Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ell_Barto link filmų & vaizdo medžiagos moderatoriaus!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

Apklausa: Ell_Barto link filmų & vaizdo medžiagos moderatoriaus! (3 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Vertas?

  1. Už, nuomonė komentaruose. (1 balsai(-ų) [33.33%])

    Balso procentinis santykis: 33.33%

  2. Prieš, nuomonė komentaruose. (2 balsai(-ų) [66.67%])

    Balso procentinis santykis: 66.67%

Balsuoti

#1
Loptopas

Loptopas

    Rimtas

  • Pažengęs
  • 341 Pranešimai
  • Darbas:Bmx'eris
  • VIP:Yra
  • XP:25k

Prisistatymas

Gerai, sveiki visi kurie dar kartą norėsite perskaityti mano anketa esu Laurynas iš Kauno man yra 14 metų, bet nemetuose esmė, pagal mane ir 25% serverio žaidėjų esu draugiškas  bei aktyvus žaidėjas siekiantis naujovių bei norintis pasireikšti žmogelis. Pildau į šias pareigas nes noriu pasiekti kažką naujo o ne tiesiog kad būtų užrašas (filmų moderatorius) ar kad galėčiau duoti keliais rep'ais daugiau  :D, bandyčiau pratęsti dabartinio moderatoriaus veiklas nes manau tikrai gerai tvarkosi šiose pareigose bei stengiasi dėl jų žinoma pratesčiau visus žaidimus kaip ''Atspėk filmą iš aprašymo'' ''Priskirk veikėją filmui'' bet padaryčiau biškį didesnius prizus t.y 2rep ir 2000$. Tad prisistatymas manau baigtas.  :D

Ką nuveikčiau gavęs pareigas.

Čia manau labai neišsiplėsiu nes reikia pasilikti ateičiai planų kuriuos galėčiau įgyvendinti tikrai gavęs pareigas, tad pradėkim. Bandyčiau dalintis labai aktyviai pats filmais, kad žaidėjai užėjus į filmų skiltį jie iškart rastų savo norima filmą siaubo,komedijų,romanų ar dar kažko  :D. Bandyčiau surengti konkursų (Dabar nesugalvosiu kokių bet ateitį sugalvosiu) Norėčiau pakoreguoti keletą taisyklių iš garbės sarašo, šiek tiek palengvinti gavima garbės sarašo nes dabar yra labai sunku. Manau ateičiai dar sugalvosiu. 

 

Dabar apie vaizdo medžiagas. Vaizdo medžiagose manau būtų panašiai kaip ir filmuose padaryčiau įvairių mini eventų kad būtų ką veikti ten bei pasižiūrėti, pakeičiau keletą taisyklių nes kai kurios yra tragiškos pasitares su frm modais. Galbūt padaryčiau kokį nors konkursą įdomesni kur būtų ką veikt. Bei bandyčiau stengtis prižiūrėt filmą, skatinčiau žaidėjus kelti kažkokius menkus video apie kažką bei filmuoti visus veiksmus, kaip sandeliai ir t.t kitiems žaidėjams įdomu. 

 

Pagarbiai Ell.Barto

Senas nick Lauris_Azteros. :D


Šį pranešimą redagavo ♛KING♛: 29 birželio 2019 - 17:40

  • 0

#2
Vilius Grande

Vilius Grande

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 6 Pranešimai
Nebėra filmų yra vaizdo medžiagos ir filmai xd
  • 1

#3
Loptopas

Loptopas

    Rimtas

  • Pažengęs
  • 341 Pranešimai
  • Darbas:Bmx'eris
  • VIP:Yra
  • XP:25k

Nebėra filmų yra vaizdo medžiagos ir filmai xd

Krc, pataisysiu pamiršau :D 


  • 0

#4
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Oj seni ilgai lauksi oj ilgai kol aš už leisiu postą. Bet šiaip draugiskas žmogus jai čia tas pats sėkmės bet tikrai ilgai lauksi xd
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#5
Loptopas

Loptopas

    Rimtas

  • Pažengęs
  • 341 Pranešimai
  • Darbas:Bmx'eris
  • VIP:Yra
  • XP:25k

Rakinu kadangi mažas aktyvumas forume.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)