Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Mod] Auris_Riccobene


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.476 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė, patirties taškai žaidime: Auris_riccobene 54k xp

2. Turėtos pareigos žaidime/forume: Gaisrinės direktorius, Nekilnojamo turto agentų direktorius, Dealeriu direktorius, Vagiu direktorius, Baikeriu direktorius, Mokslo skilties moderatorius, Filmu skilties moderatorius, Mąstantysis, TeamSpeak mod.

3. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: 2 metus su viršum.

4. Tavo idėjos LSG radijai: aktyvesni padaryti, kad daugiau žmonių eitu į radiją ir leistu muzikas ar kitokias laidas.

5. Ar esi aktyvus, ir ar galėsi tam skirti daug laiko: taip esu aktyvus ir galėsiu skirti daug laiko.

6. Ar šiuo metu žaidžiate LSG serveryje: taip.

7. Papasakok apie save kaip asmenybę (pliusai, minusai, charakterio savybės): draugiškas, linksmas. bloga greit užpykstu.

8. Ar sutinki su radijos Informacija/Taisyklėm? taip

9. Ar esate buvęs LSG Radijos DJ/Prižiūrėtoju/Moderatoriu. Jei taip, tai kiek laiko išbuvote pareigose, kaip sekėsi: paprastu buvau, ką žinau ten gal 2 mėn, nes tiesiog nebūdavo laiko.

10. Ar šioms pareigoms netrukdys mokslai, darbai ir kitas užimumas: ne ne netrukdys pas mane dabar 8 išeina.


  • 0

#2
Fredo Santana

Fredo Santana

    20cm

  • Senbuvis
  • 951 Pranešimai

Uz, aktyvus, draugiskas.


  • 0

:) 

 

 

fcafc4708e6c2a3b54526fc0380d93c7582.gif


#3
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Patvirtinta su 3 savaičių banduomuoju laikotarpiu. Sekmės darbuose.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)