Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Erikas_Exson į Dj


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

Apklausa: Erikas_Exson į Dj (3 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar vertas ?

  1. Taip (2 balsai(-ų) [66.67%])

    Balso procentinis santykis: 66.67%

  2. Ne (1 balsai(-ų) [33.33%])

    Balso procentinis santykis: 33.33%

Balsuoti

#1
Exsonas!£

Exsonas!£

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 58 Pranešimai
  • Gyv. vietaPajūris

  Sveiki, mano vardas Erikas serveryje esu žinomas, kaip Erikas_Exson. Man yra 16 metų klausau įvarios muzikos nuo metalo iki klasikos. Žaidime sukaupęs 30.000 tūkstančių patirties taškų bei esu buvęs baikerių, vagių, dylerių direktorius. Tai pat esu buvęs LSG radijo Dj tolimais 2014-tais ar 2015-tais metais. Eteryje dažniausiai grojo klausytojų užsakomos dainos ir tiek. Šį kartą noriu rimčiau užsiimti šia veikla bei organizuoti viktorinas įvairiomis temomis ir įvairios muzikos vakarus pavyzdžiui “00s rock/metal night”, "Rave tonight" ir panašiai. Taigi tapęs LSG radijo Dj įsipareigočiau dominti klausytojus tik kokybiška muzika bei viktorinomis. Skype:erikas.ancius


Šį pranešimą redagavo Exsonas!£: 17 gegužės 2018 - 17:08

  • 0

#2
scar

scar

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 702 Pranešimai

gauni uz, jei nebijai i lsg radija leist metala or rock


Šį pranešimą redagavo Hachim: 17 gegužės 2018 - 17:10

  • 0

#3
Exsonas!£

Exsonas!£

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 58 Pranešimai
  • Gyv. vietaPajūris

gauni uz, jei nebijai i lsg radija leist metala or rock

Kodėl turiu bijot ?


  • 0

#4
scar

scar

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 702 Pranešimai

Kodėl turiu bijot ?

bc daugelis lenda kitiem i sikna ir leidzia ta popsa ar dar kokia pabodusia muzika. lsg radijoi niekada nepamatysi rock, rap or metal i think so, ten tik rusiska ir pop muzika. nk neturiu pries tik daug dj'eju bijo leist ta kitokia muzika del ivairiu priezasciu


Šį pranešimą redagavo Hachim: 17 gegužės 2018 - 17:26

  • 1

#5
Exsonas!£

Exsonas!£

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 58 Pranešimai
  • Gyv. vietaPajūris

bc daugelis lenda kitiem i sikna ir leidzia ta popsa ar dar kokia pabodusia muzika. lsg radijoi niekada nepamatysi rock, rap or metal i think so, ten tik rusiska ir pop muzika. nk neturiu pries tik daug dj'eju bijo leist ta kitokia muzika del ivairiu priezasciu

Tikriausiai, tačiau aš žadu leisti tik tai kas man patinka ir ačiū tau už nuomonę. 


Šį pranešimą redagavo Exsonas!£: 17 gegužės 2018 - 17:45

  • 1

#6
ᴍɪɢᴜᴇʟ

ᴍɪɢᴜᴇʟ

    🐐

  • Užblokuotas
  • 1.409 Pranešimai

Tikriausiai, tačiau aš žadu leisti tik tai kas man patinka ir ačiū tau už nuomonę.

Pala, pala tu žadi leist kas tau patinka? Žinai, kad tavo skonis daug kam gali nepatikt ir klausytojų radijoje bus mažai :D Pagalvok ;) Prieš vien dėl to..


  • 0

#7
Exsonas!£

Exsonas!£

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 58 Pranešimai
  • Gyv. vietaPajūris

Pala, pala tu žadi leist kas tau patinka? Žinai, kad tavo skonis daug kam gali nepatikt ir klausytojų radijoje bus mažai :D Pagalvok ;) Prieš vien dėl to..

 Tai dėl to LSG radija ir turi ne vieną Dj'jų. 


Šį pranešimą redagavo Exsonas!£: 20 gegužės 2018 - 13:17

  • 0

#8
Menoss.

Menoss.

    Praridenęs kamuoliukų...

  • Užblokuotas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000

Patvirtinta.


  • 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

 

 

      





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)