ir butent mano probe praejo kaukazisko misko testa. Dabar noreciau pakalbeti apie masinos vidu vos tik atsisedus jums reikia taip pat palikti batus lauke nes mano masinos kilimelis kainuoja daugiau nei jusu kroks tapkutes, Klausiate kas cia per kilimelis ? jis yra pagamintas is auksinio amerikietisko meskeno kailio tokiu meskenu pasaulyje yra tik 10 kadangi man reikejo 4 kilimeliu tai ju dabar yra vos 6. Sedynes yra pagamintos is specialios flamingo pasturgalio kailio taip kad kaip sedite pas mane masinoje gaunate 10/10 komforta, Galeciau pasakoti ir pasakoti apie savo nuostabu automobili bet as renkuosi geriau vazineti su juo ir nedelsti savo brangaus laiko cia rasydamas tokias zinutes tai linkiu tau sekmes valentinai su savo smart tanku, 
Brangus linkejimai Mixon.

  • 1

Paveiksliukas


#7
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

ee, jus ramiai gerai :D?

 

Nu niekada nesikeikiu nenoriu girtis, bet corsa geriau uz jusu masinas…

832d411fee1cab7bb935a6f02d030429.jpg

 

Turi daug privalumi:

Prisiparkuosi kur nori, nes Corsa pasaulio mastu vienintele. Nuo (0-60mhp) pasiekia 3.4sec. Variklis labai taupus galima nuvaziuoti daugiau negu 5.000km, su vienu bako uzpilimu.

Limited Edition - 4 varomi ratai 15inch. Auto pilotas, pati prisiparkuoja tik pasakyti reikia “Corsa Da Best”. Atsparios padangos nuo kulku. Pasibaigus kurui, masina nevaziuos tol, kol neislipsi ir paskui ja begsi.Viduje idetos vienitines sedynes su spiruoklemis (nuotrauka) :

91a60c9959065f010c43604e403ae37c.jpg

Variklis irgi vienetinis pasaulyje:

ca79aaf06523ca9ddd3a605b36c277b4.jpg

Karocia paskui yra idektas panoraminis stogas, dar yra ideta, sikinykas keleivio vietoje, taip pat vonia bagazineje, dar ruosiuosi investuoti ir ideti virtuve, bei

miegamaji. I masina telpa plus/minus 40zmoniu, visiems soniai, kaip sakant galima ir sokiu sale padaryti. Dauguma issinuomoja baliams, uz nakti kad issinuomoja “Corsa” imu 300Euru, + turi viska sutvarkyti, ir dar pristatyti masina is kur paeme. Karocia melyna spalva labai dera prie dangaus, tai kaip vaziuoji autostrada, niekas taves nemato.

 

Karocia dar pamirsau pamineti aparatura labai gera karocia, video viska pamatysit, labai kamera judejo, nes karocia spyruokles nepatogios ;D


Šį pranešimą redagavo Lepo Satcy: 07 gegužės 2017 - 17:18

  • 1

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#8
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

su vikšrais ir labai ekonomišką? /q gal?


  • 0

#9
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

ae8072.jpg

 

Savo sudu nerodykit va mano zveriukas turi 10k zirgo galiu, tad neachuelinkit aplenksiu ir uostysit mano variklio kvapa


  • 0

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 


#10
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas
Ne nu vpsh, nks ford probe nemates real kazka sneka apie masinas :DD
  • 0

#11
Danius

Danius

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 145 Pranešimai
  • Gyv. vietaAmerica
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:uztektinai

niekada nesikeikiu tankas idek i pasiulymus vietoj to tanko tegu toki ideda :D :D :D


  • 0

#12
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

šeip tai Fiat Multipla geriausia būtų :D

 

bet šitas tankiuks neprastas, reik dar automato ant stogo ir viskas :D


  • 0

#13
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
smart tank > probe
  • 0
Paveiksliukas

#14
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016
Kojos > probe

Reik kažka parašyt.o tai vėl prisipis. Gražus tankas, norėčiau tokio, daug traukia?

Šį pranešimą redagavo Gordanas: 08 gegužės 2017 - 18:40

  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#15
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

Kojos > probe

Reik kažka parašyt.o tai vėl prisipis. Gražus tankas, norėčiau tokio, daug traukia?

ne tik kad daug traukia, o kad panos pamaciusios toki smart tanka iskart sudreksta


  • 1
Paveiksliukas

#16
Karolis_Winston

Karolis_Winston

    NINJA

  • Veteranas
  • 1.928 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Santos

ne tik kad daug traukia, o kad panos pamaciusios toki smart tanka iskart sudreksta


Pučių drėkiklis
  • 0

Paveiksliukas




AČIŪ visiems už praleistą laiką. Acc atiduotas.

#17
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Mano geresnis traukitės iš kelio man 2 ratu užtenka sutraiškau visus. 

 


  • 0

#18
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

naujas pirkinys, ka manot?

ea556873338936257a07b8a961122269702.png


  • 3
Paveiksliukas




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)