Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Taisykles] Akashi_Seijuro


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

    & Visas viras &

  • Senbuvis
  • 2.921 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra
  • XP:Visi
  • Carloss Moretti
  • Geriausias 2021 metų:Atmosfera

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jordan_Marques
2. Data. 03/11/2019
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)  ESC spaudinėjimas gaudomam policijos pareigūnų - Ban
4. Foto / video įrodymas.   
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Naa Akashi papuolei tu man nereikejo ginti savo draugo Abra_C.. Galvoji as toks durnas ir nepamatysiu? xDDD islipai is NTA masinos pasislepei po Bobcat isoviai Pora kulku i mane Nuvariau iki taves Dejai ESC OKEYY paskui gryzau ir vel buvai isejes is afk pamatei mane ir vel dejai ESC nu zinok nepasigalesiu sita karta :) Sekmes tau.


  • 0

Nuveikti darbai serveryje:

1x Transporto Direktorius

3x Vagių Direktorius

2x Baikerių Direktorius

5x Naujokų Verbuotojas

2x RageOut klubo narys

1x Korespondentas

1x Fotografas

> Metų atmosfera <


GpSppvy.png


#2
Guest_Λkashi_*

Guest_Λkashi_*
  • Svečias

Pirma kartą aš šaudžiau, bet gavau crash/freeze ir prašiau per ts kad išsaugotu žaidimą ir po to laiko visados stovejau freeze, nes negalėjau gryžti į žaidimą.


Šį pranešimą redagavo Λkashi: 04 lapkričio 2019 - 00:32

  • 0

#3
ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

    & Visas viras &

  • Senbuvis
  • 2.921 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra
  • XP:Visi
  • Carloss Moretti
  • Geriausias 2021 metų:Atmosfera

:DDDD Kaip tu gavai crasha :DDDDD jeigu tu net nerelogines buvai tu cia zinok is spastu neisipainiosi -_- Viskas Video matosi zinok seniuk neatsimazinsi..Ir kaip tu negalejai gryzti i zaidima jeigu as paskui dar gryzau tu buvai gryzes is afk ir tada pamatei mane vel nuejai afk :D Nice try.


Šį pranešimą redagavo JordanasMarques: 04 lapkričio 2019 - 00:36

  • 0

Nuveikti darbai serveryje:

1x Transporto Direktorius

3x Vagių Direktorius

2x Baikerių Direktorius

5x Naujokų Verbuotojas

2x RageOut klubo narys

1x Korespondentas

1x Fotografas

> Metų atmosfera <


GpSppvy.png


#4
Guest_Λkashi_*

Guest_Λkashi_*
  • Svečias

:DDDD Kaip tu gavai crasha :DDDDD jeigu tu net nerelogines buvai tu cia zinok is spastu neisipainiosi -_- Viskas Video matosi zinok seniuk neatsimazinsi..Ir kaip tu negalejai gryzti i zaidima jeigu as paskui dar gryzau tu buvai gryzes is afk ir tada pamatei mane vel nuejai afk :D Nice try.

Kur matosi kad aš gryžau iš afk? Sakau pirma karta šaudžiau ir crash gavau, po to laiko kaip matosi tavo video ten net nebuvau išėjas iš afk.


  • 0

#5
ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

    & Visas viras &

  • Senbuvis
  • 2.921 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra
  • XP:Visi
  • Carloss Moretti
  • Geriausias 2021 metų:Atmosfera

SENI KAI ANTRA KARTA GRYZAU I TEN PO TAVO AFK BUVIMO MATESI KAD BUVAI ISEJES IS AFK IR TADA ISTIRENKIAU I SIENA PRIE BOBCAT IR TADA TU VEL NUVEJEI I Afk Beto isiziurek idemei video :)

Bei tada kai parasiau ''oj jus vagosai'' tuo tarpu parasiau /ant akashi ir apacioj rase kad tu per toli gryzau prie taves tu i vel afk..Seni tu tokia atmaske nori isaut kad nzn..

Paskui isvarirau is bazes parasiau vel /ant Akashi rase kad tu per toli tai va jau 2itarimai kad tau tikrai nebuvo crash/freeze ir kai rasiau per komanda /me is galo mane tu saudei nes niekas kitas negalejo.. Va jau 3itarimai nu ir ka as sakau tu nori isaut atmaske jog tipo neesi kaltas {LOL}


Šį pranešimą redagavo JordanasMarques: 04 lapkričio 2019 - 00:54

  • 0

Nuveikti darbai serveryje:

1x Transporto Direktorius

3x Vagių Direktorius

2x Baikerių Direktorius

5x Naujokų Verbuotojas

2x RageOut klubo narys

1x Korespondentas

1x Fotografas

> Metų atmosfera <


GpSppvy.png


#6
Guest_Λkashi_*

Guest_Λkashi_*
  • Svečias

SENI KAI ANTRA KARTA GRYZAU I TEN PO TAVO AFK BUVIMO MATESI KAD BUVAI ISEJES IS AFK IR TADA ISTIRENKIAU I SIENA PRIE BOBCAT IR TADA TU VEL NUVEJEI I Afk Beto isiziurek idemei video :)

Pažiurėjau 0.25 speed ir vistiek rodo kad aš afk, Tai taip išeina kai rašiai /ant Abra ir rašė kad per toli, tai jis irgi nebuvo afk? Kažka tu čia maišai.


Šį pranešimą redagavo Λkashi: 04 lapkričio 2019 - 01:01

  • 0

#7
ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

    & Visas viras &

  • Senbuvis
  • 2.921 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra
  • XP:Visi
  • Carloss Moretti
  • Geriausias 2021 metų:Atmosfera

Nu bet tu pastebek kai rasiau /ant Akashi ir rase zaidejas per toli prieikite arciau tai reiskias nebuvai afk atvariau i baze nuejai i afk paskui kalbejaus su Hassan tu is nugaros pradejai saudyt privariau IR VEL AFK ISEJAI TADA ISVARIAU IS BAZES ANTRA KARTA PARASIAU /ant akashi ir vel rase Zaidejas per toli prieikite arciau tada as greit isibigejau ir man zaidime tai nelgaino kai Video savo akimis maciau kad nebuvai afk ir tada man tuo tarpu palagino pc Patys matysit ir tada tu nuejai afk ir vel.. Sakau tu nori atsimazint su savo tom atmaskem seni..Ir geriau Nerasyk savo tu atmaskiu geriau Palauk kas bus rytoj -_o 


  • 0

Nuveikti darbai serveryje:

1x Transporto Direktorius

3x Vagių Direktorius

2x Baikerių Direktorius

5x Naujokų Verbuotojas

2x RageOut klubo narys

1x Korespondentas

1x Fotografas

> Metų atmosfera <


GpSppvy.png


#8
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Medikų direktorius
  • 2.808 Pranešimai

*
Populiarus

Patvirtinta


  • 6
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)