Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

LSGyvenimas || "Varrios Los Aztecas"

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
63 atsakymai į šią temą

#1
Vilius9

Vilius9

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 944 Pranešimai
  • Darbas:b

Trumpas video apie naujai susiformavusią gaują


http://www.youtube.com/watch?v=z97GXbdVDwA&feature=youtu.be


Taip pat, dėkoju visiems prisidėjusiems prie šio vaidinimo.


  • 1
<p class="bbc_center"><span>Vilius_Seto</span></p>
<br><p class="bbc_center"><a href="http://www.youtube.c...vtlCflQ</a></p>
<p class="bbc_center"> </p>

#2
Nelson

Nelson

    Asas

  • Veteranas
  • 1.246 Pranešimai
  • Darbas:fu
  • VIP:t
liux
  • 0

#3
Rob

Rob

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 686 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
Gud . :OO
  • 0

59A7R10.png


#4
Tupac_Shakur

Tupac_Shakur

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 789 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
šlykštu ,kai yra tokia baisi klaida kaip azteKas. Jei nebūtų šios klaidos būtų geras video, o šiaip gaila ,kad dabar aztecai moliai
  • 0

#5
Piercas

Piercas

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
Nice. Sampe zaisdamas panasiai buna kaip ir sitam filmuke pvz kaip ir snd islindau su britva muzika reguliavau privare te te supiso net nespejai sureguot ir isvare :D po to surenki hebra ir leki kersint ir kaip video. Dazniausiai pavyksta kartais nepagauni ju. Arba nematai kas toks. Video atstoja samp realybe :D
  • 0

#6
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n
amg labai nayyyys. o dar bijojai kelt.:D
  • 0

#7
Guest_paulius_juciunas_*

Guest_paulius_juciunas_*
  • Svečias
grazu grazu :)
  • 0

#8
Vilius9

Vilius9

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 944 Pranešimai
  • Darbas:b

šlykštu ,kai yra tokia baisi klaida kaip azteKas. Jei nebūtų šios klaidos būtų geras video, o šiaip gaila ,kad dabar aztecai moliai


Ech VLA, šiuo metu ši gauja yra viena perspektyviausių serveryje. Praeiti VLA žiūrėdavo tik į sandėlius, nebūdavo jokios garbės, supratingumo, mąstymo ar menkiausio supratingumo, o mes tuo pasižymime. Nenoriu girti savo gaujos, iš vis nemėgstu "pūstis" tačiau kai nori kažką įrodyti, reikia ir tai panaudoti. Kiek pamenu dažniausiai prikalbindavot kažkokią tai gaują, per sandėlius panaudodavot ją ant mėsos, ir taip paiimdavot tą savo LSD. Moliai, prie ko čia moliai? Jeigu tavęs tavęs į tokią gauja nepriims, tai skaitosi moliai? Tas pats kas ir su LSV, kai kurie ten nepatekę, ir taip išreikšdami savo neapykantą juos vadina moliais, tačiau dauguma juos gerbė. Už ką? Manau net nereikia pasakoti, visi puikiai žino. : )  Taip pat Tupac'ai dėkoju už klaida, ji ištaisyta :)

Taip pat dėkoju visiems už atsiliepimus.

amg labai nayyyys. o dar bijojai kelt.:D


Karina, kai peržiūri video 100~ kartų, nebeatrodo jis jau taip ir nayyys. . . :D
  • 0
<p class="bbc_center"><span>Vilius_Seto</span></p>
<br><p class="bbc_center"><a href="http://www.youtube.c...vtlCflQ</a></p>
<p class="bbc_center"> </p>

#9
Guest_MAzule_*

Guest_MAzule_*
  • Svečias

šlykštu ,kai yra tokia baisi klaida kaip azteKas. Jei nebūtų šios klaidos būtų geras video, o šiaip gaila ,kad dabar aztecai moliai


Aztecai ne moliai, tiesiog tu buvai didelis molis ir sugadinai gaują. Tavo nuomonė niekam čia nereikalinga, nepatinka kas nors drožk iš čia, nesiruošiam mes klausyt tavęs, nes visiškai esi neįdomus. Šlykštu? Šlykštus esi tu, ką daugiau ir bepridursi, įstengi tik savo dm filmuot, lyg būtum kosk dievas, jeigu nelaimi evento, kiti kalti, nes kiti šaudė į tave ane? Išvis tu dėl gaujos nė kiek nesistengei, tavo mąstymas maždaug buvo  :  Oj ąš turiu gaują, aš šūstras, visi l* aš kiečiausias. Kristupas surinko puikią komandą, kuria jis gali pasitikėt, pas tave išvis į gaują ėjo tik nesubrendę, nejauti jokios apgarbos žmonėm, kad ir tavo tas " manęs pažeminimas " Parodė, kad esi žemai puolęs. Kauniečius aš gerbiu, nes ir pati iš Kauno esu, tačiau tokias kaip tu šiūkšles reik naikint, bet nenoriu tepliotis rankų, tad tiesiog užsičiaupk ir daugiau nesireikšk. :)
  • 0

#10
Guest_Audrius_*

Guest_Audrius_*
  • Svečias
Neblogai, neblogai, klaidų yra, bet kažkas įdomesnio šioj skilty, sveikinu.
  • 0

#11
Markas_Tozis

Markas_Tozis

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.133 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.
Gud patiko labai.
  • 0

a440npw_460sa.giftumblr_mocwk9cn0K1ra8l59o1_400.jpg


#12
Tupac_Shakur

Tupac_Shakur

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 789 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b

Ech VLA, šiuo metu ši gauja yra viena perspektyviausių serveryje. Praeiti VLA žiūrėdavo tik į sandėlius, nebūdavo jokios garbės, supratingumo, mąstymo ar menkiausio supratingumo, o mes tuo pasižymime. Nenoriu girti savo gaujos, iš vis nemėgstu "pūstis" tačiau kai nori kažką įrodyti, reikia ir tai panaudoti. Kiek pamenu dažniausiai prikalbindavot kažkokią tai gaują, per sandėlius panaudodavot ją ant mėsos, ir taip paiimdavot tą savo LSD. Moliai, prie ko čia moliai? Jeigu tavęs tavęs į tokią gauja nepriims, tai skaitosi moliai? Tas pats kas ir su LSV, kai kurie ten nepatekę, ir taip išreikšdami savo neapykantą juos vadina moliais, tačiau dauguma juos gerbė. Už ką? Manau net nereikia pasakoti, visi puikiai žino. : )  Taip pat Tupac'ai dėkoju už klaida, ji ištaisyta :)

Taip pat dėkoju visiems už atsiliepimus.

Karina, kai peržiūri video 100~ kartų, nebeatrodo jis jau taip ir nayyys. . . :D


Deja susirinkdavome kaip tikra gauja ~20 žmonių ir nereikėjo mum jokios kitos gaujos ant mėsos kažką klysti. O tai ,kad jūs čia kažkokiu "supratingumu" pasižymit? wtf paaiškink man , galvoji mes būdami gauja viens kitam nepadėdavom? P.s. Gauja įrodo savo galią tik užimdama kuo daugiau sandėlių.

Aztecai ne moliai, tiesiog tu buvai didelis molis ir sugadinai gaują. Tavo nuomonė niekam čia nereikalinga, nepatinka kas nors drožk iš čia, nesiruošiam mes klausyt tavęs, nes visiškai esi neįdomus. Šlykštu? Šlykštus esi tu, ką daugiau ir bepridursi, įstengi tik savo dm filmuot, lyg būtum kosk dievas, jeigu nelaimi evento, kiti kalti, nes kiti šaudė į tave ane? Išvis tu dėl gaujos nė kiek nesistengei, tavo mąstymas maždaug buvo  :  Oj ąš turiu gaują, aš šūstras, visi l* aš kiečiausias. Kristupas surinko puikią komandą, kuria jis gali pasitikėt, pas tave išvis į gaują ėjo tik nesubrendę, nejauti jokios apgarbos žmonėm, kad ir tavo tas " manęs pažeminimas " Parodė, kad esi žemai puolęs. Kauniečius aš gerbiu, nes ir pati iš Kauno esu, tačiau tokias kaip tu šiūkšles reik naikint, bet nenoriu tepliotis rankų, tad tiesiog užsičiaupk ir daugiau nesireikšk. :)

Aš neturiu tau ką pasakyt. Ką tu čia koliojies  ilgai verksi po to ką padariau su tom fotkėm? :D Tu išvis supranti ką reiškia gauja. " Išvis tu del gaujos nė kiek nesistengei" čia tiesiog reikėjo patylėt tau jei nežinai. Pažiūrėsim kokią komandą surinko tas Kristupas . Man atrodo jų ten tas "pasitikėjimas" padės jiem sėklas imt.
  • 0

#13
Guest_MAzule_*

Guest_MAzule_*
  • Svečias

Aš neturiu tau ką pasakyt. Ką tu čia koliojies  ilgai verksi po to ką padariau su tom fotkėm? :D Tu išvis supranti ką reiškia gauja. " Išvis tu del gaujos nė kiek nesistengei" čia tiesiog reikėjo patylėt tau jei nežinai. Pažiūrėsim kokią komandą surinko tas Kristupas . Man atrodo jų ten tas "pasitikėjimas" padės jiem sėklas imt.



Užtat aš tau turiu, ir daug ką. Verk nei verkiau nei ruošiuos, nebent dėl to, kad tavęs gaila. Galiu drąsiai teigt, kad esi gyvenimo klaida. Koks tau skirtumas ką jie ims ? Vieną kart gal ir užėmė buvot lsd jau kažką primeti. " Pažiūrėsim " Ką tu žlibas yžiūrėt gali? Nebent savo daužtumą, bet turbūt ir to nematai, nes nesikeiti, nors tokie žmonės ir nesikeičia, nes neturi valios. Ką reiškia gauja žymiai geriau žinau negu tu, tad šituo atsakymu ir apsistosiu, nes neturiu noro daugiau su kvailiais bendraut. O tau palinkėsiu sėkmės gyvenime.
  • 0

#14
Tupac_Shakur

Tupac_Shakur

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 789 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b



Užtat aš tau turiu, ir daug ką. Verk nei verkiau nei ruošiuos, nebent dėl to, kad tavęs gaila. Galiu drąsiai teigt, kad esi gyvenimo klaida. Koks tau skirtumas ką jie ims ? Vieną kart gal ir užėmė buvot lsd jau kažką primeti. " Pažiūrėsim " Ką tu žlibas yžiūrėt gali? Nebent savo daužtumą, bet turbūt ir to nematai, nes nesikeiti, nors tokie žmonės ir nesikeičia, nes neturi valios. Ką reiškia gauja žymiai geriau žinau negu tu, tad šituo atsakymu ir apsistosiu, nes neturiu noro daugiau su kvailiais bendraut. O tau palinkėsiu sėkmės gyvenime.


išsiliek dar , dar išsiliek :D Šitas prajuokino. Eik laiko išvaistyt dar žaisdama LSG , gal atvėsi.
  • 0

#15
Guest_MAzule_*

Guest_MAzule_*
  • Svečias

išsiliek dar , dar išsiliek :D Šitas prajuokino. Eik laiko išvaistyt dar žaisdama LSG , gal atvėsi.


Neturi ką pasakyt tai rodai savo arklio dantis?  ;]


  • 0

#16
Deny_Fansom

Deny_Fansom

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 874 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
niekada nesikeikiu, eikit chatinkit i pm :D
  • 0

420


#17
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King
Feck yeah thats good. As esu kadre i`m super star again. ^.^
  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#18
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras

Feck yeah thats good. As esu kadre i`m super star again. ^.^


Paveiksliukas

:D
Beje puikus video :)
  • 0

b5agtog.png


#19
Rokas Jackas

Rokas Jackas

    *ADMINISTRATORIUS*

  • Veteranas
  • 2.961 Pranešimai
  • Gyv. vietasw as jackas
  • Darbas:Skelbėjas
  • VIP:Taip
  • XP:40.000
  • Laimėjo konkursą:Geriausia metų gauja
Šaunus video! Gražiai editai, gerai sugalvojai. Tiesiog Puiku ;)
  • 0

#20
Guest_Gloriamas_*

Guest_Gloriamas_*
  • Svečias
Šaunuolis Viliau, tikrai pasistengei. :)
Tupacui geriau žinot ko reikia gaujai, jis puikus dm'eris.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)