Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Bandzio sampmobilis


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
26 atsakymai į šią temą

#1
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

Pagaliau ir as nusipirkau ta pirmaja , neissvajota, bet masina. Noras buvo pirkti mb w211, galiausiai draugas norejo kuo greiciau isvykti i uzsieny , pardave gan pigiai si automobili. Dziaugiuos tuo, kad tiek vaziuokle, tiek variklis - nuliova. Turi savo -  , kaip kebulo ibrezimai ir ilenkimai. Automobilis 2009m. ,tai manau, kaip ir nera tokia sena masina kaip pirma :) 2.0 dyzeliukas, su 103 kw. , neima daug to kuro , ~8l mieste, manau uztenka ir galios. :) Pridedu kelias nuotraukas:

 

http://www.part.lt/i...fa6a379495.jpeg

 

http://www.part.lt/i...9013609661.jpeg

 

http://www.part.lt/i...8cfdb66196.jpeg

 

 


  • 4

#2
Guest_Shawn Cocaine_*

Guest_Shawn Cocaine_*
  • Svečias
Praveši? :Dd
  • 0

#3
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.598 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai
Jei gerai dažlibinu ten automatinė pavarų rečega? Mldc, gerbiu!
  • 0


#4
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

Praveši? :Dd

nznz, gal

 

Jei gerai dažlibinu ten automatinė pavarų rečega? Mldc, gerbiu!

taip, nelabai norejosi imti mechanines dezes, kadangi vis tiek daugiausia laiko mieste prasitrini , o sankaba pastoviai dauzyt , nera malonu, bent jau man :)


  • 0

#5
Renzo!

Renzo!

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.774 Pranešimai
o kas su ta sankaba blogai :D kad ja dauzyt reikia, greiciau pajudi, viska
  • 0

#6
Zard

Zard

    xDkms

  • Užblokuotas
  • 2.437 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Zard
  • Geriausias 2016 metų:NTA direktorius!
  • laurynask_

Man tik ratlankiai nesiziuri, daugiau grazi car


  • 0

29f361cec91d50e001c4433d7ef23bf433.gif


#7
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

o kas su ta sankaba blogai :D kad ja dauzyt reikia, greiciau pajudi, viska

gi sakiau, kad kaip man, man pavydziui uzknisa mieste vazineti mechanu.

 

Man tik ratlankiai nesiziuri, daugiau grazi car

Yra zieminiai sake naglesni, ilgesniais spykiais, dar ju nemaciau, bet vienu numeriu mazesni, todel nezinau :X


  • 0

#8
Siegel

Siegel

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai

Kaip pirma mašina, tai sakyčiau wow. :D Kiek bėgus, kur pirma registracija buvo ir ar daug Lietuvoj buvo važinėta?


Šį pranešimą redagavo Siegel: 18 rugpjūčio 2017 - 11:05

  • 0
Paveiksliukas

#9
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

Kaip pirma mašina, tai sakyčiau wow. :D Kiek bėgus, kur pirma registracija buvo ir ar daug Lietuvoj buvo važinėta?

Vokietijoje jie eme, o taip tai pirma registracija Lietuvoje buvo ant draugo, per 2 metus Lietuvoje begus 5500km. Begus 203500km.


  • 0

#10
faithless

faithless

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 246 Pranešimai
  • Gyv. vietausa
  • Darbas:atjungt tokius gandonus kaip marozas
  • VIP:nah.uj man tas vipas?
  • XP:0
grazuole audine, sita spalva paliksi ar keisi? mldc kad audi vairuoji, tavo vietoj dar ratlankius iskart pasikeisciau ir ok butu.
  • 0

#11
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

kaip tik kaip pirmas auto geriau mechana imti,nes poto pamirsi kaip su mechanu vaziuot ir busi iprates su automatu,nebent planuoji visad automatines pirkti ir siaip mechana geriau pradziai pasiimti,visiskai kitoks efektas,tas jausmas kai pats viska darai,kai padriftint gali ir panasiai,siaip automatas gerai yra kad nieko daryt nereik,bet kazkaip pamoina sedet ir vaira sukiot bei gaza reguliuot,kaip man tai geriau mechanas


  • 0

#12
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

grazuole audine, sita spalva paliksi ar keisi? mldc kad audi vairuoji, tavo vietoj dar ratlankius iskart pasikeisciau ir ok butu.

Viska paliksiu kaip yra, nes pinigu nebera jau :D Planavau ratus dazyt i juodus, kaip bus - nezinau.

 

kaip tik kaip pirmas auto geriau mechana imti,nes poto pamirsi kaip su mechanu vaziuot ir busi iprates su automatu,nebent planuoji visad automatines pirkti ir siaip mechana geriau pradziai pasiimti,visiskai kitoks efektas,tas jausmas kai pats viska darai,kai padriftint gali ir panasiai,siaip automatas gerai yra kad nieko daryt nereik,bet kazkaip pamoina sedet ir vaira sukiot bei gaza reguliuot,kaip man tai geriau mechanas

Nezinau, kaip vairuotojas gali sesdamas pries automato poto pamirsti mechana, nebent tu vazineji 10 metu su automatu ir absoliuciai per tuos 10 metu nebuvai sedes uz mechano.


  • 0

#13
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Viska paliksiu kaip yra, nes pinigu nebera jau :D Planavau ratus dazyt i juodus, kaip bus - nezinau.

 

Nezinau, kaip vairuotojas gali sesdamas pries automato poto pamirsti mechana, nebent tu vazineji 10 metu su automatu ir absoliuciai per tuos 10 metu nebuvai sedes uz mechano.

is zmoniu girdejas esu,kad kai tik teises isilaikai geriau mechana,nes jei daug metu automata vairuoji poto kazkaip pamirsti,neiprasta prie mechano sokt,nu kaip nori cia jau aisku,as tik pasakiau kad mechanas pagal mane pradziai geriau,bet visiems skirtingai


  • 0

#14
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

is zmoniu girdejas esu,kad kai tik teises isilaikai geriau mechana,nes jei daug metu automata vairuoji poto kazkaip pamirsti,neiprasta prie mechano sokt,nu kaip nori cia jau aisku,as tik pasakiau kad mechanas pagal mane pradziai geriau,bet visiems skirtingai

Kaip kam, zinodamas, kad trinsiuos nemazai mieste, stengiausi ziureti 90% i automata. Pamirst - nepamirsiu, nes yra darbine masina - transporter , anas mechanas :)


  • 0

#15
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

kas didmiesciuose gyvena nesuprantu kaip gali mechanine vairuot, man tai cia nafik buvo, kai i normalu kamsti pakliuni, kaire koja nuo sankabos maigymo nutirpus visa buna, skauda, nafik


  • 1


#16
Sibiriaks

Sibiriaks

    Fifa 2k18 Russia

  • Veteranas
  • 781 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия, Сибирь
  • Darbas:z
  • VIP:t
  • XP:Сибирь

kas didmiesciuose gyvena nesuprantu kaip gali mechanine vairuot, man tai cia nafik buvo, kai i normalu kamsti pakliuni, kaire koja nuo sankabos maigymo nutirpus visa buna, skauda, nafik

Tu supranti kad automato ziema neuztemsi ir neuztemsi ir pizdinsi piskom i darba


  • 0

1d604bba57e31e4ef6bf22f727b17fb6232.png

 

 

 

 
 


#17
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Tu supranti kad automato ziema neuztemsi ir neuztemsi ir pizdinsi piskom i darba


Senamadiškas požiūris į automatinę dėžę.
  • 0

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#18
Sibiriaks

Sibiriaks

    Fifa 2k18 Russia

  • Veteranas
  • 781 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия, Сибирь
  • Darbas:z
  • VIP:t
  • XP:Сибирь

Senamadiškas požiūris į automatinę dėžę.

Ane? tai tu pasakik netiesa yra?


  • 0

1d604bba57e31e4ef6bf22f727b17fb6232.png

 

 

 

 
 


#19
Giorgio

Giorgio

    Administratorius

  • Veteranas
  • 2.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Visi

gerule tik kad butu 3.0tdi quattro visai raketa :D 


  • 0

#20
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

gerule tik kad butu 3.0tdi quattro visai raketa :D

Jei pilsi kura man, td gerai :)


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)