Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Joe_Vega/ческа


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Jordan_Collins/Jordan
2. Data. 2017.09.02
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)  Nepastabumas, skundo atmetimas.(neradau pilnos citatos)
4.Foto / video įrodymas.TGv9uqw.png
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). žinau kad buvo ne 1 moderatorius.

<22:31:50> You poked "M.Crazy" with message: pgr kanalas nickas.. kickinam

 

<22:28:56> You poked "Герма" with message: girdi i pgr kanalo nicka ziurek.. kickink

 

<22:34:51> You poked "Gudas" with message: pgr kanale nickas.. kickinam

<22:34:58> "Bruno Levine" connected to channel "[cspacer1]Pagrindinis kanalas"
<22:35:11> "123123123123123123123123123123" was kicked from the server by "Gudas" (Vardas Pavarde 1/3)
 
Gudas 1 kazka padare
 
Pagal taisykle- 12. Moderatorius turi reaguoti į bet kokį žmogaus prašymą.  (Pasiteisinimai buvau afk, buvau išvykęs netoleruojami) [1/2] 

tai jo bedos kad jis buvo palikes teamspeak'a ijungta


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#2
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Nesiruosiu del kazkokiu nesamoniu skirt 1/2, neprivalo moderatorius isjunginet ts, jei eina nuo  pc. Jei Antonesui ir Benui atrodys, kad blogai cia kazka darau, tegul ta ts kazkam kitam duoda - man maziau hemorojaus bus.


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#3
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

Nesiruosiu del kazkokiu nesamoniu skirt 1/2, neprivalo moderatorius isjunginet ts, jei eina nuo  pc. Jei Antonesui ir Benui atrodys, kad blogai cia kazka darau, tegul ta ts kazkam kitam duoda - man maziau hemorojaus bus.

Nu tai senyzai taisykles sutvarkykit pagal jusu taisykles jo bedos kad paliko ts ijungta


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#4
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Administratoriui nuimamos pareigos.


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)