Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Kobra] aiste_farquaad


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deividas_Boss
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: snd katik
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://imgur.com/a/DdWwHo4
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 37. Privaloma tureti irodymus už visus itarimus, kitaip gave skunda busite nušalinti nuo pareigu (irodymuose turi matytis pažeidejo Vardas_Pavarde, jei irodymuose nesimatys pažeidejo Vardo ir Pavardes, i jusu pateiktus irodymus nebus atsižvelgta). (1/2) Išimtis (1/1):
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): kur nepagarba? 


  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#2
Settor'Haseto

Settor'Haseto

    🆂🅴🆃🆃🅾🆁🅰🆂

  • Gaisrinės direktorius
  • 1.059 Pranešimai

Laukiam darbuotojos įrodimu!


  • 0

.l. 

Nepalik Dvejeto!!!!!!

Spausk čia ačiū <3

 


#3
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

H3BxmyQ.png

 

atsitrenkei, milaja, ir mane nepadoriai pavadinai


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#4
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000

tai turejau omenyje ne tavyje, bet okey tarkim, ooo kur uz kita foto uz ka nepagarba?


  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#5
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000

ir tai buvo 3 zmones, as galejau ir ant kadasho ir ant cesar pasakyt is kur zinai kad as ant taves sakiau a?


  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#6
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

tai turejau omenyje ne tavyje, bet okey tarkim, ooo kur uz kita foto uz ka nepagarba?

https://i.imgur.com/Z4LiRrl.png

https://i.imgur.com/QUcJPg1.png

 

ir tai buvo 3 zmones, as galejau ir ant kadasho ir ant cesar pasakyt is kur zinai kad as ant taves sakiau a?

nu hz, o gal ne as tave itariau, ten buvo dar ir kadashas, ir cesaris, is kur tu zinai, kad as tave itariau? nors buna geresniu uz tave - tie, kurie paraso zodi „individas“ vietoj „invalidas“ budami per daug kieti ir nenoredami gauti zvaigzdutes ir moketi dvieju tukstanteliu. anyway, mes visi trys esame teisesaugos nariai, kovojantys uz teisinguma siose serverio platybese, tad jei tas zodis buvo skirtas, kaip ir minejai, vienam is musu triju - pareigunu - butum nubaustas. is kur tu su tokiu iq buvai gaves direktoriaus pareigas?


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#7
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

ir tai buvo 3 zmones, as galejau ir ant kadasho ir ant cesar pasakyt is kur zinai kad as ant taves sakiau a?

1. Kaip policijos pareigūnė ji neturi leist nusikalstamos veiklos

2. Nepagarba galima traktuoti prie nusikalstamos veiklos

3. Vpšh dzin ar tu man sakei, ar Cesariui, ar vpšh mano tėvui, nera įvardinta kam  turi būt nepagarba.


  • 0

#8
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000

https://i.imgur.com/Z4LiRrl.png
https://i.imgur.com/QUcJPg1.png

nu hz, o gal ne as tave itariau, ten buvo dar ir kadashas, ir cesaris, is kur tu zinai, kad as tave itariau? nors buna geresniu uz tave - tie, kurie paraso zodi „individas“ vietoj „invalidas“ budami per daug kieti ir nenoredami gauti zvaigzdutes ir moketi dvieju tukstanteliu. anyway, mes visi trys esame teisesaugos nariai, kovojantys uz teisinguma siose serverio platybese, tad jei tas zodis buvo skirtas, kaip ir minejai, vienam is musu triju - pareigunu - butum nubaustas. is kur tu su tokiu iq buvai gaves direktoriaus pareigas?

kaip ne tu itarei, jei foto matosi kad tu itarei, aš susikeikiau ir žodį kur** paminėdamas neturėjau tokios minties kad aš jums sakiau, bet viskas okey, sakai ne tu itarei foto matosi kad tu 2x nepagarba, pirmą ale už kur** irodei o už antrą?

Šį pranešimą redagavo DeivisBoss: 26 gruodžio 2018 - 04:20

  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#9
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

kaip ne tu itarei, jei foto matosi kad tu itarei, aš susikeikiau ir žodį kur** paminėdamas neturėjau tokios minties kad aš jums sakiau, bet viskas okey, sakai ne tu itarei foto matosi kad tu 2x nepagarba, pirmą ale už kur** irodei o už antrą?


jei buciau darius kazka ne taip, esu isitikinusi, kad viska stebejes direktorius butu man daves velniu! zinodamas taisykle, pavadinai mane "lohge" tik uzvaziavus ant zvaigzdutes, jog nespeciau itarti, taciau stai tu po minutes uz penkis kreditelius issiteisinai ir as atskubejau tave itarti uz nusikaltima, nuo kurio pradzios turejau galimybe tave itarti per 15 minuciu!
  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#10
DeividasBoss

DeividasBoss

    Meistras

  • Veteranas
  • 938 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Armija
  • VIP:Taip
  • XP:150000

jei buciau darius kazka ne taip, esu isitikinusi, kad viska stebejes direktorius butu man daves velniu! zinodamas taisykle, pavadinai mane "lohge" tik uzvaziavus ant zvaigzdutes, jog nespeciau itarti, taciau stai tu po minutes uz penkis kreditelius issiteisinai ir as atskubejau tave itarti uz nusikaltima, nuo kurio pradzios turejau galimybe tave itarti per 15 minuciu!

Tai tavo bėdos, kad iškarto neiitarei, kaip sakoma šaukštai po pietų.

Šį pranešimą redagavo DeivisBoss: 26 gruodžio 2018 - 04:44

  • 0

Autoklubo Direktorius

Medikų Direktorius

Transporto Direktorius

 


#11
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

Gavai staru "isteisinima" sesdamas i kalejima, po staru praradimo tu pareigune pavadinai "lohe" (nereikia mazintis, kad cia kazkoki kita zodi turejai omeny), vadinasi uz ta zodi kobros 11 darbuotoja aiste turejo teise itarti tave uz nepagarba 15min begyje, po keliu minuciu sutikusi tave jinai vel tave itare uz zodi "lohe". Atmesta. Darbuotoja padare viska gerai.


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)