Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gaisrininkas Pikaciuu_Giunce


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
LSGBAUDEJAS

LSGBAUDEJAS

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 71 Pranešimai
  • Gyv. vietaJurbarkas-Taurage
  • Darbas:Buginu serva
  • VIP:Taip
  • XP:130k
  • Artiss_Dayz

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Artiss_Dayz
2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2019.10.02
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):  
4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 4. Nenaudoti tarnybinio automobilio taranavimui. (1/1) + Black list. Išimtys taikomos jei:

a. Esate apšaudomas – būtini įrodymai.
b. Jus stumdo(taranuoja) su kitu automobiliu, turite teisę apsiginti – būtini įrodymai.

c. Begate nuo teisėsaugos ( turite teisę taranuoti tik tą pareiguną kuris jus gaudo ! ).

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Sakiau eisi lauk kaip ir marco :D 

 


  • 0

                                                                                         vrABOpr.png

     

 

                                                                       oMughnE.png


#2
Giunce

Giunce

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 5 Pranešimai

Visų pirma, sakiau trauktis nesitraukei:) Nei tavęs kas taranavo, nei ką. Tiesiog bandžiau statyti, tiesinti vairą. Gavos kaip gavos:)  Nu tu kaip buvai, taip ir būsi tas o..ys iš didžiosios raidės, nes skundus temoki dėt. Matyt gyvenime daugiau neturi ką veikt.? Visada Artiss_Dayz mane taranuoja, šaudo ir neleidžia dirbti. Šaudosi ir surišinėja, metinėja nuo tilto. Jau užkniso.. kiek galima?

Gaila neturiu įrodymų, kai jis surišinėja ir sušaudo specialiai. Išmetinėja iš darbinio transporto, persekioja ir šaudo į mano nuosava mašiną. Turiu įrodymą, kaip šiandien šaudeis ir sekiojai specialiai mane, kad surišt ir sušaudyt. Spreskit patys kaip čia kas bus.:) 

Pridedu nuotraukas, kaip Artiss sušaudė darbo metu ir padegė mašiną. Gal kažką įžiūrėsit, bloga kokybė. 

Neturiu ką pasakytu tau, kadangi beviltiškas esi.

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

#3
LSGBAUDEJAS

LSGBAUDEJAS

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 71 Pranešimai
  • Gyv. vietaJurbarkas-Taurage
  • Darbas:Buginu serva
  • VIP:Taip
  • XP:130k
  • Artiss_Dayz

Visų pirma, sakiau trauktis nesitraukei:) Nei tavęs kas taranavo, nei ką. Tiesiog bandžiau statyti, tiesinti vairą. Gavos kaip gavos:)  Nu tu kaip buvai, taip ir būsi tas o..ys iš didžiosios raidės, nes skundus temoki dėt. Matyt gyvenime daugiau neturi ką veikt.? Visada Artiss_Dayz mane taranuoja, šaudo ir neleidžia dirbti. Šaudosi ir surišinėja, metinėja nuo tilto. Jau užkniso.. kiek galima?

Gaila neturiu įrodymų, kai jis surišinėja ir sušaudo specialiai. Išmetinėja iš darbinio transporto, persekioja ir šaudo į mano nuosava mašiną. Turiu įrodymą, kaip šiandien šaudeis ir sekiojai specialiai mane, kad surišt ir sušaudyt. Spreskit patys kaip čia kas bus. :)

Pridedu nuotraukas, kaip Artiss sušaudė darbo metu ir padegė mašiną. Gal kažką įžiūrėsit, bloga kokybė. 

Neturiu ką pasakytu tau, kadangi beviltiškas esi.

tu pasiziurek kelinta valanda tu dauziai car 20:29   o tavo kiek laiko rodo  22h :D 


  • 0

                                                                                         vrABOpr.png

     

 

                                                                       oMughnE.png


#4
Giunce

Giunce

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 5 Pranešimai
Nu ir ka tu man? 😅 + pas tavęs nematau kad laika rodytu:) Paveršklenk gal praeis:) kaip nemokė tavęs pagarbiai su panelėm elgtis, taip ir neišmoksi. Aukštai kilęs, žemai krisi:) turėtu būt gėda panelei skundus dėt ir verkšlent dėl menkniekio😶🤢

Šį pranešimą redagavo Giunce: 02 spalio 2019 - 23:49

  • 0

#5
LSGBAUDEJAS

LSGBAUDEJAS

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 71 Pranešimai
  • Gyv. vietaJurbarkas-Taurage
  • Darbas:Buginu serva
  • VIP:Taip
  • XP:130k
  • Artiss_Dayz

Nu ir ka tu man? 😅 + pas tavęs nematau kad laika rodytu:) Paveršklenk gal praeis:) kaip nemokė tavęs pagarbiai su panelėm elgtis, taip ir neišmoksi. Aukštai kilęs, žemai krisi:) turėtu būt gėda panelei skundus dėt ir verkšlent dėl menkniekio😶🤢

kokia tu cia dar panele butum panele senai neberasytum man sms 🤣🤣🤣
  • 0

                                                                                         vrABOpr.png

     

 

                                                                       oMughnE.png


#6
Ougis

Ougis

    HOW ARE U ?

  • Inkasatorių direktorius
  • 1.297 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrienai
  • Darbas:Lobiu ieškotojas
  • VIP:Yra
  • XP:100k
  • Ougis Hague

Patvirtinta

Darbuotojas šalinamas iš gaisrinės firmos tai pat įrašomas į black list


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)