Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Juozas_Daletore


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Maksas_Baryga

Maksas_Baryga

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 359 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Maksas_Bazaras
2. Užblokavimo priežastis. pd pikn
3. Tikslus laikas ir data. 2019-09-01 laikas foto
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.https://imgur.com/a/EOJ7VVc
5. Situacijos aprašymas Susaude vw fix miriau isejau is hp vel miriau dave ban.


  • 1

#2
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

Kolegos paklausiau ar tikrai tai pd pikn ir pasake taip

 

2d6f20a985cfdd2cd3cc8516032bb477.jpg

 


  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#3
Maksas_Baryga

Maksas_Baryga

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 359 Pranešimai

O kad jus mane uzpuolet tai nieko tokio ? Biski nesamone kad ngl apsiginti benas gi visad sako apie real life real life mentai kazkaip gintis gali o as ne norma.Nervina tokios taisykles ipac sian suzinojau apie viena double post tipo negali idejas skunda iskart jo pakomentuoti tokia nesamone cia ...

Ir numeskit man taisykle kur parasyta kad eigu tave uzpuola be darbines uniformos tu negali gintis turi stovet ir laukti kol mirsi.


Šį pranešimą redagavo Maksas_Baryga: 01 rugsėjo 2019 - 01:40

  • 0

#4
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

O kad jus mane uzpuolet tai nieko tokio ? Biski nesamone kad ngl apsiginti benas gi visad sako apie real life real life mentai kazkaip gintis gali o as ne norma.Nervina tokios taisykles ipac sian suzinojau apie viena double post tipo negali idejas skunda iskart jo pakomentuoti tokia nesamone cia ...

Ir numeskit man taisykle kur parasyta kad eigu tave uzpuola be darbines uniformos tu negali gintis turi stovet ir laukti kol mirsi.

In your case, tu naudojai ne pagal paskirti ji, plius be darbines, o taisykles pd sako kad negalima uzsiimti nusikalstama veika ir t.t kaip ir minejau jeigu tu mane butai nusoves, as buciau jaile atsidures, nes tu pd darbuotojas

 

• Tarnybiniu ginklu ar transporto naudojimas ne pagal paskirti arba be direktoriaus leidimo;

 

3.Teisesaugos darbuotojai už savo veiksmus taip pat privalo atsiskaityti ne tik direktoriui, bet ir administracijai. Priemus sprendima, kad pareigunas neatlieka tai, kas yra privaloma šios srities darbuotojui, yra išmetamas iš darbo. Piktnaudžiaujant pareigunui savo privilegijomis, šis užblokuojamas. Esant rimtam nusikaltimui uždaroma prieiga prie serverio nenustatytam laiko tarpui. Piktnaudžiavimas teisesaugos privilegijomis traktuojamas tokiais atvejais:
• Tarnybiniu ginklu ar transporto naudojimas ne pagal paskirti arba be direktoriaus leidimo;
• Melagingas, taisykliu neatitinkantis, žaidejo itarimas nusikaltimu.
• Melegingas, taisyklių neatitinkantis, žaidėjo išteisinimas
• Trečiadienį bei Šeštadienį nuo 18:30 iki 19:00 lindimas į LSD, Ratų bei sėklų sandėlio zoną, bei Ketvirtadieni ir Sekmadienį į pinigų sandelio zoną.


  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png


#5
Maksas_Baryga

Maksas_Baryga

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 359 Pranešimai

O kur parasyta kad negalima gintis su tanybiniais ginklais be uniformos tai ne mano problema jog benas sito nedagalvojo kad netgi eigu pareigunas be uni jis kai nusauna zmogu su starais tas sesta i jaila.Man tarnybiniai ginklai duodami kam? Kad apsiginti ir ginti paprastus civilius, mane uzpuolet as giniausi as tavo taisyklei nepamaciau punkto kad negali gintis tarnybiniais ginklais eigu esi be uniformos.O benas tegul padaro taip kad eigu pareigunas nori pasivazinet be uniformos butu cp kur galima atiduoti tarnybinius ginklus jojojo suprantu kad galeciau paprasyti kolegu bet kolegos irgi buna uzimti + jie tada ir buvo uzimti jumis arba padaritu kad kai pareigunas be uniformos ir apsigina ir nusikaltelis mirsta tas neses i jail.Krc paprasiau numest taisykle kur bus parasyta kad negaliu gintis be uniformos ir turedamas tarnybinius gun tu numetei kazka kito.

 Tarnybiniu ginklu ar transporto naudojimas ne pagal paskirti arba be direktoriaus leidimo;

O eigu tu apie sita tai paaiskink kam man tie ginklai.Pagal mano manima kaip jau ir rasiau ginti savo gyvibe ir paprastu civiliu.Logiskai viska gerai padariau kad as giniausi nematau cia pd pikn jau nervai jiema virsu.Tegul sprendzia.


  • 0

#6
Fangas

Fangas

    Dalyvis

  • Veteranas
  • 49 Pranešimai

p.z.d.a čia, pats užpuolė, pats užbanino ir dar žmogus kaltas liko, nice judat :D


Šį pranešimą redagavo Fangas: 01 rugsėjo 2019 - 08:42

  • 0

#7
Flašas

Flašas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 145 Pranešimai
26. Mušti / šaudyti galima tik tada, jeigu: (1/1 + įtraukiamas į juodajį sarašą)
26.8. Asmuo yra užimtoje zonoje (pvz: gauja užima PD pastatą, sankryža ir t.t, tuomet visi ten esantys gali būti šaudomi).

kurioj vietoj tarnybiniai ginklai buvo naudojami ne pagal paskirti?
  • 0

#8
Antones

Antones

    Viceprezidentas

  • Viceprezidentas
  • 14.654 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000

Jai žaidėjas čia ką pažeidė tiktais darbo taisykles, nes nei jis pradėjo šaudyt nei ką tiesiog atsigynė. Manau gausi unban.


  • 1

Untitled-2.gif


#9
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.480 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo
Pritariu antonesui tu tiesiog gineis o ne tyčia šaudėi unban.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)