Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Fake Ban bugas?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Jason_Duty
  • Įvykio data/laikas: 2019.09.19
  • Įrodymai(nuotrauka, vaizdo medžiaga): https://imgur.com/a/VNqSVow
  • Situacijos aprašymas: Taigi prisijungiu į žaidimą iš niekur nieko rašo 20 kreditų ir esu tipo užbanintas, negavau jokios žinutės, kad ten pending ban ar kažkas pnš, nieko nesuprantu, po to nuėjau į duomenų bazę sužinot, kas čia per dalykai, nuėjąs duomenų bazė taip pat neveikia, nežinau nei už ką turėjau gaut, ban bet numanau, kad čia bugas, nėra jokių duomenų, kad esu gavęs ban nei anti cheat.
  • Patirta žala (jeigu nuostolių nepatirta, atsakyti į punktą neprivaloma): Net nežinau kokia žala, turbūt laikas ir būtų geriausias atlyginimas unban.

  • 0

#2
Albertas✈☘

Albertas✈☘

    aciprasyk

  • Senbuvis
  • 564 Pranešimai

Sveiki, sutapus IP adresui su kažkuo kitu, ir tuo atveju, kai tas IP buvo užblokuotas, nors ir ne dėl jūsų kaltės, nekelkitBAN apeliacijų, nes mes vis tiek jūsų neatblokuosim. Jums telieka laukti, kol kitas žaidėjas, su kuriuo sutapo jūsų IP, atsiblokuos. Keiskit IP patys arba aukokit savuosius kreditus. Sėkmės.

Manau tavo IP sutapo su kažkieno. 

  • 0

15cb04287451ab33cbffc211f0551782771.png


#3
Guest_Jason Duty_*

Guest_Jason Duty_*
  • Svečias

 

Sveiki, sutapus IP adresui su kažkuo kitu, ir tuo atveju, kai tas IP buvo užblokuotas, nors ir ne dėl jūsų kaltės, nekelkitBAN apeliacijų, nes mes vis tiek jūsų neatblokuosim. Jums telieka laukti, kol kitas žaidėjas, su kuriuo sutapo jūsų IP, atsiblokuos. Keiskit IP patys arba aukokit savuosius kreditus. Sėkmės.

Manau tavo IP sutapo su kažkieno. 

 

Ip, nesutapo, gavau ban nuo anti-cheat RAKINU, nes čia ne bugas, susibugino man kažkaip po to reconectinosi.


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)