Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD] LEO_MARSEL


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
12 atsakymai į šią temą

#1
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: MARTIS SAITO
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 2019-01-10 17:51
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://imgur.com/a/VRD3vvk
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/2)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): https://streamable.com/vtct5 Vaziuok, N*. SAKIAU BAIKERIUI BTW VIDEO MATOSI (PIRMAS VIDEO PAVADINIMU "KA ZN")


Šį pranešimą redagavo saito: 10 sausio 2019 - 18:01

  • 0

gerio isikunijimas esu


#2
Vardenis

Vardenis

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 38 Pranešimai

Sietie du durnelia uz betka deda star man irgi I7yptDr.jpg per zalia vazevau o jie man star uzdejo uz ket wtf


  • 0

#3
Leo_Marsel

Leo_Marsel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 54 Pranešimai

Labas. taip dejau ket-n, nes kai tik stovejau pr šviesofora ir tu buvai priešais mane. Tu apsisukes pradejei vaziuoti ant vieno rato ir išvažiavai už  kelio skiriamos juostos, ne daug bet ilindai i priešingo eismo juosta.  Aš tave bandžiau gaudyti bet kai nuvaziavom vel i vw sankryža tu dar neprisileidai manes ir sukai ratus. Ir taip pat kai tik as privaziavau stovejei prie red sviesoforo tu pradedant ratus sukt pravaziavai red sviesofora, mana manymu  taip pat kolega tau dejo ket-n del to kad pravaziavai red. 

 Uz ka dejau nepagarba? nes surakines tave pasakiau kad isvaziavai ,, ant vienkes isvarei pries eisma,, ir tu man atsakiai ,,vaziuok niekada nesikeikiu,, tai tu parasiai po mano parasyto chat/nuomones/paaiskinimo ir as supratau kad man tai sakiai kad vaziuot nac*ui.

Pasiskaityk teisėsaugos taisykles. daugiau skundus kelk. kaip ismokai kelt skunda tai taip ir ismok teisesaugos taisykles.

 

Youtube: video pradekit zet nuo 0:00

 


  • 0

#4
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

ne tau sakiau gi, video pazek:D 

vaziuok
n*

buvo baikeriui cia skirta, jei tu nematai mano vid, issisodino ir pasakiau, vaziuok n*!!!!@!

 

ir tu ketn nedejai xdddddd


Šį pranešimą redagavo saito: 10 sausio 2019 - 21:06

  • 0

gerio isikunijimas esu


#5
Leo_Marsel

Leo_Marsel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 54 Pranešimai

ket dejau nes tu ja padariai. ir aplamai kaskam nepagarba reiskiai. bet man sakiai garantuoju. nes as star dejau as tave surakinau vienu zodziu  baudziau tave ir man sakiai vaziuok n* dbr issisukineji. po mana parasyta chat tu pasakiai vaziuok n* nereikja varda tada jo paminet


  • 0

#6
Leo_Marsel

Leo_Marsel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 54 Pranešimai

ir aplamai tu sakiai mes dedam is ora tau star cia video matosi kad darai ket-n ne del izeidima tu dejei


  • 0

#7
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

doublepost, adminai, baudziam.

Pazek mano vid, mane issisodino baikeris, ir pasakiau vaziuok, n*. Kaip as tau galeciau tai sakyt jei as surakintas ir tu mane turi nubaust? Tave ir siusciau, tiesiogiai. Pribridai, tu manes net uz ket-n nenubaudei, o tik uz "nepagarba" kurios cia nebuvo.


  • 0

gerio isikunijimas esu


#8
Leo_Marsel

Leo_Marsel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 54 Pranešimai

man rodes kad man tai sakai . nes as buvau surakines tave  ir rasiau ka tu padarei blogo ir po mano pasakyo tu pasiuntei mane n*. uzskaiciau kaip nepagrba man. ir ka bandai tai islosti? sekanti karta jei surakina tave tai keismazodziu nenaudok. nes panasiai ir kitam atsitiks. as dirbu tvakingai ir elkis tvarkingai. dar karta kartoju po mano parasytos nuomones tu pasiuntei n* uzskaiciau taip kaip kad mane siuntei, man rodei nepagarba, nes tau buvo priezastis rodyti nepagarba ir savo pykti nes as tave surakinau.

 

jei nedejau ket-n tai zadejau det. gal per anksti tave baikeris paime. galvojau nesenai kad bv uzdejas. blogai kad neuzdejau. svarbu kolega uzdeja :)

 

Kai pd surakina tu dziaugiais kad baikeris atvaziava, kad star su kalemu negautum ir dbr tu isvartai kad baikeriuj sakiai vaziuok n*. Tu man sakiai garantuoju. Džiaugeis kad baikeris tau atrankius nupjaus ir liksi nenubaustas.


Šį pranešimą redagavo Leo_Marsel: 11 sausio 2019 - 15:13

  • 0

#9
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

uz ket-n manes nieks nebaude, mano video matosi kad mane isodino ir jam sakiau vaziuok n* turedamas omeny VAZIUOK NESTOVEJAS KOL NESURAKINO TAVES bet jis botas nesugebejo laiku pavaziuot, betkokiu atveju, tu nenubaudei manes uz ket-n tai pazeidi sita 10. Jei esate su darbine uniforma ir dirbate su darbine transporto priemone, jums yra draudžiama leisti kitiems asmenims, bei patiems užsiimti nusikalstama veikla( šaudymų, ket-n ir visais kitais teisėsaugos įtarimais). (1/1) 


  • 0

gerio isikunijimas esu


#10
Leo_Marsel

Leo_Marsel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 54 Pranešimai

nebemeluok ok? nes issisukineji akyvaizdziai tu bandei begti dar bet sugavau ir dziaugiais kad baikeris tave pagrobe. fsio uzkaiciau kaip man sakiai tai nes as buvau tave surakines ir pasakiau pazeidima. sekanti karta ziurek ir galvok ka rasyt. as priemiau tai kaip manes negerbiai ir itariau nepagarba. sekanti karta nevartok ir viskas bus ok. bet visvien kaskam nepagarba rodei. bet greiciausiai man sakiai. 


  • 0

#11
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

taip bdandziau begt ir jam sakiau vaizuok grc xddddd


  • 0

gerio isikunijimas esu


#12
Leo_Marsel

Leo_Marsel

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 54 Pranešimai

tai kam gaisinai mana laika dbr cia pr to skundo? galvoji neturiu kas veikti ir laukiu kol kas koki skunda imest kad deciau irodimus? faktas gal net pac ji kvietei ar baikeris pac suprata.


  • 0

#13
Settor'Haseto

Settor'Haseto

    🆂🅴🆃🆃🅾🆁🅰🆂

  • Gaisrinės direktorius
  • 1.054 Pranešimai

Atmesta!


  • 0

.l. 

Nepalik Dvejeto!!!!!!

Spausk čia ačiū <3

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)