Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Vanessa_Mendez į naujokų verbuotojus.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
ROKO NUOTYKIAI

ROKO NUOTYKIAI

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.083 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, jūsų turime patirtis (XP) mūsų projekte? Vanessa_Mendez, 15.000.

2. Kiek laiko jau žaidžiate šiame projekte? Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate serveryje? 4 metus, gal. Kaip iseina, bet dazniausiai po 2-3h jei laisvesne diena.

3. Kodėl pretenduojate būtent į šias pareigas. Papildomas uzdarbis prie algos paskutini karta NV buvau gal pries 3 metus, noriu vel isbandyt.

4. Turėtos/turimos pareigos? (Gaujos vadas / pavaduotojas - nesiskaito). O cia kazka reiskia? Nesijaudinkit patirties apie serveri tikrai turiu, tad pagalbos suteikt lengvai galesiu.

5. Ar seniau buvote naujokų verbuotoju? Kiek laiko? Kaip sekėsi darbas? Kodėl pasitraukėte? Buvau gal pries tris metus, apie pora savaiciu. Sekes normaliai tas darbas, buvau pasineses dirbau kruopsciai, pasitraukiau savo noru.

6. Programos "Skype" Kontaktai. ( Būtini jei anketa bus patvirtinama kad su jumis, būtų galimybė susisiekti.). Neparašius kontaktų anketoje anketa iškarto bus atmesta taip yra todėl kad moderatoriams būtų lengviau su jumis susisiekti ir nereikėtų atskirai rašyti ir laukti kol bus arba nebus perskaityta žinutė. l.r.e.t.p

7. Kuo tu išsiskiri iš kitų ir moderatoriai turėtų butent tave pasirinkti ? Patirtis serveryje.

8. Kokią pagalbą žadi suteikti naujokams ? Visokeropia kokios tik prireiks, o dazniausiai tai tiesiog patarimai/apmokymai/aprodymai ir panasiai.


  • 0

#2
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Na tikiuosi kad verbuosi. Naujokus. Patvirtinta primk Skype
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)