Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

PD piktnaudziavimas Corso_Reus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
13 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jason_duty

2. Data. kątik

3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)

27. Mušti / šaudyti galima tik tada, jeigu: (1/1 + įtraukiamas į juodajį sarašą)
4. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/JQWqG7C

5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Važiuoju, ir iš nugaros šaudo, nors aš nebėgau, jeigu padariau ket-n tai gal stabdyk su H, ir jei toliau bėga tada šaudyk, aš be žodžių free star gavau, sušaudė mašiną, ir nepagarbias žinutes į sms mėtė. Toks pareigūnas, kad net teisių nesugebėjo atimt...

Norėčiau pamatyti iš tavęs video dėl ko šaudei.


Šį pranešimą redagavo Jason_Duty: 04 rugpjūčio 2019 - 13:42

  • 0

#2
Duobkasys

Duobkasys

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 24 Pranešimai
27. Mušti / šaudyti galima tik tada, jeigu: (1/1 + įtraukiamas į juodajį sarašą)
27.1. Nusikaltėlis šaudo/bėga nuo jūsų su transporto priemone, arba pėščiomis, arba kitaip priešinasi suėmimui.
 
 
 
27.3. Nusikaltėlis nemoka baudos būdamas uždaroje patalpoje / vandenyje / kitoje vietoje, kur neįmanoma jo įsodinti, ir nepaklūsta pareigūno reikalavimo išeiti į pasiekiamą vietą; (Privaloma pasidaryti įrodymus, jog žaidėjas buvo perspėtas išeiti į pasiekiamą vietą)

MANAU, KAD ESI PATS NEMAŽAS MELAGIS SAKAI JOG VARAI TUNE DĖTIS, BET PATS BĖGI SU NITRO KAME REIKALAS ?

MANAU JOG, KAD PARAŠIAU LENDI LAUK ARBA SKUNDĄ GAUSI NĖRA NEPAGARBI SMS, NES TU NEPIRMĄ KARTA JAU VARAI Į TĄ TUNE TURIU DAR VIDEO KELIS.

H BUVO ĮJUNGTAS TAI NEMELUOK MATOSI VIDEO VISKAS, O GAUDĖME TODĖL JOG I FIXĄ VARAI IŠ KITOS PUSES IR POTO VARAI KIAURAI RED IR TRANKAI STULPUS IR BĖGAI NUO MŪSŲ.

VA PRAŠAU TAU VIDEO KURIO NORI 


  • 0

giphy.gif


#3
Orestas_Mcraft

Orestas_Mcraft

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 10 Pranešimai

Teisių negalėjau atimti, nes ne mašinoje sėdėjai, o buvai iššokęs.

Šaudant tikslas buvo sustabdyti ir nepadaryti didelios žalos(susprogdinti), šaudėme, kad sustotum arba iššoktum.Stengėmės šaudyti į ratus.


Šį pranešimą redagavo Orestas_Mcraft: 04 rugpjūčio 2019 - 14:06

  • 0

#4
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

Teisių negalėjau atimti, nes ne mašinoje sėdėjai, o buvai iššokęs.

Visu pirma, gaudydamas nemaigai H, net nemačiau tavęs ėjau tune, po to išėjąs tu atitolai nuo manęs, ir tavo draugelis sušaudė mano car free, aš net nebėgau, nes net h nespaudei ir pnš. Be to dar teisių neatemei kokie neatsakingi pareigūnai šiais laikais.


  • 0

#5
Duobkasys

Duobkasys

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 24 Pranešimai
Kaip tu nematei jei jau begai nuo fixo, kiaurai stulpus dauzydamas. Aiskiai matyt kad begai, kai tune rasiau lendi lauk arba skundas tavo reakcija buvo kaip beglio+is tune islindes matei jog stovim laukiam taves tu toliau begai, dar nitro ijugei iskart kai mes pradejom gaudyt su svitureliais ir begai. KO SAKAI JOG NEBUVO SVITURELIU MELAGI TU TAVO PRIMAS SS MATOS JOG RASO POLICIJA PRASOM SUSTOTI😄

Šį pranešimą redagavo Duobkasys: 04 rugpjūčio 2019 - 14:37

  • 0

giphy.gif


#6
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

Kaip tu nematei jei jau begai nuo fixo, kiaurai stulpus dauzydamas. Aiskiai matyt kad begai, kai tune rasiau lendi lauk arba skundas tavo reakcija buvo kaip beglio+is tune islindes matei jog stovim laukiam taves tu toliau begai, dar nitro ijugei iskart kai mes pradejom gaudyt su svitureliais ir begai. KO SAKAI JOG NEBUVO SVITURELIU MELAGI TU TAVO PRIMAS SS MATOS JOG RASO POLICIJA PRASOM SUSTOTI

Koks skirtumas, vistiek liksi nubaustas, už neatidumą teisių neatemei, ir dar be to už šaudymą, nes h nemaigai bye.

Aš tavęs net nemačiau random parašei, kai jau tuninausi mašiną, tada išvažiavęs tu afk buvai ir net nepasirodė, kad gaudai, tai ir šaudei be reikalo.


Šį pranešimą redagavo Jason_Duty: 04 rugpjūčio 2019 - 16:23

  • 0

#7
Duobkasys

Duobkasys

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 24 Pranešimai

Atsiprasau uz issireiskim, bet tu vaikas rimtai uzknisai, nebemazink kad tutinai, video matyt kad car full tune pires ivaziavima i tunes.

TU PERDAZNAI TUNINI TA  TAXA NEPIRMAS KARTAI JAU TURIU DAR VIDEO


Šį pranešimą redagavo Duobkasys: 04 rugpjūčio 2019 - 16:53

  • 0

giphy.gif


#8
Orestas_Mcraft

Orestas_Mcraft

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 10 Pranešimai

https://imgur.com/a/rEnrLAH

Sako H nespaudinėjau lmao, kita kartą meluoti išmok.


  • 0

#9
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

https://imgur.com/a/rEnrLAH

Sako H nespaudinėjau lmao, kita kartą meluoti išmok.

Wtf, taigi ne tau skundą įkėliau prie ko tu čia atsirašinėji,


  • 0

#10
Orestas_Mcraft

Orestas_Mcraft

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 10 Pranešimai

Aš vairuotojas buvau, tai tik man rodo ar spaudžiau H ar ne.


  • 0

#11
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

Aš vairuotojas buvau, tai tik man rodo ar spaudžiau H ar ne.

Tai gerai gi, koks skirtumas dėjau skundą, ne dėl h o dėl šaudymo, gali neberašyt jau.


  • 0

#12
Duobkasys

Duobkasys

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 24 Pranešimai
Tu patylek ir nebesivartyk prasau taves
  • 0

giphy.gif


#13
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

Tu patylek ir nebesivartyk prasau taves

Gali jau susitaikyt, atstumas buvo didelis, ir šaudyt negalėjai laukiam.


  • 0

#14
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

Galit rakint temą, jau gavo ban už gun piktn.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)