Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Diktatorius Juozas (TS)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
12 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Kadash
2. Data. 2018-04-07
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas. Diktatūra, nesąmoningos taisyklės bei nelogiškumas.
4. Foto / video įrodymas.

- labai įdomu čia yra paklausykit.


5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). WTF kas per diktatūra vyksta? chebra, kodėl mes tylim prieš tokius mėsgalius? Realiai nieko blogo neturėjau prieš tai, bet kaip pradeda vest savo durnas taisyklės, tai jau čia viršūnė. 1. Sakai čia ne aš vedu, o valdžia, jau tipo taip buvo, kodėl prie Egio, kai tik egis valdė taip nebuvo? tipo oj, čia pasitarėm pasikeitė ir t.t? nebejuokink tu manes. 2. Viskas pasakyta video. Man dzin, užsisėsk mane, suvalgyk, bet kad tu nesąmonės darai, tai čia kas antram aišku, tik bijo kažką pasakyt, nes grynai DALETORE esi...

 

Sėdim pgr kanale, kaip normalus žmonės, diskutuojam, kalbames apie gyvenimą, tik staiga ateina Juozas pradėdamas mums knist protą " JŪS PGR KANALE NEGALIT BŪT, PAGAL 4 TAISYKLE PRIVALOT KLAUSYT MANES" Prie Egidijaus laikų buvo galima, Dusto buvo galima ir tik tada.... ATĖJO DIKTATORIUS VARDU JUOZAS. Visi jo bijojo, dėl to klausė, bet Kadash'as užsiauginęs kiaušius stojo prieš jį. Tai va, krč kas per pieva? ateini į pgr kanalą, gali tik būk 5min, ir turi išeit, dzin kad šiandien daug kas buvo ten ilgiau... Aš be žoždžių chebra... Įveskit taisyklė vo būtina coverį užsimest savo fotke, kad žinotum su kuo kalbi, tada tikrai bus logiška, kaip ir dabar logiškumo buvo 0 

 

LAUKIU TIK EGIDIJAUS NUOMONĖS, SAVO SKUNDO NEBANDAI ATMEST AR KAŽKĄ PANAŠAUS, PASITEISINK IR IŠEIK.


Šį pranešimą redagavo Sniocky: 07 balandžio 2018 - 00:03

  • 3

#2
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai
  1. Butina klausyti (Server AdminWkrR0Sa.png/ModeratorhxnXGea.png) (kick 1 / Ban 2val)

Jeigu nori cia kazka irodyti sekmes... Egis kozna diena nesedi teamspeak kanalo... bet... buvo neperseniausia su juo kalbeta del nesamoniu pagrindineme kanale... kad vyksta susiburinai bei kitos nesamones... tu neturi vapsie jokios teises zinoti ka as su Egiu aptarineju apie teamspeak ir kitus dalykus... nes tu esi serverio moderatorius kuris atsakingas uz teamspeak tvarka... Taip pogi pats pazeidei taisykle ne viena :) pirmas dalykas nesamoniu darymas pagrindineme kanale, kitas dalykas nesamoningi kick tiek is serverio, tiek is kanalu (as kalbu apie senesnius kickus ).

 

As jums pasakiau graziai susikuriat kanalo arba bus kitaip kalbama... jus neklauset manes... as pradejau savo... uztenka cia nesamone daryti kazkokias niekada nesikeikiu... sakai gavai mera pasikeliau, tu pasiziurek ka pats pasakei ir nepatikejai... 

 

Nu tu jeigu nori pradeti nesamones tai sekmes... ne kas kitas pradejo nesamones ne as pradejau nesamones... jus paemet ir neklauset manes... o tu Kadash'ai ponas, neapsimesk kad nekaltas avinelis irgi esi... zinau ka cia numeciau vapsie su situ skundu nesirisa... bet manau suprasti ka noriu tuo pasakyti... : ))))), kas greitai ateina tas greitai iseina : )))) Kaip sakant gavatas i sikna man esi sulysti kad gautai to ko pats nori, ir butai nelieciamas

 

74c404d57ee7990e96b3ad8bc4418299.png

 

d393517e643933b79c18f05a548f9f3f.png

 

 

Is teamspeak taisykliu : )))) pasikartosiu dar karta as : )))))

 

 

  1. Butina klausyti (Server AdminWkrR0Sa.png/ModeratorhxnXGea.png) (kick 1 / Ban 2val)

 

Bus pildoma...

 

Už pažeistas taisykles atsakingas administratorius imsis tam tikru priemonių.

 

Viskas daugiau neturiu ka pasakyti... nors pla dar yra galiu pasakyti kai ka :) bet pasiliksiu kitam laikiu :)

 

Daugiau neturiu ka pasakyti apie tave kaip zmogu :)


  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#3
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Vpšh ne prie ko čia tie tavo chatai ir mano, paprikolai lieka prikolais, o kad aš lysčiau į subinę Deletoriams, tai eikit jūs peklon.

Tai kodėl jūs kalbėjot, su moderatoriais net nebuvo kalbos kokios, kodėl su paprastais moderatoriais nesiskaitot? sakau, tu atėjai, prasidėjo nesąmonės.


  • 0

#4
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

Vpšh ne prie ko čia tie tavo chatai ir mano, paprikolai lieka prikolais, o kad aš lysčiau į subinę Deletoriams, tai eikit jūs peklon.

Tai kodėl jūs kalbėjot, su moderatoriais net nebuvo kalbos kokios, kodėl su paprastais moderatoriais nesiskaitot? sakau, tu atėjai, prasidėjo nesąmonės.

 

Pas mane prikolu nera su tokiais dalykas :) Zinai yra pasakyta zodis ne zvirblis :).

 

O tai cia nelindai man i subine? tokius dalykus siulai ne pirma karta ir nepaskutini kiek teamspeak sakes esi : ))))) tik gaila kad nesu isirases tokiu dalyku :) na bet facts are facts kaip sakoma : ))

 

Dar karta pasikartosiu 

  1. Butina klausyti (Server AdminWkrR0Sa.png/ModeratorhxnXGea.png) (kick 1 / Ban 2val)

  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#5
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Krč patylėsiu aš, su savo 4 taisyklė tuoj liepsi visiems užsivadint mėsa ir šokt aplink tavo dudelė, gėda žmogau, gėda.


Šį pranešimą redagavo Sniocky: 07 balandžio 2018 - 00:29

  • 0

#6
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

Krč patylėsiu aš, su savo 4 taisyklė tuoj liepsi visiems užsivadint mėsa ir šokt aplink tavo dudelė, gėda žmogau, gėda.

"MESA" nera izeidimas :) tavo ziniai, as gedos nematau is savo puses, viskas atlikta pagal taisykles pats sakei teamspeak kanale kaip buvai :)... tu cia turetai gedos jausma tureti kad tokius sudus rasineji skypeje... kad pasipelnytai nes pats negali


  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#7
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

 pirmas dalykas nesamoniu darymas pagrindineme kanale, kitas dalykas nesamoningi kick tiek is serverio, tiek is kanalu (as kalbu apie senesnius kickus ).

 

 

Kokios kada iš mano pusės nesąmonės buvo? Suprasčiau, atėjas būtai rades nesąmonės kanale, muziką, įžeidimus ir taip toliau, dabar viskas čiki, tvarkoje, ne, vistiek gi prisiknist prie kažko reik... Dabar pagal Juozuko logiką, nieks negalit eit į ts pgr kanalą, tik ateisit, ban. GG


  • 0

#8
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

 pirmas dalykas nesamoniu darymas pagrindineme kanale, kitas dalykas nesamoningi kick tiek is serverio, tiek is kanalu (as kalbu apie senesnius kickus ).

 

 

Kokios kada iš mano pusės nesąmonės buvo? Suprasčiau, atėjas būtai rades nesąmonės kanale, muziką, įžeidimus ir taip toliau, dabar viskas čiki, tvarkoje, ne, vistiek gi prisiknist prie kažko reik... Dabar pagal Juozuko logiką, nieks negalit eit į ts pgr kanalą, tik ateisit, ban. GG

Va tavo nesamone viena :)

 

e1a37572ed85a226625c98e7939a1a75.png


  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#9
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

vau, prašė tai ir padariau. Nieks nenukentėjo, nieks nesiskūndė, kaip baisu, iškikinau žmogų, kuris to pats norėjo ir labai prašė, nu dar mesk mano nesąmonių.


  • 0

#10
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

atsiprasau, jozas budoj sukaltas negali jau 4 dienas iseit is budos ir visas alkanas, istroskes, sudziuvas dzikas ira, o va kadashai nezinojau kad iperki pd dirika, geriau uz tas saibas plastake uzsisakyk dw


  • 0
Paveiksliukas

#11
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

Prie viso to galima pridurt ir 15 taisykle, matai klausyt reikia, bet jeigu piktnaudziauji pareigom, ko ten klausyt?

15. Moderatoriaus komandu piknaudziavimas - 30 dienu banas


  • 0

#12
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Dar karočė, sakai negalima kelt šūmo ir tai toliau, tai kodėl užmutinęs mus, atėjai prabaninai? ar čia dar naują taisyklė kad negalima visai būt pgr kanale?


  • 0

#13
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Viskas buvo isiaiškinta, mes abu su Juozu buvom neteisisus. Rakinu krč.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)