Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lukis Dj radija


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Jakavickas07

Jakavickas07

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 24 Pranešimai
Vardas_Pavardė žaidime, patirties taškai (xp): Lukis_Jakavickas, 12xp, kadangi mano vienas acc atimtas.

2. Kiek tau metų ? (N-15)
3. Ar užteks interneto greičio ir kompiuterio galingumo radijos programoms: Taip nes mano internetas 4G sparciausias Lietuvoje
4. Ar seniau esi buvęs DJ. Jei taip, tai kaip sekėsi ? Ar patiko ? :Nesu buves bet labai noreciau pabandyti
5. Tavo nuomonė: labiau reikia kalbėti ar leisti muziką eteryje: Manau reikėtų leisti muzika nes žmonės dirbdami užmigs nuo tuščių kalbų

6. Koks tavo aktyvumas (valandomis per svaitę) ? ar daug laiko skirsi radijai: žaidžiu ganėtinai daug kaip tik randu laisvo laiko darbo dienom apie 3-4h savaitgalį visą diena
7. Tavo idėjos/trūkumai/pastabos LSG radijai: reikėtų kad kiekviena diena būtų bent po kelias valandas dj nes LSG radija be dj ne radija tos pačio muzikos eina
8. Ar perskaitei radijos taisyklės ir sutinki jų laikytis:Taip, tikrai sutinku.
9. Jūsų Skype kontaktai: PM
10. Ar turite TeamSpeak (gali būti išmėgintas balsas): dar ne bet pasistengsiu atsisiusti šia programa
  • 0

#2
Jakavickas07

Jakavickas07

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 24 Pranešimai
12k xp
  • 0

#3
ne2rnas po0

ne2rnas po0

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 433 Pranešimai
  • Darbas:Tepalinis
  • VIP:▼▲http://www.lsgyvenimas.lt/sig/sig.php?name=Matt_Lewis
  • XP:▼▲
  • Geriausias 2018 metų:Metų Atmosfera

1. Anketą privaloma užpildyti tvarkingai pagal šabloną.

3. Į klausimus atsakyti pilnai ir rišliai.

 

Į anketos 2 punktą iš vis neatsakyta. Laukiu naujos pretendacijos anketos, sekmės, šį kartą atmesta.


  • 0

is mokiklos laiku acimenu tik n raides


mane kaime grebliu vadina kuri nusienaut kurwaa






0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)