Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

any ideas bratyskos?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

Vardas Pavardė žaidime?: Cesar Cielo
Koks žaidimas?: 10 windowsai toks kietas zaidimas
Kokia problema?: kzn, kodel mano diskas visada veikia ant 100% nors esu isjunges visas programas? hmm? niekada nesikeikiuo pc belenkaip lagina niekada nesikeikiu
Problemos nuotrauka/video(Rekomenduojama): 
e438bc068a5149df0664ae8a1a2c9488223.png


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#2
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

hardui niekada nesikeikiu, o jei nezinojai tai windows 10 daznas variantas cia, gal update parejo nemazi ir instalina 


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#3
Zard

Zard

    xDkms

  • Užblokuotas
  • 2.437 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Zard
  • Geriausias 2016 metų:NTA direktorius!
  • laurynask_

Tas pats sudas ir man, hardas visada 100% proc, nors pc vos ijungi, bet veliau sumazeje, bbzn pas mane tai xujovai su laidais kazkais tai kai perjungineju kaip ir normaliau pc veikia gali dar advanced system care atsisiust ir malwarebytes gal koki suda pasigavai, advanced system care koda turiu galesiu 6men free licensija numest


  • 0

29f361cec91d50e001c4433d7ef23bf433.gif


#4
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

Tas pats sudas ir man, hardas visada 100% proc, nors pc vos ijungi, bet veliau sumazeje, bbzn pas mane tai xujovai su laidais kazkais tai kai perjungineju kaip ir normaliau pc veikia gali dar advanced system care atsisiust ir malwarebytes gal koki suda pasigavai, advanced system care koda turiu galesiu 6men free licensija numest

Nepadeda tie care jie tik burbula pucia kaip ir tie visi ccleaneriai jei jau kompas uzsikiso tik perasymas padeda, o jei ta programa padeda tai tikrai nematomai. 100proc su windows 10 pastajana bus, nes hardo apsukos per mazos. Nors ir raso ta 100proc zaidimam neturi itakos, bent jau pas mane zaidziu tokiu paciu fps kaip ir kai rodo koki 50 procu. Arba tiesiog atnaujina kazkokius update windowsinius delto ir sukas tas hardas ant simto, nes tie 10 naujinas kas antra diena zajibal tie windowsai


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#5
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai

ai normaliai viskas, updatino niekada nesikeikiu programu nors jos isjungtos buvo dfq niekada nesikeikiu, aciu uz pagalba <3


  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)