Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

pd rytis silent


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
12 atsakymai į šią temą

#1
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: cesar cielo
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 2018-11-03
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): Priedas  sa-mp-176.png   947,09K   0 Parsiųsta kartųPriedas  sa-mp-177.png   881,52K   0 Parsiųsta kartų
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/1)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): kzn kuria cia taisykle mest, zdz, esu baikeris, mentas surakino ciuvaka, zmogus sumokejo bauda ir tada as ji isisodinau, kad gaut nb, o sitas individas mane itare, kzn spreskit kas cia bus, geriau grazinkit man saibas 


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#2
CIUKINKIS

CIUKINKIS

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 41 Pranešimai
  • Gyv. vietaIspanija
  • Darbas:Kroviniu pervežiotojas
  • VIP:Žinoma
  • XP:4200xp

Pavogei surakinta žmogų iš mano kolegos kuris padarė pažeidimą, o tu baikeriūkšti vogi. 


  • 1

#3
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

ikelk visa video, kur rasiau tau, kad man i pm rase mentas kuris ji surakino, kad jau susimokejo bauda, tiesiog pasiemiau ji, kad gauciau nb.

 

http://www.part.lt/i...1a00216f471.png

http://www.part.lt/i...1a00216f471.png

http://www.part.lt/i...1a00216f471.png

http://www.part.lt/i...1a00216f471.png

http://www.part.lt/i...1a00216f471.png

http://www.part.lt/i...1a00216f471.png


Šį pranešimą redagavo Cesar Cielo: 04 lapkričio 2018 - 13:34

  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#4
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Nusikaltėlis:

Asmuo, turintis žvaigždučių;
Asmuo, pareigūno pastebėtas nusižengiant, tačiau dar už tai neįtartas.
Moki skaityt nebutinai turi būti įtartas, nes logiška, kad pareigūnas nespėjo įtarti asmens ir tu jį pavogei- kas yra pagalba nusikalteliui. Nebejuokink, nori įteisint žmonių vagimą nuo pareigūnų, mano pareiga užtikrinti, kad to nebutu.
  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#5
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

Nusikaltėlis:

Asmuo, turintis žvaigždučių;
Asmuo, pareigūno pastebėtas nusižengiant, tačiau dar už tai neįtartas.
Moki skaityt nebutinai turi būti įtartas, nes logiška, kad pareigūnas nespėjo įtarti asmens ir tu jį pavogei- kas yra pagalba nusikalteliui. Nebejuokink, nori įteisint žmonių vagimą nuo pareigūnų, mano pareiga užtikrinti, kad to nebutu.

tu apsimeti durnu ar kas tau yra? aiskiai 3 karta kartoju, kad pats pareigunas man i pm parase, kad jisai jau sumokejo bauda, vadinasi itart jisai uz nieka daugiau negalejo, atsipeikek.


Šį pranešimą redagavo Cesar Cielo: 04 lapkričio 2018 - 20:30

  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#6
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Na tai gerai, kad spejo susimoketi ta bauda. Tai nieko nekeičia. Vogti negalima iš policininkų, ir kaip man reikėjo būtent sužinot, sumokejo, nesumokejo? Atlikai nelegalu veiksma ir buvai atitinkamai nubaustas
  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#7
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

Na tai gerai, kad spejo susimoketi ta bauda. Tai nieko nekeičia. Vogti negalima iš policininkų, ir kaip man reikėjo būtent sužinot, sumokejo, nesumokejo? Atlikai nelegalu veiksma ir buvai atitinkamai nubaustas

as tau rasiau, kad jisai yra nenusikaltelis, taip pat rasiau, jog pareigunas sulaikes si asmeni man i pm parase, kad bauda jau yra sumoketa, pateik pilna video ir pamatysim patys.


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#8
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Seen. Laukiu direktorių, jau pakankamai parašiau, nebematau prasmės į tavo verkimą reaguot ;). Nes labai jau man žinot kas spėjo susimokėt, kas nespėjo, ar nespėjo įtarti. Tu atlikai veiksmą tolygų pagalbą nusikalteliui, taip kad.. ;)

Šį pranešimą redagavo Rytis_Silent: 05 lapkričio 2018 - 23:19

  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#9
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

nesupratau, nagrinesit skunda ar ne? 4 dienos praejo, zmogus jau stpdv ismestas ...


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#10
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys

nesupratau, nagrinesit skunda ar ne? 4 dienos praejo, zmogus jau stpdv ismestas ...


Pats tu išmestas arbuze
  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#11
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Atsiprašau už visus direktorius, kad skundas nebuvo išnagrinėtas laiku, bet šiandien sudėsim visus taškus. Norėčiau dabar pamatyti kaip Cesar įsodiną žmogų ar žmogus pats ilipa į keturatį, o ne vaizdinius įrodymus kur tiesiog bėga, galime daryt išvadą, galbūt policininkai neregavo į iškv, o jis buvo paliktas surakintas, gal Cesar norėjo padėt. Jeigu medžiagos nebus, teks Ryti išmest, beto jeigu įrodymai atsiras kaip pasiima Cesar jį, vistiek pareigūnas sulauks 1/2 įspėjimo, nes nematau už ką čia mesti, jeigu įrodymai pateikti. Būtų kartu malonu iš pareigūnų pusęs komandinis darbas ir sušišnekėjimas racijoje, nes kaip vienas savivaliaują, darot klaidų ir t.t, dirbkit komandiškai, o dabar laukiam pilno video.


  • 0

#12
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys

http://www.part.lt/p...5d7847e9434.png

Pats Cesar prisidavė, kad nuo šalia esančio mento pavogė žmogų. Mentas parašė jam net į pm. Esu studijuose tai nieko neįkelsiu daugiau šiuo metu, o šitas tai tik įrodo visa ko teisėtumą ir nematau problemos ką neteisėto padaryčiau, užpiso šitas vaikas vagis. Pilna video turiu dar kaip prieš tai jis iš manęs vogė, tik primeta angelais tokie. Tai paskutinis mano žodis. P.S REIKIA REMTIS ABIEJŲ ŠALIŲ ĮRODYMAIS SITUACIJOSE IR VISKĄ ĮVERTINUS SPRĘSTI. paėmus abiejų pateiktas medžiagas kaip ant del matosi , kad jis vogė iš kolegos asmenį. Ir geriausiu atveju tik 1/2 :)


Šį pranešimą redagavo Rytis_Silent: 09 lapkričio 2018 - 00:47

  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#13
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Kaip bebūt gaila, esi šalinamas iš teisėsaugos darbo, merų bei direktorių nutarimu.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)