Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

TS ™ � Dyma � ™


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Guest_AurisA_*

Guest_AurisA_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Auris_Riccobene/Auriuks
2. Data. 2017.10.22
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas. 12. Moderatorius turi reaguoti į bet kokį žmogaus prašymą.(Išskyrus jei moderatorius AFK kanale)  (Pasiteisinimai buvau afk, buvau išvykęs netoleruojami) [1/2] 

 

  1. Naudoti tik LSG serverio Vardą arba Pavarde (O ne statusa žaidime) (negali būti jokių įžeidžančių žodžių, reklamos ar kaip pvz: asd, hsgs ir pan.) (2 kick poto ban) Ban laikas 45 min.

4. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/FPy2d
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Parašiau, kad žmonės su blogais nickais, tokių serve nėra, tai nereagavo ir dar iš ts pabėgo. nū negražu negražu.


  • 0

#2
Dyma.S

Dyma.S

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 205 Pranešimai

zaidejai zaide kita zaidima susikure kanala su to zaidimo pav. tai ir nick naudojo kaip tame zaidime laisvas.


  • 0

#3
Guest_AurisA_*

Guest_AurisA_*
  • Svečias

zaidejai zaide kita zaidima susikure kanala su to zaidimo pav. tai ir nick naudojo kaip tame zaidime laisvas.

Ir vėl tą pati pasaką, taisyklių matosi nemoki, aišku kai egiui vakariene padarai, tai kaip gi negausi tu to modo :Dd.

 

  1. Naudoti tik LSG serverio Vardą arba Pavarde (O ne statusa žaidime) (negali būti jokių įžeidžančių žodžių, reklamos ar kaip pvz: asd, hsgs ir pan.) (2 kick poto ban) Ban laikas 45 min.

  • 0

#4
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

visi man daro valgyti...

 

Atmesta.

 

 

Dėl tavęs įdėsiu taisyklę kad mažiau verktum. Kaip Moderatorių praradai pradėjai dirbt.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)