Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gaisrininkas Pauliux_Ghost


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
D-Getta

D-Getta

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 137 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:David_Getta

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:katik
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):https://imgur.com/a/BI7C1Oj
4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):13. Gaisrą gesina tas, kuris pirmas atvyksta į įvykio vietą. Negalima gesinančiam mėginti pakenkti, nublokšti su vandens cisterna.(1/2) 2. Nenaudoti gesintuvo ir cisternos savo naudai , nepurkšti į civilius.(1/1) + Black list. Išimtys taikomos jei:

a. Jus buvote užpultas, apšaudomas – būtini įrodymai.
b. Padedate kolegai/bičiuliui apsiginti – būtini įrodymai.

c. Vyksta sandėliai ir esate sandėlio zonoje (trečiadienis/ketvirtadienis/šeštadienis/sekmadienis nuo 18:30 iki 19:00).

5. Jūsų komentaras (neprivaloma):Gesinau gaisra ir pribego Pauliux pradejo mane dusint ir uzgesino pac P.S ikelciau video bet man youtube neleidze kasko tai yrodymai tokie manau taisykles atitinka


  • 0

#2
Guest_nerka12_*

Guest_nerka12_*
  • Svečias
Tai čia aš kaltas, jog atvažiavau gesinti gaisro ir netyčiuku užpurškiau tau gesindamas gaisrą? Pateik geriau įrodimus, kad purškiau aš tavę ilgiau nei 3 sekundes.
  • 0

#3
D-Getta

D-Getta

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 137 Pranešimai
Sveikas ir tau ft aiskei matosi jog purskei mane su gesibtuvu ir vogei gaisratai tegul sprendzia direktorei
  • 0

#4
Guest_nerka12_*

Guest_nerka12_*
  • Svečias
Aš nesuprantu tau dvylika ar vienuolika, nes visiškai nebemastai. Gesinau gaisrą, tu taip pat ir užpurškiau ant tavęs vos vos, nes gesinau gaisrą tai čia pagal tavę, kad naudojau gesintuvą tau bandydamas pakenkti?
  • 0

#5
D-Getta

D-Getta

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 137 Pranešimai

Nedarom cheat vistiek nk naujo nepasakai tegul direktorei sprendze o jai jokiu kitu yrodymu neturi nematau tikslo komentuot ir beja zinojai kad gali skunda gaut purksdamas tai ir atsakomybe prisiimk


Šį pranešimą redagavo D-Getta: 02 rugpjūčio 2019 - 15:45

  • 0

#6
Guest_Scott S._*

Guest_Scott S._*
  • Svečias

Matau jog skundo autorius filmavo, gal malonėtum numesti video dėl aiškesnės situacijos išsiaiškinimo?


  • 1

#7
D-Getta

D-Getta

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 137 Pranešimai

https://www.youtube....eature=youtu.be


  • 0

#8
Guest_nerka12_*

Guest_nerka12_*
  • Svečias
Mhmmh pagal viską 1/2 turėčiau gauti, nes pirmas atvažiavai ir gesinai o tavo video matosi kad purškiau gaisrą, bet pats lindai ant gesintuvo.
  • 0

#9
Guest_Scott S._*

Guest_Scott S._*
  • Svečias

Patvirtinta iš dalies. Darbuotojas gauna 1/2, nematau kad būtų purkšta piktybiškai į žmones, nes pats įlindai į purškiama srovę.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)