Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Bendraukime su meru!


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
326 atsakymai į šią temą

#61
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

Šitas dalykas, tikrai nėra būtinas.

Nėra šeip būtinas, bet dabar nėra atmetamos anketos (nei viena) tiesiog gal būtų šaunu jei būtų pradeta atmetinėti, nes žmogus pretenduoja kaip durnius ir galvoja kad gaus, o vis gauna kitas, o meras dažniausiai atmesdamas parašo kas blogai. Tai ir galima taisytis ^^ 


  • 1

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#62
Cashflow

Cashflow

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 67 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:g

Sveikas, turiu tokį mini pasiūlymą, kad prie anketų į direktorius dar pridėti vieną punktą - papasakoti apie savo veiklą (realiame gyvenime). Manau šitas punktas taip pat labai daug pasakytų apie žmogų ir padėtų atrinkti dar geresnius kandidatus arba pažvelgti į žmogų iš kitos pusės.


  • 0

#63
Jett

Jett

    bella ciao

  • Veteranas
  • 1.506 Pranešimai

Turiu vieną naudingą ir svarbų klausimą: Norėčiau paklausti į ką labiausiai žiūrima renkant į direktoriaus postą ?  :)


  • 0

#64
Subočius

Subočius

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 374 Pranešimai
  • Darbas:b
  • XP:pliusminus
Manti, būtina tą temą redaguoti. Informacija pasenusi ir neatitinka esamos.
  • 0

YUxRNou.gif


#65
Guest_Mantiens_*

Guest_Mantiens_*
  • Svečias

Turiu vieną naudingą ir svarbų klausimą: Norėčiau paklausti į ką labiausiai žiūrima renkant į direktoriaus postą ?  :)

Pagrindinis privalumas tai yra jūsų, o ne kieno kito protiniai sugebėjimai (anketa).

2) Jūsų tikslai atėjus į direktoriaus postą.

3) Būsimų direktorių užtarimas.

4) Dalelė prisideda už/prieš argumentai.

5) Žvelgimas į praeitį ar žmogus nebuvo linkęs laužyti taisyklių, jei ir buvo ar pasitaisė.

 

Manti, būtina tą temą redaguoti. Informacija pasenusi ir neatitinka esamos.

Kai turėsiu laiko redaguosiu.


  • 0

#66
Renzo

Renzo

    Auksarankis

  • Užblokuotas
  • 3.857 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, mogiliovas 420
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:43000
Daryk dažniau debatus.
  • 0

Modifikacijų skilties moderatorius nuo 2014-10-15 iki 2015-05-19.
Mechanikų direktorius nuo 2015-05-16 iki 2015-05-27.
0frPGTX.png
Viskas kas buvo, tas pražuvo, visi žmonės daro klaidas ir mokosi iš jų, taip pat aš padariau klaidą ir dabar mokinuos iš jos.
 


#67
Guest_Mantiens_*

Guest_Mantiens_*
  • Svečias

Pagalvosiu apie tai.


  • 0

#68
Gangis

Gangis

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.240 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:70.000
Kokios turi but pagrindines direktoriaus savybes? :)
  • 0

Autoklubo direktorius nuo 2015.04.04 - 2015.05.03

1x BuvęsThe Mafia bei The Ballas gaujos pavaduotojas

3x Buvęs naujokų verbuotojas

Buvęs Darbo partijos narys-patarėjas

3x Buvęs Vagių direktorius.

 

 


#69
Guest_Mantiens_*

Guest_Mantiens_*
  • Svečias

Bendradarbiavimas, naujų idėjų ieškojimas, inteligencija, tolerancija, santūrumas.


  • 0

#70
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
pora idėju su balsų taškais. pirmoji, kad laikinėji/bandamojo laikotarpio direktiriai turėtu šiek tiek mažiau balsų.
Atroji, kad to darbo į kurį vykstą debatai garbės/metų ir paprastas direktorius turėtų šiek tiek daugiau balsų. ypač dabartiniai to darbo direktoriai, nes vistik jiems reiks ateityje dirbti su juo...
  • 0

#71
Guest_Mantiens_*

Guest_Mantiens_*
  • Svečias

Manau nieko nereikia keisti, kadangi ilgą laiko tarpą taip buvo ir niekam tai nekliudė.


  • 0

#72
Majoras

Majoras

    Elegantiškas "AIMAS"

  • Forumo dalyvis
  • 2.052 Pranešimai
  • Gyv. vietaMogiliovas
  • Darbas:Fizrukas
Kur dinge debatai?
  • 0

Pasiimk mane dangau, jei aš per drąsus, bet už draugą man brangiau, žemėje nebus!

RABINAS™

 

tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif


#73
Guest_Sandrius Vendetta_*

Guest_Sandrius Vendetta_*
  • Svečias
Mano nuomonė ,kad debatų nereikia , kodėl? Todėl jog vienas žmogus gal yra ramus ir nebendrauja labai daug su visais , o kitas su visais bendrauja. Tai ir gauna balsu tas kuris daugiau bendrauja , nes apie kitą žmogų sako , jog nepažistu aš jo tai balso ir neduosiu. Na tai tik mano nuomonė. Ačiū.
  • 0

#74
Glen_Davis

Glen_Davis

    #2020/03 Never forget

  • Elitas
  • 5.798 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Gaujos Vadas
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

Debatai bus tik tada kai bus atrinkta spicili debatu komanda, nes dabar tiesiog visi balsuojam su kuo gerai sutarem, to tikrai niekas nepaslepsit :D


  • 0

#75
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias

Debatai bus tik tada kai bus atrinkta spicili debatu komanda, nes dabar tiesiog visi balsuojam su kuo gerai sutarem, to tikrai niekas nepaslepsit :D


ir geriausias pavizdys matteo... Reik jo debatu grupes.
  • 0

#76
Guest_Mantiz_Wall_*

Guest_Mantiz_Wall_*
  • Svečias

Sveiki, man kilo įdomus klausimas: kodėl skelbėjų direktoriumi buvo išrinktas Carlos_Bonventre vietoj manęs? Žemiau išsakysiu savo poziciją:

 

Taigi, kaip Mantis ir buvo minėjęs pagrindiai aspektai į kuriuos žvelgiama renkant direktorius yra šie:

 

Pagrindinis privalumas tai yra jūsų, o ne kieno kito protiniai sugebėjimai (anketa).
2) Jūsų tikslai atėjus į direktoriaus postą.
3) Būsimų direktorių užtarimas.
4) Dalelė prisideda už/prieš argumentai.
5) Žvelgimas į praeitį ar žmogus nebuvo linkęs laužyti taisyklių, jei ir buvo ar pasitaisė.
 
Perskaičius jau pirmąjį sakinį akivaizdžiai matosi, koks pagrindinis yra kriterijus. Dabar palyginkime mano ir Carlos anketas: 

Manau net ir kvailam aišku, kad mano anketa visais aspektais yra geresnė. Aišku, dabar sakysit, kad Carlos gyvena užsienyje ir pamiršęs lietuvių kalbą ir bla bla bla. Tačiau niekas nedraudžia parašyti rišlesnio teksto arba bent, kad trauktų akį, ar ne?

 

Pereikime prie antro punkto, jis skamba taip: 2) Jūsų tikslai atėjus į direktoriaus postą. Kalbame apie tikslus, APIE TIKSLUS. Dabar vėl panagrinėję anketas palyginkime mano ir Carlos tikslus. Carlos tikslai atrodo taip: „Stengtis daryti idomius eventus skelbejam pvz. pirmas priimes mano pakvietima laimi ten suma kokia ar tai turta , priziureti tvarka o kad nenuoboziautu firmos darbuotojai . Duoti pinigines premijas zaidejam kurie bus labiausiai pasiaukoje skelbejuose minutem bei skelbimais .“ Sakote čia yra TIKSLAI? PREMIJOS YRA DUODAMOS NUO PAT SENŲ LAIKŲ VISUOSE DARBUOSE IR KAIP TAI BŪTŲ GALIMA VADINTI TIKSLU? Manau, daugeliui taip pat kilo toks klausimas.

 

Trečias punktas gal yra palankesnis Carlos naudai, tačiau jis neturėtų atsverti kitų kriterijų, kurie yra svaresni, ar ne?

 

Toliau dėl už/prieš balsų anketose. Kaip matome šiame punkte galime dėti beveik lygybės ženklą, nes kaip matome tiek pas mane, tiek pas balsai yra teigiami. Tačiau dar kartą pasižiūrėkime Carlos anketą, joje kaip matome BEVEIK KAS ANTRAS KOMENTARAS YRA PAČIO CARLOS (aišku mano anketoje irgi yra mano atsakymų, tačiau jų yra tik 4 iš visų 43 komentarų!)

 

Dabar pasižiūrėkime kandidatavimo trukmę. Mano anketa stovi jau nuo sausio pabaigos ir tai yra beveik 3 mėnesiai! Carlos parašė anketą prieš 2 savaites, kuomet nebuvo antrojo direktoriaus, kas tikrai yra įdomu.

 

Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad visa tai yra nesąžininga. Suprantu, kad jūs su Carlos ten būnat TeamSpeake, gerai sueinat, tačiau tai neturėtų būti kriterijus renkant direktorių. Meras turėtų būti nešališkas ir renkant direktorių neturėtų žvelgti į tarpusavio santykius. Tikiuosi greit sulaukti atsakymo. Done.

 

 

 

P.S. Carlos, neturiu aš nieko prieš tave, tačiau tai, kas vyksta, manau, nėra teisėta.

P.S.S. Suprantu, kad dabar mano šansai gauti šį direktorių drastiškai suprastėjo, tačiau negaliu tylėti.


Šį pranešimą redagavo Mantiz_Wall: 19 balandžio 2015 - 07:37

  • 0

#77
Guest_Sandrius Vendetta_*

Guest_Sandrius Vendetta_*
  • Svečias
Mantiz Wall pažiurek mano papeikima admin paleikimuose ant Kolumbo. :). Ten ir nuomone isreikst gali :)
  • 0

#78
Guest_Aurimas_Kolumbas_*

Guest_Aurimas_Kolumbas_*
  • Svečias

Sveiki, man kilo įdomus klausimas: kodėl skelbėjų direktoriumi buvo išrinktas Carlos_Bonventre vietoj manęs? Žemiau išsakysiu savo poziciją:

 

Taigi, kaip Mantis ir buvo minėjęs pagrindiai aspektai į kuriuos žvelgiama renkant direktorius yra šie:

 

Pagrindinis privalumas tai yra jūsų, o ne kieno kito protiniai sugebėjimai (anketa).
2) Jūsų tikslai atėjus į direktoriaus postą.
3) Būsimų direktorių užtarimas.
4) Dalelė prisideda už/prieš argumentai.
5) Žvelgimas į praeitį ar žmogus nebuvo linkęs laužyti taisyklių, jei ir buvo ar pasitaisė.
 
Perskaičius jau pirmąjį sakinį akivaizdžiai matosi, koks pagrindinis yra kriterijus. Dabar palyginkime mano ir Carlos anketas: 

Manau net ir kvailam aišku, kad mano anketa visais aspektais yra geresnė. Aišku, dabar sakysit, kad Carlos gyvena užsienyje ir pamiršęs lietuvių kalbą ir bla bla bla. Tačiau niekas nedraudžia parašyti rišlesnio teksto arba bent, kad trauktų akį, ar ne?

 

Pereikime prie antro punkto, jis skamba taip: 2) Jūsų tikslai atėjus į direktoriaus postą. Kalbame apie tikslus, APIE TIKSLUS. Dabar vėl panagrinėję anketas palyginkime mano ir Carlos tikslus. Carlos tikslai atrodo taip: „Stengtis daryti idomius eventus skelbejam pvz. pirmas priimes mano pakvietima laimi ten suma kokia ar tai turta , priziureti tvarka o kad nenuoboziautu firmos darbuotojai . Duoti pinigines premijas zaidejam kurie bus labiausiai pasiaukoje skelbejuose minutem bei skelbimais .“ Sakote čia yra TIKSLAI? PREMIJOS YRA DUODAMOS NUO PAT SENŲ LAIKŲ VISUOSE DARBUOSE IR KAIP TAI BŪTŲ GALIMA VADINTI TIKSLU? Manau, daugeliui taip pat kilo toks klausimas.

 

Trečias punktas gal yra palankesnis Carlos naudai, tačiau jis neturėtų atsverti kitų kriterijų, kurie yra svaresni, ar ne?

 

Toliau dėl už/prieš balsų anketose. Kaip matome šiame punkte galime dėti beveik lygybės ženklą, nes kaip matome tiek pas mane, tiek pas balsai yra teigiami. Tačiau dar kartą pasižiūrėkime Carlos anketą, joje kaip matome BEVEIK KAS ANTRAS KOMENTARAS YRA PAČIO CARLOS (aišku mano anketoje irgi yra mano atsakymų, tačiau jų yra tik 4 iš visų 43 komentarų!)

 

Dabar pasižiūrėkime kandidatavimo trukmę. Mano anketa stovi jau nuo sausio pabaigos ir tai yra beveik 3 mėnesiai! Carlos parašė anketą prieš 2 savaites, kuomet nebuvo antrojo direktoriaus, kas tikrai yra įdomu.

 

Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad visa tai yra nesąžininga. Suprantu, kad jūs su Carlos ten būnat TeamSpeake, gerai sueinat, tačiau tai neturėtų būti kriterijus renkant direktorių. Meras turėtų būti nešališkas ir renkant direktorių neturėtų žvelgti į tarpusavio santykius. Tikiuosi greit sulaukti atsakymo. Done.

 

 

 

P.S. Carlos, neturiu aš nieko prieš tave, tačiau tai, kas vyksta, manau, nėra teisėta.

P.S.S. Suprantu, kad dabar mano šansai gauti šį direktorių drastiškai suprastėjo, tačiau negaliu tylėti.

Sveikas Mantai kodėl tu negavai direktoriaus kyla klausimas tai tuoj ji atsakysiu esi labai susigadinęs savo praeiti turėti direktoriai buvo prarasti galiu priminti visiems už ką. Pirmasis tavo direktorius Mechanikai [14.08.04] Mantiz_Wall (Mechanikai) neaktyvumas ir visiškas nusispjovimas ant savo pareigų, naudojimasis mero pasitikėjimu bei piktnaudžiavimas direktoriaus privilegijomis.

Manau praėjo daug laiko ir galėjai pasitaisyti, bet Gerbiamus Merus vėl pavedei antrasis tavo direktorius K.Transportas [14.12.18] Mantiz_Wall (Krovinių transportas) Turto pardavinėjimas už realius pinigus.

Kodėl mes tau turime suteikti 3 šansą tu turi įrodyti kad esi to vertas ir tikrai pasitaisęs tam kartu tiek manau pasakiau ką norėjau.


  • 0

#79
Hailexas

Hailexas

    -

  • Forumo dalyvis
  • 3.440 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

Sveikas Mantai kodėl tu negavai direktoriaus kyla klausimas tai tuoj ji atsakysiu esi labai susigadinęs savo praeiti turėti direktoriai buvo prarasti galiu priminti visiems už ką. Pirmasis tavo direktorius Mechanikai [14.08.04] Mantiz_Wall (Mechanikai) neaktyvumas ir visiškas nusispjovimas ant savo pareigų, naudojimasis mero pasitikėjimu bei piktnaudžiavimas direktoriaus privilegijomis.

Manau praėjo daug laiko ir galėjai pasitaisyti, bet Gerbiamus Merus vėl pavedei antrasis tavo direktorius K.Transportas [14.12.18] Mantiz_Wall (Krovinių transportas) Turto pardavinėjimas už realius pinigus.

Kodėl mes tau turime suteikti 3 šansą tu turi įrodyti kad esi to vertas ir tikrai pasitaisęs tam kartu tiek manau pasakiau ką norėjau.

Bet koel butent aliosha gavo ? :) Nesakau,kad as turejau gauti ar mantiz,bet buvo tikrai geresniu kandidatu,o aliosha isvis vos suzinojes,kad rinks Direktoriu tik tada pradejo pildyti anketa.Mano galva ne visai teisinga.. pvz batumas kuris isvis jau apie metu kandidatuoja ir vis toliau siekia posto,tai kodel butent aliosha gavo ? isvis jis leavines buvo,o kai atejo nieko gero nepadare..


  • 0

#80
Guest_Sandrius Vendetta_*

Guest_Sandrius Vendetta_*
  • Svečias

Bet koel butent aliosha gavo ? :) Nesakau,kad as turejau gauti ar mantiz,bet buvo tikrai geresniu kandidatu,o aliosha isvis vos suzinojes,kad rinks Direktoriu tik tada pradejo pildyti anketa.Mano galva ne visai teisinga.. pvz batumas kuris isvis jau apie metu kandidatuoja ir vis toliau siekia posto,tai kodel butent aliosha gavo ? isvis jis leavines buvo,o kai atejo nieko gero nepadare..

Butent , as ir galiu teigti, jos neesu geriausias, bet vis kazko dejau naujo i skelbeju anketa, kurta jau ne pirma anketa ir kadensija jau metus kokie, kodel butent jisai? pas ji anketa parasyta kaip 6 metu darzelinoko.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)