Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gaisrininkas Kendra_Lust


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Vebi_Dune

Vebi_Dune

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 131 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vebi_Dunes
2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2019-09-26d. 20:00val
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://imgur.com/a/PuHSdf5
4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): Neradau taisyklės tinkamos, bet žinau, kad taip negalima. Iškvietimo vagimas. Taisyklių nemokėjimas. Paaiškinsiu komentare
5. Jūsų komentaras (neprivaloma):1.  Buvo žmogaus iškvietimas, kurį aš priėmiau, o Kendra_Lust nuvažiavo ir užgesino, sako jog jam arčiau buvo, nors aš šalia buvau. 2. Nemoka taisyklių gaisrinės firmos. Nežino, kad taip daryti negalima, nes čia ne pastatas dega, kad gesintų pirmas atvažiavęs gaisrininkas. ir dar, net nežino kaip gesintuvą duoti kitam žmogui, pirmai klausinėjo racijoj, tik gaila nuotraukų neturiu :D


  • 0

#2
Ougis

Ougis

    HOW ARE U ?

  • Inkasatorių direktorius
  • 1.297 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrienai
  • Darbas:Lobiu ieškotojas
  • VIP:Yra
  • XP:100k
  • Ougis Hague

Atmesta

6. Jeigu prie punkto "4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių)" nebus įrašyta taisyklė, kurią darbuotojas pažeidė, skundas bus atmestas


  • 3




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)