Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Dyma


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas ELka
2. Data.2018.10.31
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas.  10. Būtina prieš baudžiant žmogų turėti įrodymus. [1/1]

11. Gavus papeikimą būtina pateikti visus turimus pažeidimo įrodymus per 12h nuo papeikimo sukūrimo. Už nepateikimą bus skiriamas įspėjimas [1/2] 

4. Foto / video įrodymas.    https://imgur.com/a/f02sQy6


5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). niekada nesikeikiu man niekada nesikeikiu kas jis tau niekada nesikeikiu tu biški ramink ta autista niekada nesikeikiu prie savo rankos egi nes jau dapiso niekada nesikeikiu tokie individai, naudojasi niekada nesikeikiu tuo kad snd įspejimai nujamami ir man niekada nesikeikiu bana ka tu kuva imi i super modus niekada nesikeikiu prinere ir įrašiai jo niekada nesikeikiu niekada nesikeikiu nekeistas dalykas del ko ts žlugta niekada nesikeikiu.  niekada nesikeikiu nesuprantu dabar kodėl kai nuemami ispejimai modas gali daryt ką tik nori niekada nesikeikiu aš to nesuprantu egi ir man niekada nesikeikiu dabar tu turesi atsakynet o ne koks valera ar vladas niekada nesikeikiu tu niekada nesikeikiu atsakysi už savo šunio šudus 


Šį pranešimą redagavo ★✯✪@Allegris✪✯★: 31 spalio 2018 - 12:42

  • 0

#2
Dyma.S

Dyma.S

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 205 Pranešimai

Ikelsiu per 12h irodimus sekmes belaukiant.


  • 0

#3
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k

Ikelsiu per 12h irodimus sekmes belaukiant.

kad niekada nesikeikiu ju tu neturi autiste tu niekada nesikeikiu niekada nesikeikiu .


  • 0

#4
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Atblokuotas, Dyma gauna įspėjima už dviejų taisykliu nesilaikyma 2/3


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)