Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Keylor Winston


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. : Tediss Bandis
2. Užblokavimo priežastis. cheat
3. Tikslus laikas ir data. dabar
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. : http://www.part.lt/i...143b3b11853.png
5. Situacijos aprašymas: cytinau atsiprasau, bet parodyk ka cytinau


  • 0

#2
Keylor

Keylor

    ?

  • Senbuvis
  • 880 Pranešimai
  • Darbas:NTA

sv.

 

Čia buvai itartas awp aimu

 

 

Čia irgi

 

 

Taspats

 

 

O čia šaudeisi, suvartojai amfa, ir toliau beveik visas pataikei, gale ant carloso uzlokinai dar.

 


  • 1

[18.08.31-19.05.15] Keylor_Winston (Neklinojimo turto agentai) - 0% atsistatydino.
 

Mano klasės nuotrauka - 

 

https://www.part.lt/...ce35fc2e076.png


#3
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

sv.

 

Čia buvai itartas awp aimu

 

 

Čia irgi

 

 

Taspats

 

 

O čia šaudeisi, suvartojai amfa, ir toliau beveik visas pataikei, gale ant carloso uzlokinai dar.

 

wyras esu

 

karoce pirma , tai videku lagus tvarkykis, nes galvojau , kad mano pc kaista.

 

Zodziu , pirma videko net neverta ziureti, nu sulesiau i vaizuojanti 3, ka tu man pasakysi? kietas esu ir tiek, skirtingi distai , pradzioj prasautos kulkos, nu paejo.

 

Antra videkas , pabandyk suvartoti daug amfu, tau poveikio beveik nebelieka, man vaizdas beveik nesisuko ir jis tiesiai bego , tai pataikiau , bet ir tai pradzioje praleidau kulku.

 

Trecias videkas, mase zmoniu, visi kaip kegliai sustoja bando bandi prigaut uz aima, nu tai stovekit toliau ir leiskit man zalius distus pildyti.

 

Paskutinis videkas , boi , lockina uz carlo? :DD Tiesiog uzbego bealas uz carloso ir i ji pataikiau, buciau atleidzias pries jam uzbegant , tai va kaip sakai , bijociau pasigauti ale kad neuzlokintu.

 

Nieko gero tavo videkai neparodo, irodo dar karta, kad xujovai nusimanai apie situs dalykus. Faktas , kad atmes sita apealecija , nes manys, kad tai yra neimanoma pataikyti, bet mastykit is naujo, kad po paskutinio bano jusu prabangus awp aimas buvo istrintas, kietekai.


  • 1

#4
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

unban 


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)