Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Padėkos Lukui_Kazanova

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
93 atsakymai į šią temą

#21
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras
Dėkui, tau už viską, na ką belieka palinkėti sekmės. Tikiuosi, gal kada dar ir grįži į šį projektą.
  • 0

b5agtog.png


#22
Choo

Choo

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.819 Pranešimai
  • Darbas:b
pykomes daug , kai VLA turėjo salvatore o tu vagos čiuju didžiausi priešai buvom. o dabar manau jau nebebuvo jokiu kivirču :) sekmės.
  • 0
tumblr_lxnnjhJFfX1r9ny6ko1_500.gif
 
 
 
 
 
 
 

#23
Just_Aivis

Just_Aivis

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 621 Pranešimai
Nu ką nemaniau,kad kaškada rašysiu atsisveikinimą Kazanovai sekmės gyvenime, surask savo pašaukimą ir tikiuosi ,kad negysi į serverį ,o susirasi prasmingą veiklą. Sekmės. Daug pažymiu,gerai pažymiu  ;D
  • 0

#24
Dominykas_High

Dominykas_High

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 967 Pranešimai
  • Darbas:d
  • XP:Visi
Ačiū už už progos davimą pabūti administratoriumi. Esu tau skolingas. Esi malonus žmogus su kuriuo paskutiniu metu nemažai bendravom. Sėkmės tau gyvenime. Peace.
  • 0
" I'll have two number 9's, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45's, one with cheese, and a large soda "

-Big Smoke 2004

#25
Langford

Langford

    Privet Kentai

  • Veteranas
  • 2.368 Pranešimai
  • Gyv. vietaNenoriu Girtis , bet is Kauno.
  • Darbas:Moderatoriai
Paskutiniu metu per daug sau leidai, Su admin Gun'ais Dm'inai ir t.t. ,bet tikrai noriu padekot kad padejai benui islaikyti projekta.
  • 0

#26
Haroldas_Dark

Haroldas_Dark

    Palikęs Projektą

  • Veteranas
  • 1.298 Pranešimai
Sėkmės ,Lukai, esi kietas administratorius tikiuosi dar užsuksi į serverį :).
  • 0

#27
Marienas

Marienas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.817 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • XP:~ 155.000
Buvai labai gerai administratorius sėkmės tau Lukai.
  • 0

#28
Markas_Tozis

Markas_Tozis

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.133 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.

Gaila kad palieka posta, bet tuo pačiu ir pykta, serveris papuole į netinkamas rankas, todėl verčiat ir man susimastyt apie serverio palikima..


Kieno tos netinkamos rankos? serveris buvo Beno ir bus Beno.
  • 0

a440npw_460sa.giftumblr_mocwk9cn0K1ra8l59o1_400.jpg


#29
Just_Aivis

Just_Aivis

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 621 Pranešimai

Kieno tos netinkamos rankos? serveris buvo Beno ir bus Beno.


Kaip supratau šneka eina apie: Andrew_Oconner. Tai norėjo pasakyti Kanape jai neklystu :)
  • 0

#30
admin.

admin.

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 445 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b

Gaila kad palieka posta, bet tuo pačiu ir pykta, serveris papuole į netinkamas rankas, todėl verčiat ir man susimastyt apie serverio palikima..

Administratorių rinkimas nereiškia serverio valdymo.  :)
  • 0

#31
Just_Aivis

Just_Aivis

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 621 Pranešimai

Administratorių rinkimas nereiškia serverio valdymo.  :)


Bet tai reiškia serveriuj labai daug. Kokie bus Administratoriai :)

P.S Nesakau ,kad je bus Blogi :)
  • 0

#32
Roxas

Roxas

    Alaus valdovas

  • Forumo dalyvis
  • 530 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:ar
  • VIP:t
  • XP:Dachuje
As manau kad kaip tik papuole i tinkamas rankas. O jei su juo esi susipykes tai gal gerau pabendrauk.
  • 0

Good luck, 
 


#33
Guest_?GoldenGate?_*

Guest_?GoldenGate?_*
  • Svečias
Sėkmės.                       
  • 0

#34
donatas1373384211

donatas1373384211

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 0 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Nors nebendravom ir su manimi chetinai tik del bugu del kuriu as negavau jokio pelno ir veltui viska pasakiau bet dq kad laikei tvarka serverija.
  • 0
Donatas_Rickus - Old
Tomas_Kirkevicius -  New

#35
Donatas_Baks

Donatas_Baks

    Asas

  • Veteranas
  • 1.068 Pranešimai
Dekui kad nupirkai is manes nama , ir man padarei 130k pelno ;D , esi mldc, atsimenu laikus kai buvom VLA Kacerauskai: D ir is manes pirkdavai daaaug dyglo ;D atsimenu kai turejai daug litu ir pradejai daryt daug dm event, as juos beveik visada laimedavau tai daug litu gaudavau is to ;D bye ;*
  • 0

#36
Leksis

Leksis

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 153 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
Visu pirma noreciau padekoti kad tu man davei sansa pabuti administratorium. Aciu uz tai kad uzdengdavai akys i mano klaidas. Manau tokie kaip tu gyvenime daug pasieks. Sekmes:)
  • 0
Paveiksliukas

#37
Ernestas Žapkinas

Ernestas Žapkinas

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.190 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Viso geriasio :) Sekmes gyvenime.
  • 0

tumblr_mx4hf2wQiy1s98t51o1_500.gif

tumblr_mx4n34Z5zN1snvs3ko1_500.gif


#38
Paul Ribera

Paul Ribera

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 846 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Paveiksliukas
  • 0

#39
Guest_Don Damien Santos_*

Guest_Don Damien Santos_*
  • Svečias
taigi taigi, ne naujiena ,kad sis intelektualus zmogus paliko serveri, sekmes jam moksluose ir nubreztuose pasiekimuose. o labai nustebes likau kai sio puikaus zmogaus vieta uzeme visiskai jam neprilygstantis zmogus jokiais aspektais. kokybes puikieji zmones nebematysim 8) taigi pareiskiu viesai ,kad manes adminuose nebematysit greitai ne uz " nesamones " , o tik todel,kad istrinktasis "vadovas" turi labai idomiu keslu pries mane. aisku as tau andriau nepasiduosiu ir jei bandysi ikasti man, kasiu atgal ne pudelio dantimis. sekmes Lukai !
  • 0

#40
Andrew Oconner

Andrew Oconner

    Veteranas

  • Elitas
  • 1.672 Pranešimai

taigi taigi, ne naujiena ,kad sis intelektualus zmogus paliko serveri, sekmes jam moksluose ir nubreztuose pasiekimuose. o labai nustebes likau kai sio puikaus zmogaus vieta uzeme visiskai jam neprilygstantis zmogus jokiais aspektais. kokybes puikieji zmones nebematysim 8) taigi pareiskiu viesai ,kad manes adminuose nebematysit greitai ne uz " nesamones " , o tik todel,kad istrinktasis "vadovas" turi labai idomiu keslu pries mane. aisku as tau andriau nepasiduosiu ir jei bandysi ikasti man, kasiu atgal ne pudelio dantimis. sekmes Lukai !

Kaip gi tavo gerasis draugas - Audrius, nepasakys apie mano kėslus, kuriuos norėjau įvykdyti. Būtasis laikas, jei būčiau norėjęs tave pašalinti, būčiau pašalinęs, nes turiu savo kolekcijoje daug tavo "gerų" darbų, kuriuos nuveikei kai gavai paskutinį kartą adminą, bet aš tai užmiršau ir tikiu, kad tu gali pasikeist, tad prašau nedrėbk šūdo ant manęs, jei pats šūdo turi daugiau, nei aš...
  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)