Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

TAISYKLES JOHNNY_GWESTON


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Ernestas_Hockey

Ernestas_Hockey

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Ernestas_Versace
2. Data. 2019-02-10
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) 2.Serverio klaidų naudojimas(Buginimas), jų slėpimas - Ban/Perma Ban
4. Foto / video įrodymas.
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Mane surišo baikeris, ir vežiojosi, mušė, nors suirštam hp neina, ir galu gale jis mane surista padare, kad gauciau kick ir atsidurciau jaill. Jis to daryti negalejo.. Viska matysite video. Prasau uzbaninti zaideja.


  • 0

#2
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

Nu , kad dabar įkelei video ir save prisidavei tai pasiaiškink , kodėl tau nesiima hp , kai esi surištas baikerio? :DD Kraujas bėga , kai tave spardau , o tau armour nemažėja.


"galu gale jis mane surista padare" Jo aš tave padariau :)


Šį pranešimą redagavo vistienos kepsnys: 10 vasario 2019 - 22:30

  • 0

#3
Ernestas_Hockey

Ernestas_Hockey

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai

Nu , kad dabar įkelei video ir save prisidavei tai pasiaiškink , kodėl tau nesiima hp , kai esi surištas baikerio? :DD Kraujas bėga , kai tave spardau , o tau armour nemažėja.


"galu gale jis mane surista padare" Jo aš tave padariau :)

Ka tu padariai, pirma dalikas, kaip zmogus suristas, neina jam hp, video aiskiai matosi, kad nieko nenaudoju zmogau. Kas tau dar neaisku. :) O tau tai ban tik ir baikta kalba. :)


  • 0

#4
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

TJU GEL ZEIDI PYRMA KARTIA ZYTAME SERVELYJE , JOG NEZINEI , KAD TEIK POLYCYJAI SURAKENUS TEIK BAIKARAM SURYSUS IMASI HAŠ PĖ , KAI JĮ MUSA!!!!!!!!!


  • 1

#5
Ernestas_Hockey

Ernestas_Hockey

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai

TJU GEL ZEIDI PYRMA KARTIA ZYTAME SERVELYJE , JOG NEZINEI , KAD TEIK POLYCYJAI SURAKENUS TEIK BAIKARAM SURYSUS IMASI HAŠ PĖ , KAI JĮ MUSA!!!!!!!!!

Na aš tikrai nieko nenaudoju, akivaizdžiai viskas matosi video. :)


  • 0

#6
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

atmesta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)