Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Kobra 11] Everdinas_Stanku


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
pauliusyoo

pauliusyoo

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Paulius_Kenkejas
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė:2018-12-08 12:02
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):prisegu
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/2) Išimtis (1/1):
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): itare mane uz begima nors man net nemete policija sustokite tai koks begimas kita karta tegu arciau privaziuoja ijunge sirenas ir mes kad praso policija sustot jis ira policijos pareigunas ir privalo be priekaistu atlikt savo darba o per jo neatiduma dabar uz begima gavau nors net  nerode kad vejasi jis mane 

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

#2
Settor'Haseto

Settor'Haseto

    🆂🅴🆃🆃🅾🆁🅰🆂

  • Gaisrinės direktorius
  • 1.059 Pranešimai

Laukiam darbuotojo įrodimu!


Šį pranešimą redagavo Settor'Haseto: 08 gruodžio 2018 - 13:13

  • 0

.l. 

Nepalik Dvejeto!!!!!!

Spausk čia ačiū <3

 


#3
Everdinas

Everdinas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 303 Pranešimai
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:55000

Aiškiai matos bėgimas :) 

 


  • 0


#4
pauliusyoo

pauliusyoo

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai

1 dalykas nematau jokio begimo nes net sirenu nejungiai kad ispetai mane policija sustokite 2 dalykas vaziavau prie zveju darbo paziuret namely 3 dalykas nemoki dirbt nedirbk ir beto ispet turejai kad sustociau o tu net to nesugebejai padaryt ir man begima ipaisiai tai as kaltas kad neyspeji zaideju kad sustotu?


  • 0

#5
Everdinas

Everdinas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 303 Pranešimai
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:55000

Ket-n aiskiai matos, pamatei sirenas ir stoji, su jomis priestave buvau nes sekiau tave.


  • 0


#6
pauliusyoo

pauliusyoo

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai

tai del ket-n nieko nesakau prie ko man ta ket-n kisi? jei tu mane baudei ket-n+begimas tai prie ko man tos sirenos jeigu tu turi policijos pareigunas mane ispet kaip pazeideja sustokite tu ne H ne Caps-Lock nepaspaudei kad mane ispetai sustokite tai iskur man zinot kad tu mane gaudai neapsimetinek cia kokiu protinguoliu nes kelinta skunda gauni ir mazini galejei sustot del sirenu tai is kur man zinot kad man butent tos sirenos jei manes neyspeji? ka zinau gal i iskvietima koky vagiu leki


  • 0

#7
Everdinas

Everdinas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 303 Pranešimai
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:55000

Pamatei, kad apsisukau iškart poto kai pralėkei mane tai ir susivok, kad tave gaudau. Neapsimesk dur*****.


  • 0


#8
pauliusyoo

pauliusyoo

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai

ka pamaciau kad apsisukai is kur tu zinai kad as pamaciau tu zaidi vietoj manes kiba ar salia manes sedi?kaip as tau pamatysiu kad apsisukai jei as tiesiai neatsisukinedamas vaziavau? koks isvis skirtumas ka tu cia bandai irodyt? padarytas tavo pazeidimas ir viskas kokia cia tiesa bandai irodyt? as taves neyspejau ar tu manes? jei matei kad neyspejei tai kam man dejei uz ta begima? jei pats neatlikai savo darbo simtu procentu? gerai laukiam direktoriaus  zodzio


  • 0

#9
Everdinas

Everdinas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 303 Pranešimai
  • Darbas:kb
  • VIP:t
  • XP:55000
Sirenu garsus gidejai, nebandyk, kazka irodyt :)
  • 0


#10
pauliusyoo

pauliusyoo

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 50 Pranešimai

ka girdejau muzika klausiau isvis ko cia gincinames tavo pazeidimas ne mano laukiam direktoriaus zodzio


  • 0

#11
Settor'Haseto

Settor'Haseto

    🆂🅴🆃🆃🅾🆁🅰🆂

  • Gaisrinės direktorius
  • 1.059 Pranešimai

Patvirtintą, darbuotojas gauną 1/3, už taisyklių nesilaikymą, video to nematau darbuotojo įrodimuose. 67. ​Jeigu gaudote nusikaltėlį su darbiniu transportu ir norite jį įtarti už bėgimą, tai galite padaryti tik tada, kai važiuojate įjungtomis sirenomis ir laikote sirenų įjungimo mygtuką (H), o nusikaltėlis nestoja ir toliau bėga. (1/2)


  • 0

.l. 

Nepalik Dvejeto!!!!!!

Spausk čia ačiū <3

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)