Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Wingstonz gidai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

Apklausa: Wingstonz gidai (6 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Taip imam?

  1. Taip (6 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
                                          Nusprendžiau pabandyti i gidu moderatorius lengva toki tai norisi gauti
  Bendra informacija.

Sveiki skaitytojai daug labai neprisižadėsiu , nes kaip sakoma Dievas juokiasi iš tavo planu, o jie kartais neįvyksta, čia ir vėl aš Vaidaz_Wingstonz.
Patikrties taškų turiu tikrai ne mažai net gi 88,000xp tukst. Serveryje žaidžiu irgi nemažai apie 3 -4metus.




                                                                      Nuveikti darbai

Buvęs baikerių direktorius 3x.
Buvęs vagių direktorius 2x.
Buvęs dealerių direktorius 1x.
Daugkartinis naujoku verbuotojas.
Buvęs TS moderatoriis.
Buvęs radijos DJ 1x.(prie Roko_Gibsono)
Rebel's Crew klubo narys.
United-Drivers narys.
Medikų direktorius
Autoklubo direktorius.


                                                         Kodėl noriu tapti moderatoriumi

Kadangi be galo daug praleidžiu laiko prie forumo, norėčiau užsiimti kažkuo rimčiau nei paprastas žaidėjas. Ir prižiūrėti skilti . na surengti koki konkursą. Prižiūrėti gidus kur žmonės deda uzrakinti senas temas ir t.t nu manau dar bus minčių

                                                                 Pranašumas kuom geresnis už kitus:

Nežinau, ar esu geresnis už kitus kandidatus, niekada to nesakau, visi turime šansų patekti čia, ar tu stengsis, ar tu nesistengsi. Aišku stengtis visuomet reikia būnant moderatoriumi ir kai pildant anketą į juos. Ir šiaip manau verta ir naujiems veidams suteikti pareigas tokias kad parodytų ką sugeba   

                                                               

                                                 Papildoma informacija 
Esu žmogus mėgstantis pabendrauti, draugiškas, malonus bei paslaugus. Niekada nemėgstu žmonių kurie ignoruoja, todėl pats toks nesu linkęs ignoruoti , manau mane retai pamatysite išjungus telefoną nebent kai esu afk būsenoje. Tačiau mano blogoji charakterio savybė yra ta, jog mane labai nervina, kai žmogus nesupranta labai elementaraus dalyko, kuris man atrodo paprastai suprantamas. Augau ir gyvenu - Mažeikiuose Esu Andrius dabar man 17 metų. 
.

. Ačiū, kad nepatingėjot ir paskaitėt anketą. Anketa parašyta gan negražiai tai suprantu ir su minties šuoliais, bet nekreipkit dėmesio ne tai yra esmė  Lauksiu nuomonių komentaruose! 

Ir globai nereik man knist prota kad snd anketa atmetet as kaltas kad forumo modai negalejo atmest ? Tai pretenduoju
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#2
Miguel'Garcia

Miguel'Garcia

    👑Furistas👑

  • Senbuvis
  • 569 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

už, nes ne prieš ;)


  • 0

LKB7Fbk.png

 


#3
Menoss.

Menoss.

    Praridenęs kamuoliukų...

  • Užblokuotas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000
Palaikau, nes esi geras žmogus.
  • 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

 

 

      


#4
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai
Pries, niekada nesikeikiuai rasinet anketas niekada nesikeikiu, atsipusk niekada nesikeikiu

Šį pranešimą redagavo Cesar Cielo: 26 balandžio 2018 - 07:15

  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#5
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai
uztenka cia nesamones daryti su tomis anketomis... Tu galvoji mes nematome logu?? ar kas yra uzpildai i viena moda uzrakini ir paslepi anketa galvoji nieko nebus?? blogai galvoji kita anketa gali pildyti tik po tam tikro laiko pasiskaityk pretendancijos taisykles nors viena karta o ne sudus isdarinek... eilini karta...

Atmesta...
  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)