Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Kobra Rince_Tujamo


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Dead_Space
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė:katik
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):27. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. (1/1)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Pateik irodymus uz pagalba nusikalteliui kuriuose matosi ,jog padejau kazkokiam asmeniui kazkaip kuris buvo nusikaltelis

Pridėtas failas(-ai)


Šį pranešimą redagavo Space_Dead: 11 spalio 2019 - 18:49

  • 1

wJwDrYb.gif


#2
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

aciu uz antraji mano skunda teisesaugoje! ir palauk, anukeli, tuoj sukelsiu video;p


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#3
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Tykiuosi video matysi nusikaltelis kuriam padejau nes jei ne Teks prasileisti. jei nebus pilno video rukysim tevai nes videkas bus toks as praskridau virs taves apsisukau ir pradejau vaziuoti tu ar tavo draugelis pradejo saudyti ir surakinot. Ikelus ideka seks poto skundas del pd piknaudziavimo naudojant tarnybinius ginklus . GL 


Šį pranešimą redagavo Space_Dead: 11 spalio 2019 - 19:02

  • 0

wJwDrYb.gif


#4
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Tykiuosi video matysi nusikaltelis kuriam padejau nes jei ne Teks prasileisti. jei nebus pilno video rukysim tevai nes videkas bus toks as praskridau virs taves apsisukau ir pradejau vaziuoti tu ar tavo draugelis pradejo saudyti ir surakinot. Ikelus ideka seks poto skundas del pd piknaudziavimo naudojant tarnybinius ginklus . GL 

Tu neisijausk, zmogau :DDDD video aiskiai matosi viskas xD privariau prie tavo moco, parasiau "isodini v_p" kuris buvo nusikaltelis ir rase "sekmingai isodinote". Tai reiskiasi, kad tu isodinai ir turejau pilna teise tave itart uz pagalba nusikalteliui;p aciu uz demesi, gero vakaro ir ate!

video:

p.s nekalbu video nes pamirsau atsistatyt "mic mute" per geforce experience, tai gali but keistoka kad neatsakau nieko kai i mane kreipiasi ;d


Šį pranešimą redagavo Rincebas: 11 spalio 2019 - 19:13

  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#5
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Jis nesedojo pas mane, nes as nieko neisodinau , jis jau buvo pas tave masinoje . Bus irodymai, jog padejau nusikelteliui kuriuose matosi " Pagalba Nusikalteliui "?


Šį pranešimą redagavo Space_Dead: 11 spalio 2019 - 19:16

  • 0

wJwDrYb.gif


#6
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Jis nesedojo pas mane, nes as nieko neisodinau , jis jau buvo pas tave masinoje . Bus irodymai, jog padejau nusikelteliui kuriuose matosi " Pagalba Nusilakteliui "?

jei nebutum naujokas, zinotum, kad isodinus zmogu iskart jo nerodo transporto priemoje, ji reikia po isodinimo isspirt, tada zmogus atsiras salia taves. o kai isodinau pauliu_jokuba, rase "sekmingai isodinote" reiskiasi, kad jis sedejo pas taves. o pauliu itariau uz Dovis_Carlas nuvezima, nes kaip matei video, ji itariau uz 3 star. tai resiume gaunasi, kad jokubas isodino carlo, tu isodinai jokuba ir gaunasi pagalba nusikalteliui. ate


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#7
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Vadinasi nuo db pradesime itarineti zmones uz nusikaltimus kur irodymuose nesimato nusikaltimo nes asmuo "Nusikaltelis  " nematomas ?  Gal nepradekime prikolinti ka? Tu ji buvai jau isisodines i masina net nepatikrines pries privaziuodamas prie mano motociklo ar jis visdar pas tave masinoje patikrinai tai budamas prie mano motociklo persisodinai ji. Dar karta pasikaltosiu bus irodymai uz " Pagalba Nusikalteliui" ?


  • 0

wJwDrYb.gif


#8
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Vadinasi nuo db pradesime itarineti zmones uz nusikaltimus kur irodymuose nesimato nusikaltimo nes asmuo "Nusikaltelis  " nematomas ?  Gal nepradekime prikolinti ka? Tu ji buvai jau isisodines i masina net nepatikrines pries privaziuodamas prie mano motociklo ar jis visdar pas tave masinoje patikrinai tai budamas prie mano motociklo persisodinai ji. Dar karta pasikaltosiu bus irodymai uz " Pagalba Nusikalteliui" ?

sveikas ir vel, senai matytas. prileke 3, ar kiek ten, baikeriu brigada ir pradejau gaudyt tave nes tu nuskutai greitai. patikrinau /isodinti dovis_c - zaidejas per toli. tada /isodinti paulius_j - sekmingai isodinote. tiek teturiu pasakyt, jei pildai i admin ir net tokiu dalyku nenusimanai tai kazn


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#9
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k
Nesvarbu kur as pildau. As zinau jog jo neisodinau nes nebuvau priemes kvietimo tdl sekiau kita baikeri kadangi wallhack neturiu sokau ten kur ir jis kaip matosi video . Trumpai tariam arba tu cia zaidi su bugais arba nebuvai normaliai jo isodines . Beto zaidejas tapes nematomu visa diena juo nebuna kiek pamenu ji isodinus. Ps pasidariau video kopija tavo draugelis labai saudyti megejas I viska kas juda reikes apdovanuoti ir jis nes matau nezino taisykliu kada galima nauduoti tarnybini ginkla. Beto isodinus zaideja jis turetu pranykti tavo video jis sau stovi ilga laika nuo /isodinti kaip niekur nieko

Šį pranešimą redagavo Space_Dead: 11 spalio 2019 - 19:43

  • 0

wJwDrYb.gif


#10
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Nesvarbu kur as pildau. As zinau jog jo neisodinau nes nebuvau priemes kvietimo tdl sekiau kita baikeri kadangi wallhack neturiu sokau ten kur ir jis kaip matosi video . Trumpai tariam arba tu cia zaidi su bugais arba nebuvai normaliai jo isodines . Beto zaidejas tapes nematomu visa diena juo nebuna kiek pamenu ji isodinus. Ps pasidariau video kopija tavo draugelis labai saudyti megejas I viska kas juda reikes apdovanuoti ir jis nes matau nezino taisykliu kada galima nauduoti tarnybini ginkla.

kokie bugai? tu gal iseik i lauka nes galva perkaitus akivaizdziai ;D tu pratestuok su ciuvu kuris sedi masinoj ir ji isodink. matysi kad iskart neisodina, ane? tada pabandyk isspirti. Vuolia! zmogus vel matomas! aleliuja!!! O kadangi video matosi, kad nusikalteli (pauliu_jokuba, ji itariau video pradzioje) isodinau is butent TAVO darbinio transporto, mano kolega turejo PILNA teise tave saudyt, nes tu tada skaiteisi NUSIKALTELIS. ka dar pribursi?


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#11
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k
Manau tau reikia iseiti I lauka, nes itarinejimas uz nematoma nusikaltima yra kazkokia jau per daug nesveika ir bukagalviska teorija kuri priestarauja pd pateituose reglamentuose kurie teige jo vaikas turi matytis zaideju nickai bei padarytas nusikaltimas tavo video nesimato nei nusikaltelio nei pagalba jam
  • 1

wJwDrYb.gif


#12
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.881 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

Net nežinau kodėl čia tiek daug spamo, bet jeigu Rince būtų privažiavęs prie tavo moco ir parašęs /isodinti carlas ar /isodinti paulius_j tai būtų rašė, kad mašinoje nėra laisvos vietos, dabar jis prie tavo motociklo jį įsodino, o visi žinome, kaip buginasi animacija, kad ne iš karto permeta žaidėja kai jį įsisodino, žodžiu nusprendėm su kolega ir verdiktas: atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)