Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Armija] Egis_Beach


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
15 atsakymai į šią temą

#1
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Martis SAITO
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: sian 2019/3/21
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://imgur.com/a/wdxt7Aj
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 22. Negalite bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg"(Angl. good game, Liet. gerai sužaista) ,”mėsa” (Mėsa nėra ižeidimas) , "individas" (tai nėra įžeidimas) tai nereiškia, jog jums grasina/įžeidžia. (1/1)


5. Jūsų komentaras (neprivaloma):  vaikas ne izeidimas

 

 

  • 1

gerio isikunijimas esu


#2
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

laukiam įrodymų, galbūt star buvo uždėti už kitą įžeidimą.


  • 0

#3
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

https://imgur.com/a/4Pe9fwKIDK


  • 0

gerio isikunijimas esu


#4
𝓮𝓰𝓲𝓼

𝓮𝓰𝓲𝓼

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 227 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kylu karjeros laiptais
  • VIP:Yra
  • XP:180k+
  • Purnell

Pavyzdys: https://lsgyvenimas....-pd-leo-marsel/

 

 

Gerbiamas Martynai, kodėl keliate skundus tokius pačius? Manau vieną kart sužinojas, turėtum pasimokyti, nes gali gauti procentų.

 

 

 

 

"niekada nesikeikiu kas per pd piktnaudžiavimas"

"Važiuok tu niekada nesikeikiu"

"Tave gal suviniot į kebab niekada nesikeikiu" 

 

Pats pateikei įrodymus. Kalbi su teisėsaugos pareigūnu nepagarbiai (savo žargonu, su keiksmažodžiais). Pažiūrėk laidą "Farai", sužinosi, kaip reikia kalbėti su pareigūnais.

 


Šį pranešimą redagavo VeronaBeach!:D: 21 kovo 2019 - 23:08

  • 0

#5
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

^ neverk gi angeleli iskase skunda is 2013 metu procente tu, nebuvo tau asmeniskai skirta jokio izeidimo kuris butu traktuojamas kaip nepagarba :DDDD


  • 0

gerio isikunijimas esu


#6
𝓮𝓰𝓲𝓼

𝓮𝓰𝓲𝓼

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 227 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kylu karjeros laiptais
  • VIP:Yra
  • XP:180k+
  • Purnell

^ neverk gi angeleli iskase skunda is 2013 metu procente tu, nebuvo tau asmeniskai skirta jokio izeidimo kuris butu traktuojamas kaip nepagarba :DDDD

Skundas buvo 2019-01-10. Įžeidimas, nepagarba, grąsinimas yra 3 skirtingi dalykai. Kurių tu galbūt nežinai, nes nebuvai lietuvių pamokoj, arba dar esi per jaunas tai suprasti (mano nuomonė). Nemanau kad kalbi tokiu savo neišprususiu žargonu su įstaigos darbuotojais, arba kad ir su pareigūnais, jeigu esi turėjęs reikalų su jais. 


Šį pranešimą redagavo VeronaBeach!:D: 22 kovo 2019 - 00:14

  • 0

#7
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

net ne tau sakiau shp pirmoj eilej ten viska, nzn is kur tuos chatus istraukei, jokio konteksto ner, stovejo shp kitas mentas ten virsuj pr moco, ir chatai skirti jam buvo, nzn ko tu kabinejies isvis? as tau nei vieno blogo zodzio neskyriau vaikeli nepiktnaudziauk savo pareigom. va as su babakinu kalbejau tada tu mane pervaziavai ir sakau ka darai egis bich :DDd


Šį pranešimą redagavo saito: 22 kovo 2019 - 00:34

  • 0

gerio isikunijimas esu


#8
𝓮𝓰𝓲𝓼

𝓮𝓰𝓲𝓼

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 227 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kylu karjeros laiptais
  • VIP:Yra
  • XP:180k+
  • Purnell

net ne tau sakiau shp pirmoj eilej ten viska, nzn is kur tuos chatus istraukei, jokio konteksto ner, stovejo shp kitas mentas ten virsuj pr moco, ir chatai skirti jam buvo, nzn ko tu kabinejies isvis? as tau nei vieno blogo zodzio neskyriau vaikeli nepiktnaudziauk savo pareigom. va as su babakinu kalbejau tada tu mane pervaziavai ir sakau ka darai egis bich :DDd

Žodžiu, nebesiginčysiu, beprasmiška, jeigu ne man sakei, dabar būtum įkėlęs įrodymus, kad ne su manim kalbėjaisi. Tiesiog laukiam direktoriaus nuomonės ir viskas.


  • 0

#9
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

Tai kokiu dar irodymu reik? Tiesiogiai adresuotos i tave nepagarbos nebuvo. Buvai pavadintas "vaikas" tas tave ir sutriggerino, bet kiek zinau, vaikas, neizeidimas)


  • 0

gerio isikunijimas esu


#10
𝓮𝓰𝓲𝓼

𝓮𝓰𝓲𝓼

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 227 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kylu karjeros laiptais
  • VIP:Yra
  • XP:180k+
  • Purnell

Tai kokiu dar irodymu reik? Tiesiogiai adresuotos i tave nepagarbos nebuvo. Buvai pavadintas "vaikas" tas tave ir sutriggerino, bet kiek zinau, vaikas, neizeidimas)

Neišsigalvok savo įžeidimų, už jokį vaikas neįtariau. Įtarimas buvo ne už įžeidimą, o už nepagarbą. Tu kalbėdamas savo tokiu žargonu negerbi manęs kaip teisėsaugos atstovo. Teisėsaugos pareigūną reikia gerbti. Šitaip kalbėdamas pasijaučiau kaip kokia šiukšlė (apačioje citatos), o ne teisėsaugos pareigūnas. Su teisėsaugos pareigūnu reikia elgtis pagarbiai. 

 

"niekada nesikeikiu kas per pd piktnaudžiavimas"

"Važiuok tu niekada nesikeikiu"

"Tave gal suviniot į kebab niekada nesikeikiu"

 

 

Pavyzdys: https://lsgyvenimas....-pd-leo-marsel/

 

Įrodymų reikia, kad ne su manim kalbėjai, o su kitu piliečiu.

Kreipeisi į mane, bet ne su manim kalbėjaisi, įdomus tavo mąstymas.

Chat:

 

(Esu pd garaže)

Surakinau Martis_Saito

Martis - egidijau ko tu nori, niekada nesikeikiu kas per pd piktnaudžiavimas

Aptikrinau Martis_Saito

Martis - KA TU DARAI EGIS BICH

Paleidau Martis_Saito

(Važiuodamas iš garažo) Martis - tave gal suviniot i kebab niekada nesikeikiu

(Sustojau)

Martis - važiuok tu niekada nesikeikiu

 

Viskas ką pasakei buvo man adresuota, jeigu ne, pateik įrodymus kad ne man.

 

Pavyzdys: https://lsgyvenimas....-pd-leo-marsel/

 

Išsisukinėjai, kai įkėlei skundą Leo_Marsel, kad ne tau sakiau ir t.t. Šį kartą irgi išsisukinėji, bandai pripiršt, kad už vaikas įtariau, nors taip nėra. Galbūt dabar sugalvosi dar ką nors man pripiršti? 

 

 

 

 

 

Bėje, neparašei taisyklingos citatos, neįtariau už "mėsa", "gg" ar už "individas".

 

 

 

 

22. Negalite bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg"(Angl. good game, Liet. gerai sužaista) ,”mėsa” (Mėsa nėra ižeidimas) , "individas" (tai nėra įžeidimas) tai nereiškia, jog jums grasina/įžeidžia. (1/1)

 

Ši citata sako: Negalima bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg", "mėsa", "individas".


Šį pranešimą redagavo VeronaBeach!:D: 22 kovo 2019 - 13:17

  • 0

#11
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

leo vps galvojo kad uz ket-n dedu skunda :DDDDD baik tu verkt tiek tau rupi tas pd :DDDDDDDDDDDDDDDD jetau jetau IR BEJE TAI TAU REIK PATEIKT IRODYMUS KAD TAVES NEGERBIAU IR GAVAU STARU VAIKINE GIRDI


Šį pranešimą redagavo saito: 22 kovo 2019 - 14:40

  • 0

gerio isikunijimas esu


#12
𝓮𝓰𝓲𝓼

𝓮𝓰𝓲𝓼

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 227 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kylu karjeros laiptais
  • VIP:Yra
  • XP:180k+
  • Purnell

leo vps galvojo kad uz ket-n dedu skunda :DDDDD baik tu verkt tiek tau rupi tas pd :DDDDDDDDDDDDDDDD jetau jetau IR BEJE TAI TAU REIK PATEIKT IRODYMUS KAD TAVES NEGERBIAU IR GAVAU STARU VAIKINE GIRDI

7. Jeigu prie punkto "4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių)" nebus įrašyta taisyklė, kurią pareigūnas pažeidė, skundas bus atmestas.

 

Neįtariau už gg, mesa, individas


  • 0

#13
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

 22. Negalite bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg"(Angl. good game, Liet. gerai sužaista) ,”mėsa” (Mėsa nėra ižeidimas) , "individas" (tai nėra įžeidimas) tai nereiškia, jog jums grasina/įžeidžia. (1/1)


  • 1

gerio isikunijimas esu


#14
𝓮𝓰𝓲𝓼

𝓮𝓰𝓲𝓼

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 227 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kylu karjeros laiptais
  • VIP:Yra
  • XP:180k+
  • Purnell

 22. Negalite bausti už grasinimus, jeigu jums parašo "gg"(Angl. good game, Liet. gerai sužaista) ,”mėsa” (Mėsa nėra ižeidimas) , "individas" (tai nėra įžeidimas) tai nereiškia, jog jums grasina/įžeidžia. (1/1)

Kur įtariau už gg mesa individas? įrodymus pateik


  • 0

#15
bakuras

bakuras

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 330 Pranešimai

ok 


  • 0

gerio isikunijimas esu


#16
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Darbuotojas gauna 1/2 už 30 taisykles pažeidimą.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)