Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gal kas padėsit dėl FIREWALL blokavimo ? :)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Laliauskis

Laliauskis

    Pro Master

  • Forumo dalyvis
  • 875 Pranešimai
  • Gyv. vietaNew Stone
  • Darbas:b





Taigi sveiki, mane šitas jau dalykas sunervavo, FIREWALL blokuoja man visus internetinius žaidimus, šeip turėtu išmest įspėjamajį langą ar blokuoti ar ne, dabar nebemeta šito dalyko ir pradėjo nervint, kad nieko negaliu padaryt. Perrsirašiau windowsus, pasižiūriu ta pati nesamone, ir meginau kita vartotoja ten vistiek ta pati nesamonė. Gal žinot kaip ištrint ta FIREWALL, ar turėjot tokią problema ir susitvarkėt ? O aš nenoriu tikrai kviesti kompiuteristo ir mokėti šaibas.Ir išjungt tą firewall meginau ir dėjau samp programą speceliai, kad nebluokotų, bet vistiek. Tai jei turėjot tokia problemą jei galit padėkit ar kaip susieksim ir suderinsim, už pagalba bus atlyginta
70k. :X

http://www.part.lt/p...0b35ac92457.png

Čia nuotrauka, kaip matot internetas yra ir sampo lange štai ką rodo. : ) Taip ant kekvieno žaidimo kuris turi serverius. :)

Lauksiu pagalbos. :)

  • 0
Paveiksliukas

#2
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King
Vakar man ir taip buvo. Restartinau modemą ir veikią(išemiau ir vėl ikišau į razėtę).
  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#3
Guest_Vidas_*

Guest_Vidas_*
  • Svečias
Kaip ir Vega sakė, viską restartuok, o "išimti/ištraukti" firewall neįmanuma. Reikia eiti per nustatymus, kad firewall neblokuotu.
  • 0

#4
Channing_Tatum

Channing_Tatum

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 54 Pranešimai
Paziurek sita video viskas aiskiai parodyta.
  • 0
Paveiksliukas
Lsgyvenimas.lt ištikimas nuo 2010 metų birželio 5 dienos
Buvęs Laurynas_Santos

#5
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai
Nu tikriausiai jį išjungt bandei jei ne ir nežinai kaip tai padaryti tai eini į

Control panel>system and security>Windows firewall>change notification settings | ir ten bus pasirinkimai turn on windows firewall arba turn off windows firewall.
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#6
Channing_Tatum

Channing_Tatum

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 54 Pranešimai
As dabar galiu garantuot kad jis su ta mano pamoka susitvarke, tai ir tyli :D
  • 0
Paveiksliukas
Lsgyvenimas.lt ištikimas nuo 2010 metų birželio 5 dienos
Buvęs Laurynas_Santos

#7
Laliauskis

Laliauskis

    Pro Master

  • Forumo dalyvis
  • 875 Pranešimai
  • Gyv. vietaNew Stone
  • Darbas:b
Nėra ko man tylėt, ir už sutvarkymą man nebūtų gaila tų 70k, bet dėja aš nesusitvarkiau, o supratau esme, kad įjungęs kompa turiu spėt isijungt bet kokį žaidimą, nes kitaip po kelių min man užblokuoja. : ) Dėkui už patarimus. :)
  • 0
Paveiksliukas

#8
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Nėra ko man tylėt, ir už sutvarkymą man nebūtų gaila tų 70k, bet dėja aš nesusitvarkiau, o supratau esme, kad įjungęs kompa turiu spėt isijungt bet kokį žaidimą, nes kitaip po kelių min man užblokuoja. : ) Dėkui už patarimus. :)


ir tipo firewall išjungimas nepadeda?
  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#9
Channing_Tatum

Channing_Tatum

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 54 Pranešimai
Tai gi niekada nesikeikiu nepisk tu man proto. As tau i durna panasus? Netgi isjungus firewall kaip Tony_Montana sake tikrai padeda :)
  • 0
Paveiksliukas
Lsgyvenimas.lt ištikimas nuo 2010 metų birželio 5 dienos
Buvęs Laurynas_Santos




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)