Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Smoke_Anettis

Jokubas_Bugattiz

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Winstonz2

Winstonz2

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė. Diuse_Winstonz
2. Užblokavimo priežastis. Buginimas
3. Tikslus laikas ir data. 2018.11.06 21:37
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://youtu.be/nPk6ffhnuI4https://youtu.be/r_s3MxVtkD0
5. Situacijos aprašymas: Norečiau kad maloniai mane suprastumet. Gavau iškvietima, važiavau ir filmavau kaip važiuoji i iškvietima. Vien del to filmavau nes prieš keles dienas važiavau i iškvietima su sirenom ir švytureliais ir policininkas man dejo ket-n uz red. Nenorejau kad antra karta tai pasikartotu ir filmavau. Link esu numetes čia. Matosi kad jau nuo tu vartimosi man iš variklio rūksta dumai, nuvaživau užgesinau gaisra ir važiavau kuo greičiau į artimiausia fix o jis yra ,, wv fix,, baigiau filmuoti nes buvau ivygdes savo misija ir policininkai nebebutu nubaude iškvietimo momentu. Užgesines toliau važiavau pagal KET ir nutraukiau filmavima. Nes jei bučiau padares ket-niekam pasiskundes nebebučiau galejas. Sirenas tik pamiršau išjungt nes aš ju net nepastebejau ir negirdejau, nes GTA garsas kompe užtildytas nes iš youtubes leidžiuosi dainas. Todel negirdejejau kad jos kaukia. Bet tai kuo mažiausiai svarbu. Rūgdamu varikliu skubejau i fix, budamas prie fix atlekiau kiek begaledamas dideliu rukstančio variklio greičiu ir nespejau susukti ir paliečiau siena ir man užsidege mašina. Aš buvau kaip tik jau fixe. Privažiaves bendradarbis Donn_Martines sako Bugini, aš jam pradejau pasakoti kaip buvo. Bet jis man palinkejo sekmės ir nuvažiavo aš padekojau. Užsigesines mašina, susifixsinau ir pradejau toliau filmuoti. Video matosi kad važiuoju nuo fix. Ir neužilgo buvau užblokuotas administratoriaus Smoke_Anettis už buginima. Donn prašau pateik yrodimus kaip aš buginau. Važiuodamas rūkstančiu varikliu. Atsiprašau už sugaišta laika. Tikiuosi ir laukiu kol adbaninset :)))))

Šį pranešimą redagavo Winstonz2: 07 lapkričio 2018 - 00:29

  • 0

#2
smokepurpp

smokepurpp

    pavargau

  • Senbuvis
  • 1.103 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Baneris!

Kai užgesini mašiną gauni ir nb ir pinigų.


  • 0

Some niggas make millions, other niggas make memes


#3
Winstonz2

Winstonz2

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
Važiuodamas tiesiai kai sukau i dešne ir trenkiausi i ta pastata galvojau nebegesint gaisru o varyt i pokeri bet sugalvojau pirmiausia mašina susifixent kad ant gala nesprogtu. Kaš če bloga kad netyčia atsitrenkiau i ta siena? Visko visiem pasitaika. Prie fix i ta siena atsitrenkiau nes sukau bet va nesusukau. Pažek pagal greiti at buva didele galimybe sienos nepalietus susukt? Visiem žaidejam visko pasitaika :) man nb per daug min sukau, banke 30k rankose ir ten buva bsk man reiks uz ta masina tū 200lt? Kai bank 30k? Aš nama užgesines gaunu 300lt. Bet va per t tava ta filmavima nesimata kad aš bučiau gaves už užgesinta mašina 200lt
Kai viena mašina užgesini tur preit 5-8min kol gali sekancia gesint. Už kuria sumoketu ir gautum nb. Kiek užtrukau nama gesint? Nespeja preit 5-8min kiek tesesi video mana tiek ir praeja nuo užgesinta automobile. Buvau užgesines pasiene mašina i toliau važiavau gesinti to namo/parduotuves.
  • 0

#4
Winstonz2

Winstonz2

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
Nesitrankiau ten kaip bepotis i tas sienas juk. As sukau min ir jau buvau norejas relogint nes nubodu bebuva sukt tas min bet sugalvoju reik varyt i pokeri pinigu pralošt :)))

Šį pranešimą redagavo Winstonz2: 06 lapkričio 2018 - 23:54

  • 0

#5
Winstonz2

Winstonz2

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
Deja už mašina negavau nei nb nei šaibu. Ir man tie 200lt yra 0 kai banke 30k man šiuo momentu svarbiau minutes kalt. Nes minučiu stipriai atsilieku kaip tik stengiausi kuo daugiau min snd prasukt. Tad dar karta sakau nebuginau gerbemieji. Ce kas antras taip važineja. :D :) tikiuos kad adbaninset :)
  • 0

#6
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.801 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

Nu pagal mane viena karta tai nesiskaito kaip buginimas. Jei ta pati butu padares antra ar trecia karta, td jo, o dbr unban


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)