Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Kadash Kobreti / Kadash


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
pusiau ginger

pusiau ginger

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.084 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Matt_Lewis / Matt
2. Data. 2018.11.10
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas. 10. Būtina prieš baudžiant žmogų turėti įrodymus. [1/2]
4. Foto / video įrodymas. https://i.imgur.com/6PYzoJK.png
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). ka as zinau unbanink greiciau man tik unban'o reik, pofik tos visos bausmes, tiesiog nepaziurejai ir tiek pats is pradziu nezinojau.


Šį pranešimą redagavo M.Lewis: 10 lapkričio 2018 - 19:21

  • 0

#2
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Kokių tau įrodymų reik? supranti ką kalbi? koks skirtumas ar tave atmovino ar ne, sedėjai kanale virs 40 min ir nesupratai, kad esi teisėsaugos kanale? Tikriaus negirdejai, kad kalbame apie tankus, apie liektuvus, apie leidimus ir t.t. Tiesa zmonės kalbėjo apy tavy.


  • 0

#3
pusiau ginger

pusiau ginger

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.084 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

Kokių tau įrodymų reik? supranti ką kalbi? koks skirtumas ar tave atmovino ar ne, sedėjai kanale virs 40 min ir nesupratai, kad esi teisėsaugos kanale? Tikriaus negirdejai, kad kalbame apie tankus, apie liektuvus, apie leidimus ir t.t. Tiesa zmonės kalbėjo apy tavy.

Nu grįžau gal po 18:50 pasižiūriu kanale aš, vėliau gal po 19:04 paklausei ka aš čia veikiu, pasakiau, jei atranka vesit galiu išeit, nes ten kaip afk kanale sedėjau tai pofik, bet vistiek reikėjo banint ane =). Puikus tu direktorius manau, jei net teamspeak'o nepatikrini kas ką moovina, jei girdėjai, kad pamoovino tai ir pasižiūrėk, aš tai nieko negaliu padėt, jei afk sėdžiu.

 

Tai pala tavo argumentas, nesvarbu ar tave pamoovino ar ne. Tai aš paimsiu pamoovinsiu betkurį supermoda kažkur gausiu 1/2 ir jis gaus ban'ą, nes aš jį pamoovinau, o ne pats atėjo? Na prie tavo valdymo teamspeak'as būtų pasakiškas :)


Šį pranešimą redagavo M.Lewis: 10 lapkričio 2018 - 20:09

  • 0

#4
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

https://gyazo.com/b3...983189cf06a563c

1. Tebunie tave pamovino

2. Pamuvino ne iš afk kaip sakai, o iš Pagrindinio kanalo

3. Jeigu pastebėjai, kad kanale, kodėl iškart neišejai? 

4. Sakai afk buvai, pgr kanale būt nigalima, kaip moderatorius taisyklės turėtum žinot.


  • 0

#5
pusiau ginger

pusiau ginger

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.084 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

https://gyazo.com/b3...983189cf06a563c

1. Tebunie tave pamovino

2. Pamuvino ne iš afk kaip sakai, o iš Pagrindinio kanalo

3. Jeigu pastebėjai, kad kanale, kodėl iškart neišejai? 

4. Sakai afk buvai, pgr kanale būt nigalima, kaip moderatorius taisyklės turėtum žinot.

Pala pala, kurioj vietoj aš tau rašiau, kad mane pamoovino iš afk kanalo? :D :D :D niekada nesikeikiu skaityk ne tarp eilučių

 

ka aš čia veikiu, pasakiau, jei atranka vesit galiu išeit, nes ten kaip afk kanale sedėjau tai pofik - TAI YRA SEDĖJAU TEISĖSAUGOS KANALE AFK. niekada nesikeikiu maniau bent kažkiek mąstai, bet pasirodo buri pagal save viską.

 

tai kaip matau lieki prie savo argumento tik jį papildai, tipo jei pamoovinsiu betką į kanalą ir jis neišeis iškart tik pamatęs, kad pamoovinau baną gaus? smagumėlis :P 

pats sakiau, jei atranką vedat tuoj išeisiu, net neprašei išeit ir pan. nicko paklausiai normaliai ir atsakiau, bet reik dėmesio gaut ir neįsigilinus į situaciją blokuot.


Šį pranešimą redagavo M.Lewis: 10 lapkričio 2018 - 20:28

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)