Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Bendraukime su meru!


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
326 atsakymai į šią temą

#121
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Tiesa pasakius biski nesąmonė su drk rinkimais dabar aš gryzau į srva lošiau jau 2 sav atmetė anketa kad po leave o kitas gryzo kelias dienas pralošė dek gavo. Man dzin tas drk neverkiu dėl jo bet jopapa lygybės darykit
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#122
C.C

C.C

    Auksarankis

  • Garbės moderatorius
  • 5.086 Pranešimai
  • karosas#3214
  • Geriausias 2021 metų:Karjeristas
  • Geriausias 2020 metų:Šaulys
  • Geriausias 2019 metų:Forumo/Skilties moderatorius.
  • Rekordų savininkas:Kovotojas, Imčiau ir imčiau, Administratoriaus NB

Tiesa pasakius biski nesąmonė su drk rinkimais dabar aš gryzau į srva lošiau jau 2 sav atmetė anketa kad po leave o kitas gryzo kelias dienas pralošė dek gavo. Man dzin tas drk neverkiu dėl jo bet jopapa lygybės darykit

siaip jo, atmete anketa i autoklubo drk nes ale nemato manes drk poste, kai du sykiu buves, ir tvarkiausi gerai, o patvirtino anketa 12meciui ir dave drk, man rodos 11metu lsg nebeatlaikys.
  • 0

9R8o8RI.png?1


#123
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty
Tik tiek, kad siame serveri daug bailiu zaidzia ir bijo pasakyti kazka, iskelt auksciau, nes dauguma jau zaideju snekejo sake, kad cia sudas tokie rinkimai, bet aisku cia neparasys, nes zino, kad merai i to zmogaus anketas. Ir visi isvardinti pliusai nepanasus i pliusus, nes senoji rinkimu sistema turejo daug daugiau pliusu. Minusas parsytas tik vienas, o nors ju tikrai yra daug daugiau.
  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#124
Aldas Watson

Aldas Watson

    ADMIN

  • Elitas
  • 4.006 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva-Alytus
  • Aldas#6962
  • Darbas:Visi darbai
  • VIP:Neturiu
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000
  • 2020 Metų moderatorius:Forumo administatorius
  • Geriausias 2019 metų:Lenktynininkas
  • Geriausias 2018 metų:Lenktynininkas
  • Geriausias 2017 Metų:Lenktynininkas
  • Laimėjo konkursą:Formula 1
  • Watsonas
  • aaldas_

Tik tiek, kad siame serveri daug bailiu zaidzia ir bijo pasakyti kazka, iskelt auksciau, nes dauguma jau zaideju snekejo sake, kad cia sudas tokie rinkimai, bet aisku cia neparasys, nes zino, kad merai i to zmogaus anketas. Ir visi isvardinti pliusai nepanasus i pliusus, nes senoji rinkimu sistema turejo daug daugiau pliusu. Minusas parsytas tik vienas, o nors ju tikrai yra daug daugiau.

cia tu issilieji, kad negavai direktoriaus? Priemu visas nuomones, bet manau ne as vienas turiu atsakineti cia? Atrodo, kad mane visada kaltina, nes as kazka darau. Buvo parasyta, jei nepasiteisins grazinsim i senas vezes viska. O tu sakai nera minusu su sena sistema? Tau patiktu laukti 4-6 men ir vistiek negautai direktoriaus? Kam tie laiko gaisinti zmogaus? Anksciau buvo rasoma tik patvirtitna ,arba atmesta, tai jum labiau patikdavo? As nieko pries, galesim grazinti sena sistema. :) 


  • 0

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Garbes administratorius▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

 

930b03b69be5a1bf61d0bf145ffdfdb1939.png

 

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Administratorius nuo 2018 sausio 2d. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

 

584fbafab81e91baf16729983e589b30873.png

 

 


#125
Guest_Mantis_Ganga_*

Guest_Mantis_Ganga_*
  • Svečias

cia tu issilieji, kad negavai direktoriaus? Priemu visas nuomones, bet manau ne as vienas turiu atsakineti cia? Atrodo, kad mane visada kaltina, nes as kazka darau. Buvo parasyta, jei nepasiteisins grazinsim i senas vezes viska. O tu sakai nera minusu su sena sistema? Tau patiktu laukti 4-6 men ir vistiek negautai direktoriaus? Kam tie laiko gaisinti zmogaus? Anksciau buvo rasoma tik patvirtitna ,arba atmesta, tai jum labiau patikdavo? As nieko pries, galesim grazinti sena sistema. :)

koks skirtumas kiek laukti, vistiek tokiems asmenims kurie jums nepatinka daleiskim neduosit drk bet pom man ne pasaulio pabaiga :))

Šį pranešimą redagavo Mantis_Ganga: 15 liepos 2019 - 22:08

  • 0

#126
Aldas Watson

Aldas Watson

    ADMIN

  • Elitas
  • 4.006 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva-Alytus
  • Aldas#6962
  • Darbas:Visi darbai
  • VIP:Neturiu
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000
  • 2020 Metų moderatorius:Forumo administatorius
  • Geriausias 2019 metų:Lenktynininkas
  • Geriausias 2018 metų:Lenktynininkas
  • Geriausias 2017 Metų:Lenktynininkas
  • Laimėjo konkursą:Formula 1
  • Watsonas
  • aaldas_

koks skirtumas kiek laukti, vistiek tokiems asmenims kurie jums nepatinka daleiskim neduosit drk bet pom man ne pasaulio pabaiga :))

O kur parasyta, kad neduosim tiem kurie mum nepatinka? Visi zmones yra lygus ir turi tiek pat sansu. Tai , jei teisingai supratau, zmogus gali laukti 9 menesius ir jokio skirtumo? Ar geriau 2-3d palaukti ir paziureti meru nuomone apie kandidata ir taisytis i geraja puse? @Kamihara 


  • 3

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Garbes administratorius▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

 

930b03b69be5a1bf61d0bf145ffdfdb1939.png

 

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Administratorius nuo 2018 sausio 2d. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

 

584fbafab81e91baf16729983e589b30873.png

 

 


#127
Guest_Mantis_Ganga_*

Guest_Mantis_Ganga_*
  • Svečias

O kur parasyta, kad neduosim tiem kurie mum nepatinka? Visi zmones yra lygus ir turi tiek pat sansu. Tai , jei teisingai supratau, zmogus gali laukti 9 menesius ir jokio skirtumo? Ar geriau 2-3d palaukti ir paziureti meru nuomone apie kandidata ir taisytis i geraja puse? @Kamihara

Aš matau, kad tu kaip žmogaus nelabai supranti, na nenoriu nieko įžeisti, bet klausimas kiek dar išrinksit direktorių savų ar kaip čia gražiai pasakyti turintį patirties direktoriavime, kol išrinksite neutralų normalų direktorių ar naują veidą, bet manau daugiau nieko neapsimoka gilintys į menkniekius kaip sakoma, nes turbūt niekas ir nepasikeis.
Aš vėl gi nesiliauju... "Kodėl vieni grįžę po pertraukos anketos yra atmetamos, o kitų ne čia tipo išiimtis gaujų nariams ar kaip ?".
Na bet jei tokia lygybė bus tai gal aš geriau pereinu į cs žaidima nei čia kažka bandau....

Gero vakaro.

Šį pranešimą redagavo Mantis_Ganga: 15 liepos 2019 - 22:34

  • 0

#128
Guest_Roy_Cantes_*

Guest_Roy_Cantes_*
  • Svečias

O kur parasyta, kad neduosim tiem kurie mum nepatinka? Visi zmones yra lygus ir turi tiek pat sansu. Tai , jei teisingai supratau, zmogus gali laukti 9 menesius ir jokio skirtumo? Ar geriau 2-3d palaukti ir paziureti meru nuomone apie kandidata ir taisytis i geraja puse? @Kamihara


Bet vėl iškyla klausimas kaip žmonės kiti matys jūsų nuomones apie kandidatus kad patys matytų kur patobuleti gali.?
  • 0

#129
Guest_Prižiūrau direktorius_*

Guest_Prižiūrau direktorius_*
  • Svečias

O kur parasyta, kad neduosim tiem kurie mum nepatinka? Visi zmones yra lygus ir turi tiek pat sansu. Tai , jei teisingai supratau, zmogus gali laukti 9 menesius ir jokio skirtumo? Ar geriau 2-3d palaukti ir paziureti meru nuomone apie kandidata ir taisytis i geraja puse? @Kamihara

Čia ir taip aišku, kad korupcija yra ir buvo, bet galėtumėt bent kažkiek slėpt... Šie rinkimai yra visiškai nenaudingi, seniau asmenys galėdavo parodyti, kad ilgai pretenduoja ir taip įrodyti savo norą direktoriauti, dabar nieko nebeįrodysi, kad ir kiek stengsiesi gauti direktorių vistiek merai rinks žmogų kuris jiems labiau patinka. T.Y. BUVO MEETE. Darosi net graudu stebėti, kaip jūs renkat dabartinius direktorius - Būtent Aldas, pagrinde išrenka asmenį su kuriuo gerai sutaria, arba labai neaktyvius, kurie net nėra turėje nelegalaus direktoriaus ir nemoka susitvarkyti su firma. Ir pats asmeniškai galiu pasakyti, jog esi vienas iš prasčiausių merų LSG istorijoje. Dažnai ignoruoji žaidėjus, suteiki jiems vilties ir tada nuvyli, aš tiesiog be žodžių, nemačiau nei vieno naudingo dalyko kurį atliktum mero poste. Galbūt atėjo metas užleisti vietą kamnors kitam, kas tikrai pasistengtų šiose pareigose ? Bet turbūt neverta to net sakysi, laikysi tą merą kol tave atstatydins, kaip ir adminstratoriaus postą. Esi visiškai nenaudingas tiek mero tiek administratoriaus atžvilgiu, tikiuosi susiprasi pagaliau.


  • 3

#130
Aldas Watson

Aldas Watson

    ADMIN

  • Elitas
  • 4.006 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva-Alytus
  • Aldas#6962
  • Darbas:Visi darbai
  • VIP:Neturiu
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000
  • 2020 Metų moderatorius:Forumo administatorius
  • Geriausias 2019 metų:Lenktynininkas
  • Geriausias 2018 metų:Lenktynininkas
  • Geriausias 2017 Metų:Lenktynininkas
  • Laimėjo konkursą:Formula 1
  • Watsonas
  • aaldas_

Čia ir taip aišku, kad korupcija yra ir buvo, bet galėtumėt bent kažkiek slėpt... Šie rinkimai yra visiškai nenaudingi, seniau asmenys galėdavo parodyti, kad ilgai pretenduoja ir taip įrodyti savo norą direktoriauti, dabar nieko nebeįrodysi, kad ir kiek stengsiesi gauti direktorių vistiek merai rinks žmogų kuris jiems labiau patinka. T.Y. BUVO MEETE. Darosi net graudu stebėti, kaip jūs renkat dabartinius direktorius - Būtent Aldas, pagrinde išrenka asmenį su kuriuo gerai sutaria, arba labai neaktyvius, kurie net nėra turėje nelegalaus direktoriaus ir nemoka susitvarkyti su firma. Ir pats asmeniškai galiu pasakyti, jog esi vienas iš prasčiausių merų LSG istorijoje. Dažnai ignoruoji žaidėjus, suteiki jiems vilties ir tada nuvyli, aš tiesiog be žodžių, nemačiau nei vieno naudingo dalyko kurį atliktum mero poste. Galbūt atėjo metas užleisti vietą kamnors kitam, kas tikrai pasistengtų šiose pareigose ? Bet turbūt neverta to net sakysi, laikysi tą merą kol tave atstatydins, kaip ir adminstratoriaus postą. Esi visiškai nenaudingas tiek mero tiek administratoriaus atžvilgiu, tikiuosi susiprasi pagaliau.

Dar vienas asmuo, kuris negaves direktoriaus man zaidime pradejo verkti. Tu cia tiek is pavydo parasei? Idomu ar as savus renku? Maciau buvo virsuje klausimas apie gaujos nariu rinkimus, kazkaip dar nematau atsakymo, nes as negaujoje esu, tai manau tas klausimas ne man buvo adresuotas. O jus galit kiek norit pavydeti, peikti, keikti, arba kitaip reikstis, vistiek nieko nepakeisi, o kaip bus laikas tada ir iseisiu. ;)
  • 2

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Garbes administratorius▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

 

930b03b69be5a1bf61d0bf145ffdfdb1939.png

 

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Administratorius nuo 2018 sausio 2d. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

 

584fbafab81e91baf16729983e589b30873.png

 

 


#131
Guest_Mantis_Ganga_*

Guest_Mantis_Ganga_*
  • Svečias

Dar vienas asmuo, kuris negaves direktoriaus man zaidime pradejo verkti. Tu cia tiek is pavydo parasei? Idomu ar as savus renku? Maciau buvo virsuje klausimas apie gaujos nariu rinkimus, kazkaip dar nematau atsakymo, nes as negaujoje esu, tai manau tas klausimas ne man buvo adresuotas. O jus galit kiek norit pavydeti, peikti, keikti, arba kitaip reikstis, vistiek nieko nepakeisi, o kaip bus laikas tada ir iseisiu. ;)

Tai aš ir buvau teisus kaip ir pats parašiai daryti galim ka norim korupcija bus. Lol
Čia toks jausmas lyg mes tau turim vergauti norint gauti direktoriaus posta..

Šį pranešimą redagavo Mantis_Ganga: 15 liepos 2019 - 22:42

  • 0

#132
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.219 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2
wtf cia ne diskusiju tema yra. nezinau ka cia jus kalbat, bet man viskas atrodo normaliai. ta metus stovinti anketa nieko neirodo, ji stovi tiek laiko, iki kiek atsiranda laisva vieta arba kol isrenka kandidata (kaip ir kazkur maciau kazkas sake, ta anketa gali ir tris metus stovet jei tu nerodai jokios iniciatyvos gauti ta dirika). dabar pastovi max savaite tarkim ir zjbs, gauni nuomone is ju puses ir normalu atsakyma. galbut kaip ir anksciau sake ilgiau reiktu palaikyti ir neslepti, kad tie kurie nemate pamatytu (tarkim as esu gana aktyvus forume ir as maciau visus atsakymus i atmestas anketas ir t.t., tai nezinau ko jums cia neuztenka). zodziu neputokit, nes jau nuo anketu perejot iki mazdaug koks meras yra korupcingas, ima savus i drk. as ta pati daryciau, kas norit padiskutuot, tai i pm, nes nezadu as cia atsakinet
  • 3

#133
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Serverio administratorius
  • 4.570 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !

*
Populiarus

siaip jo, atmete anketa i autoklubo drk nes ale nemato manes drk poste, kai du sykiu buves, ir tvarkiausi gerai, o patvirtino anketa 12meciui ir dave drk, man rodos 11metu lsg nebeatlaikys.

Vietoj tavęs išvis patylėčiau, serveryje nežaidi, jei ir žaidi, tai sėdi pokeryje, arba afk visą dieną, kam toks direktorius reikalingas?

 

 

Aš matau, kad tu kaip žmogaus nelabai supranti, na nenoriu nieko įžeisti, bet klausimas kiek dar išrinksit direktorių savų ar kaip čia gražiai pasakyti turintį patirties direktoriavime, kol išrinksite neutralų normalų direktorių ar naują veidą, bet manau daugiau nieko neapsimoka gilintys į menkniekius kaip sakoma, nes turbūt niekas ir nepasikeis.
Aš vėl gi nesiliauju... "Kodėl vieni grįžę po pertraukos anketos yra atmetamos, o kitų ne čia tipo išiimtis gaujų nariams ar kaip ?".
Na bet jei tokia lygybė bus tai gal aš geriau pereinu į cs žaidima nei čia kažka bandau....

Gero vakaro.

 

Sakai nauji veidai nerenkami, patarčiau, atidžiau pasižiūrėt, per pastaruosius rinkimus išrinkti 2 žmonės kurie neturėjo legalaus direktoriaus, ir jei taip nepatenkinti, gaują perleisiu kažkam kitam, bet ar tai pasikeis, atsiras naujų priežasčių prie ko prikibti.

 

 

Čia ir taip aišku, kad korupcija yra ir buvo, bet galėtumėt bent kažkiek slėpt... Šie rinkimai yra visiškai nenaudingi, seniau asmenys galėdavo parodyti, kad ilgai pretenduoja ir taip įrodyti savo norą direktoriauti, dabar nieko nebeįrodysi, kad ir kiek stengsiesi gauti direktorių vistiek merai rinks žmogų kuris jiems labiau patinka. T.Y. BUVO MEETE. Darosi net graudu stebėti, kaip jūs renkat dabartinius direktorius - Būtent Aldas, pagrinde išrenka asmenį su kuriuo gerai sutaria, arba labai neaktyvius, kurie net nėra turėje nelegalaus direktoriaus ir nemoka susitvarkyti su firma. Ir pats asmeniškai galiu pasakyti, jog esi vienas iš prasčiausių merų LSG istorijoje. Dažnai ignoruoji žaidėjus, suteiki jiems vilties ir tada nuvyli, aš tiesiog be žodžių, nemačiau nei vieno naudingo dalyko kurį atliktum mero poste. Galbūt atėjo metas užleisti vietą kamnors kitam, kas tikrai pasistengtų šiose pareigose ? Bet turbūt neverta to net sakysi, laikysi tą merą kol tave atstatydins, kaip ir adminstratoriaus postą. Esi visiškai nenaudingas tiek mero tiek administratoriaus atžvilgiu, tikiuosi susiprasi pagaliau.

Nepasitenkinimą kėlei iškart, kai negavai direktoriaus ,,kam aš čia tiek laukiau ir t.t.''  Nebėra kur išsiliet?   Ir kaip Aldas sakė, kur mes rašėm, kad visada tokie rinkimai ir bus? Norisi pamėginti kažką naujo, nereikia bėgti ir kaltinti kitu, o žiūrėti visų pirmą į save, lengviausia kaltinti kitus rr sakot nematot dėl ko išrinktas direktorius, sugalvosim kažką ar po ilgesnio laiko paslėpsim ar išvis neslėpsim, kad galėtumėt pasiskaityt dėl ko viskas ir kaip.


  • 5

#134
Delas

Delas

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 392 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Santos , California

*
Populiarus

Bet , kaip dabar pamačiau , kad jeigu žmogus pasako nuomonę , tai iškart merai sako - " Negavai direktoriaus ir verki čia " wtfk , tipo žmogus nuomonęs išsakyt negali ?  Antras dalykas , čia yra nesąmonė. Jus esat sukūrė dabar taip , kad nieko patys direktoriai daryt nebegali, tai kam jus tuos direktorius duodat , tai geriau patys prižiūrėkit , nes direktoriai čia bėra , dėl b-list , atrankų ir viskas .


  • 5

ADMIN SPAUSKIT ČIA - ČIA -

 

_______________________________

 

Pasiekimai -

Autoklubo direktorius

Transporto direktorius

N.T.A direktorius

Medikų direktorius

Gaisrinės direktorius

Vagių , baikerių direktorius

Filmų moderatorius

Modifikacijų moderatorius ( 1 kadencija )

 Modifikacijų moderatorius ( 2 kadencija )

TeamSpeak moderatorius

Kompiuterijos ir Žaidimų Moderatorius

____________________________________________________________________


#135
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

Čia ir taip aišku, kad korupcija yra ir buvo, bet galėtumėt bent kažkiek slėpt... Šie rinkimai yra visiškai nenaudingi, seniau asmenys galėdavo parodyti, kad ilgai pretenduoja ir taip įrodyti savo norą direktoriauti, dabar nieko nebeįrodysi, kad ir kiek stengsiesi gauti direktorių vistiek merai rinks žmogų kuris jiems labiau patinka. T.Y. BUVO MEETE. Darosi net graudu stebėti, kaip jūs renkat dabartinius direktorius - Būtent Aldas, pagrinde išrenka asmenį su kuriuo gerai sutaria, arba labai neaktyvius, kurie net nėra turėje nelegalaus direktoriaus ir nemoka susitvarkyti su firma. Ir pats asmeniškai galiu pasakyti, jog esi vienas iš prasčiausių merų LSG istorijoje. Dažnai ignoruoji žaidėjus, suteiki jiems vilties ir tada nuvyli, aš tiesiog be žodžių, nemačiau nei vieno naudingo dalyko kurį atliktum mero poste. Galbūt atėjo metas užleisti vietą kamnors kitam, kas tikrai pasistengtų šiose pareigose ? Bet turbūt neverta to net sakysi, laikysi tą merą kol tave atstatydins, kaip ir adminstratoriaus postą. Esi visiškai nenaudingas tiek mero tiek administratoriaus atžvilgiu, tikiuosi susiprasi pagaliau.


As sitokiu mero atsakymo nepakesiu, bus idetas veliau papeikimas, kad kiekvienam pretendavusiam parase negavai direktoriaus ir verki. As buciau gaves direktoriu vistiek buciau atejes cia paverkt, nes nesu savanaudis kaip jus. Geriau buvo patvirtinta arba atmesta nes nors matydavau, o dabar net nepamatau uz ka gavo kokios tos jusu nuomones argumentuotos. Visi turim savo nuomone ir isakom, mes pretendave gal labiau suprantam kas ir kodel, o kiti supras tik tada kai parasys anketa. Prie to pacio prisidedu prie Dello nes tikrai direktorius beturi paskutini cia zodi cia vos ne taspats kas darbuotojas su whit listu, jie nieki nebegali kurti, jei paraso ideja kokia iskarto buna nezinau ar bus cia zmoniu dalyv ir panasiai. Direktoriaus statusas nebera toks smagus kaip budavo 2013 2014 metais. Linkiu kuo greitesnio uzsidarymo su savo naujovem

Šį pranešimą redagavo Solid'as: 16 liepos 2019 - 05:24

  • 1

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#136
Анджей

Анджей

    Majoras

  • Veteranas
  • 1.666 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • C
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P
  • Geriausias 2019 metų:Kritikas
  • Laimėjo konkursą:NrgStunt20
  • andzejkaa

Viska perskaites, taip ir prasosi daryti anonimines anketas, kadangi i zaideju nuomones vistiek neatsizvelgiat, o labiau jau savo nuoziurai ziurite. Visi yra lygus, bet kazkodel jus to nenorite rodyti patiems zaidejams, ir iskeliate save i aukstumas, tipo "kas tu toks kad dristi dar savo nuomone cia sakyti, ha dar vienas verksniukas kuris negavo direktoriu" Aldai ir Kamihara nebutina cia atsakyneti ir teisintis, nu tikrai juokinga. Reikia rodyti zmonems, ta kuo jie tikisi, ir tada nekils jokiu nesupratimu ir pykciu. 


  • 0

#137
Regis

Regis

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.385 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!
Kodėl jūs tokie nepatenkinti nelabai galiu suprast, jum geriau parašyt anketa laukti puse metu per tuos puse metu prisiprašot už ir laukiat belekiek laiko, man kaip tik šita sistema geriau atrodo, nes per ta pačia diena yra apsvarstomi visi variantai, o ar laukti puse metu ar iskart suzinot ar patvirtinta ar atmesta manau žymiai geriau + kai merai dar pasako kodėl atmesta ir jus tik bando užvest ant to kelio link direktoriaus... O šiaip tik norėjau pasiūlyti, kad neslėptumet temų kadangi užrakinat visas anketas ir labai greit viska paslepiat, o bent jau man visai įdomu pasiskaityt už ka atmesta ar už ka patvirtinta :) O jei nežadat to daryti tai norėčiau išgirsti nuomone kodėl.
  • 0

#138
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby
Merai jeigu jau ta sistema nukopinot is kito servo bent normaliai galetumet ilgiau tuos atsakymus kiekvienoj anketoj palikt neužsleptus arba išvis susikurkit analiziu tema ar ka slept net nereikes ten aprasysit kandidatus kodel atmetet ir kodel patvirtinot aisku ta tema galesit uzrakinta laikyt kad nebutu beprasmisku komentaru
  • 1

#139
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

*
Populiarus

Tikiuosi ,kad degsit pragare mieli merai, nes mano anketa i inkasatorius buvo labai sunkus 6-7 dienu darbas, o jus ja lengva ranka atmetet! Zinok aldas zinau kur tu gyveni ir tave gamihara zinau. JUS NUO MANES NEPABEGSIT! SUDRASKYSIU IR SUESIU AS JUMIS ! ! ! ! ! ! O mano klausimas butu toks: ar duodate zmonem kurie nera psichiskai stabilus direktoriu?


  • 5

PaveiksliukasPaveiksliukas


#140
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

Čia ir taip aišku, kad korupcija yra ir buvo, bet galėtumėt bent kažkiek slėpt... Šie rinkimai yra visiškai nenaudingi, seniau asmenys galėdavo parodyti, kad ilgai pretenduoja ir taip įrodyti savo norą direktoriauti, dabar nieko nebeįrodysi, kad ir kiek stengsiesi gauti direktorių vistiek merai rinks žmogų kuris jiems labiau patinka. T.Y. BUVO MEETE. Darosi net graudu stebėti, kaip jūs renkat dabartinius direktorius - Būtent Aldas, pagrinde išrenka asmenį su kuriuo gerai sutaria, arba labai neaktyvius, kurie net nėra turėje nelegalaus direktoriaus ir nemoka susitvarkyti su firma. Ir pats asmeniškai galiu pasakyti, jog esi vienas iš prasčiausių merų LSG istorijoje. Dažnai ignoruoji žaidėjus, suteiki jiems vilties ir tada nuvyli, aš tiesiog be žodžių, nemačiau nei vieno naudingo dalyko kurį atliktum mero poste. Galbūt atėjo metas užleisti vietą kamnors kitam, kas tikrai pasistengtų šiose pareigose ? Bet turbūt neverta to net sakysi, laikysi tą merą kol tave atstatydins, kaip ir adminstratoriaus postą. Esi visiškai nenaudingas tiek mero tiek administratoriaus atžvilgiu, tikiuosi susiprasi pagaliau.



Merai renka naujus veidus blogai,merai renka senus vilkus blogai,merai renka “tipo” draugus blogai,tai wtf zmonies,ka rinkt jems,isvis nieko. Reikia naujus veidus,kad parodyru ka sugeba,nesvarbu 11-12 ar 20 metu zaidejas,tas 11 gali firma tvarkyt geriau nei suages zaidejas. Gausit jus ta direktoriu,palaukit,cia nera real gyvenimas,kad tiek nusisnekat! Kazkas nepatinka gi niekas cia nelaiko jusu. Vistie jai merai ir grazins atgal,vistiek kazkas jums blogai bus ;) Merai kazka daro,naujo,ir vistiek blogai,tai wtf,isvis nieko nedaryt gal tada geriau bus?;) I nuomones kurias raso anketoj isvis nereik ziuret,o i zmogu,tai tiek siam kartui,maziau stresuokit ie viskas bus gerai!
  • 3

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)