Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Sean_paulas DJ


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Sean'as

Sean'as

    Ballas dios

  • Veteranas
  • 617 Pranešimai
  • Gyv. vietaWolverhamptonas/Silute
  • Darbas:laisvo oro direktorius
  • VIP:yes
  • XP:54000

1. Vardas_Pavarde, metai (N-15);

2. Patirtis, buvusios/turimis pareigos;

3. Ar seniau esate buvęs dj;

4. Idėjos/trūkumai radijai;

5. Skype kontaktai.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Sveikuciai, taigi zaidime esu zinomas dabar jau kaip Sean_Paulas kadangi Antones buvo piktas dede ir negrazino acc. tai teko keistis nicka is Blind_Augustas y savo megema seana, patirtis bent sitoj srity yra didele, buvo tony_martin pakalikas :D jo pavaduotojas apie 2 metus. visiem patikdavo dainikes, renginiai kuriuos vesdavau, klausytoju budavo minimaliai po 30. esant gerai nuotaikai ir uzdainuojam. seip serveryje esu turejas daugeli nicku administracija manau pamena. isimintiniausia lpablo_bandalero sean_paul blind_augustas valinskis_paulauskis. ir kitu nebevardinsiu. nes visgi losiu sitam serve kai jam buvo vos 3 savaites kai dar zaide zaidejai kaip damian_Santos ir arminas_matonis. apie radijo eteri ka esu pastebejas, ner aktyvumo, kadangi esu dabar bilioteni sedesiu prie pc dienu dienas, tai galesiu inesti eventu, seip linksmos nuotaikos. jeigu reikia atviriau apie mane galiu papasakot per skype valentinas320, o seip jei trumpai tai esu Valentinas is silutes, katik baiges LT kariuomenes privalomaja tarnyba man 21 metai, gyvenu siluteje. dzenkuje bardza hebrantai laukit eteri jei patvirtins :P


  • 0

#2
ᴍɪɢᴜᴇʟ

ᴍɪɢᴜᴇʟ

    🐐

  • Užblokuotas
  • 1.409 Pranešimai
Už, reik naujo dj lsg servui tas pati shit groja ir groja dbr
  • 0

#3
Menoss.

Menoss.

    Praridenęs kamuoliukų...

  • Užblokuotas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000

Patvirtinta.


  • 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

 

 

      





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)