Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Airidas_Alcapone


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
20 atsakymai į šią temą

#1
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė.          Airidas_Alcapone
2. Užblokavimo priežastis.         Nėra.
3. Tikslus laikas ir data.            2019-12-30 18:20 (+-)
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. Nėra, nes kaip minėjau gavau baną už nieką.
5. Situacijos aprašymas         Sedėjau kalejime, tada Christian_Elgando pradėjo į mane nuolatos šaudyti, parašęs jam jog nustotų,  su juo susikivirčiojome ir jis pagrąsino man, jog prisijungs su kitu acc ir duos kick'us. Po kiek laiko Vaidas_Wingstonz (tikriausiai jo minėtas acc'ountas arba draugas) Davė kick be priežasties 1/2, per naujo prisijungęs gavau 2/2. O priežasties už ką kick pats net neparašė, kadangi tokios priežasties neturėjo. Taigi laukiu unban ir norėčiau, jog šis asmuo prarastų admin'o pareigas ir gautų pailsėti nuo žaidimo, kadangi vaikai įsivaizduoją esą visagaliai nusipirkę admin'us iš mamų sąskaitos, banindami nepatikusius žaidėjus be priežasties ir nesulaukdami jokių pasekmių. 

 

KAIP TU GALI ATMESTI, KOKIA FOTO JEI BANAS DUODAS UŽ VISIŠKAI NIEKĄ? MAN TAU SAVO FOTO ĮMEST AR KĄ? :D


  • 0

#2
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.808 Pranešimai

*
Populiarus

1. Jūsų Vardas_Pavardė.          Airidas_Alcapone
2. Užblokavimo priežastis.         Nėra.
3. Tikslus laikas ir data.            2019-12-30 18:20 (+-)
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. Nėra, nes kaip minėjau gavau baną už nieką.
5. Situacijos aprašymas         Sedėjau kalejime, tada Christian_Elgando pradėjo į mane nuolatos šaudyti, parašęs jam jog nustotų,  su juo susikivirčiojome ir jis pagrąsino man, jog prisijungs su kitu acc ir duos kick'us. Po kiek laiko Vaidas_Wingstonz (tikriausiai jo minėtas acc'ountas arba draugas) Davė kick be priežasties 1/2, per naujo prisijungęs gavau 2/2. O priežasties už ką kick pats net neparašė, kadangi tokios priežasties neturėjo. Taigi laukiu unban ir norėčiau, jog šis asmuo prarastų admin'o pareigas ir gautų pailsėti nuo žaidimo, kadangi vaikai įsivaizduoją esą visagaliai nusipirkę admin'us iš mamų sąskaitos, banindami nepatikusius žaidėjus be priežasties ir nesulaukdami jokių pasekmių. 

 

KAIP TU GALI ATMESTI, KOKIA FOTO JEI BANAS DUODAS UŽ VISIŠKAI NIEKĄ? MAN TAU SAVO FOTO ĮMEST AR KĄ? :D

admin cia uz kreditus nenusipirksi, o foto reik kai gauni bana screenshota darytis.


  • 5
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#3
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

:DDDD Nu juokdarių karalystė čia, vaikas mane išbanina, o aš turiu screenshotus daryt, kai be priežasties gaunu, tai jis povelniais turi turėt įrodymus, jog aš kaltas. Dabar dėjo free baną ir aš lieku kaltas, nes ss nepadarau, kai mane iškickino. Taip išeina, jog adminai už nieką gali visus banint be priežasčių, nes jiems įrodymų dėl ko davė ban nereikia. Tebūnie nebežaisiu serveryje, nes kreditus už vaikų isterijas nežadu pirkt :)


  • 1

#4
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.808 Pranešimai

https://www.lsgyveni...9828-don-smosh/

https://www.lsgyveni...ic/5994-anketa/

stai sitaip turi atrodyti apeliacija

 

viska supildytum gerai, tada ir adminas pateiktu irodymus


Šį pranešimą redagavo Brett Sobolev: 30 gruodžio 2019 - 19:01

  • 0
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#5
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

Su tokiu problemų nesprendimu iš moderatorių puses savo gyvenime nesu sutikęs. Moderatoriai sugeba atmesti temas neįsigilinę į jas, koks čia problemų sprendimas? Gauni ban iš supykusio vaiko ir moderatoriai jam nieko nedaro, nes žmogus gavęs baną nespėjo pridaryti milijonų ss, jog nėra kaltas, o davęs baną mažvaikis neturi jokių įrodymų turėt :D Graudu, iš ties graudu..... Serverio administracija yra labai, LABAI žemo lygio, drįsčiau teigt, jog nevykusi.


  • 0

#6
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

@Brett Sobolev Kaip aš ją galiu supildyt, jei net nespėjau ss padaryt? Ta prasme, nueini nuo kompiuterio, nes esi kalėjime ir neverta sedėti ir žiūrėti į tirpstantį laiką, o kai grįžti baną gauni. Koks ss? SS, kuriame parašyta jog Vaidas_Wingstonz davė kicką 1/2 ir po to 2/2, kokia tokio ss prasmė? Kur logika? Juokas pro ašaras su jumis čia :)


  • 0

#7
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.808 Pranešimai

@Brett Sobolev Kaip aš ją galiu supildyt, jei net nespėjau ss padaryt? Ta prasme, nueini nuo kompiuterio, nes esi kalėjime ir neverta sedėti ir žiūrėti į tirpstantį laiką, o kai grįžti baną gauni. Koks ss? SS, kuriame parašyta jog Vaidas_Wingstonz davė kicką 1/2 ir po to 2/2, kokia tokio ss prasmė? Kur logika? Juokas pro ašaras su jumis čia :)

nezinau ne as kuriau sias taisykles bet aiskiai tau pasakiau kad ss privalomas gaunant bana


Šį pranešimą redagavo Brett Sobolev: 30 gruodžio 2019 - 19:09

  • 0
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#8
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

Beje galiu garantuoti, jog baną davė man be priežasties, dėl to, jog esu naujas šitame serveryje, tai ir davė žinodamas, jog nesusilauks jokių pasekmių. Nu jo, kokios čia pasekmės, kai moderatoriai tokie :D :D :D Draugas parašė, jog buvo serveryje ir matė, jog kick'us man davė už "flood" :D :D :D Ta prasme rimtai? Vaikams nepatinka žaidėjas ir kick duoda su priežastim : flood :D O likusiai administracijai : niekada nesikeikiu. Beje, relog padaręs iškart gavau 1/2 tai kaip, įmanoma net slaptažodžio nesuvedus flood papilt? :D Reziume toks, kad pas jus geriausi adminai surinkti. 


Šį pranešimą redagavo Airidas_Alcapone: 30 gruodžio 2019 - 19:31

  • 0

#9
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

O aš tau aiškiai pasakau, jog prarandant žaidėją, dėl to, jog turit adminus, kurie leidžia sau kickint žaidėjus. Taip ir toliau, kol jūsų serveris numirs dėl tokių padugnių, kaip Vaidas_Wingstonz. Paskutiniai mano žodžiai. Iki ir sekmės toliau nieko doro nenuveikiant esant administratoriui :) Seni, geri serveriai numirė, su šauniomis bendruomenimis, kuriose priklausiau ir aš, kuriose spręsdavom iškulusias problemas, o ne lengva ranka atmetinėdavom pagalbos prašančius žaidėjus. 1-0 laimi pasipūtęs vaikas prieš mane. Sekmės.   Tokį pagretinimą sugalvojau : jei jūsų serveris būtų policija tai pagautumėt žmogų blaivų ir pasodintumėt į kalėjimą teigdami, jog jis vairavo girtas, o žmogus ir sėstų į kalėjimą, nes nenufotkino jog blaivus yra, o policija įrodymus pateikia tik po jo. Logika? Nėra. Nes įrodymai turi būti abipusiai, o pas jus tik iš nuteisto. Įdomi tvarka pas jus baisiai. 


Šį pranešimą redagavo Airidas_Alcapone: 30 gruodžio 2019 - 19:40

  • 0

#10
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Su pildyk viską dorai idesiu irodimus
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#11
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

Tai dėk, jei turi. Beje, kada atvažiuosi manes sumušt? Su draugu juk rašėt : "duok fb" "supisiu".  Adminai tokie :D Piemenys ir pienburniai už kompo sėdi. Pareigas turėdami sugeba tokias replikas mėtyt. Graudu. Visiškas degradynas, kai cypliai serveryje diktatūrą įveda.    P.S Kaip atvažiuosi manęs "supist"? Viešuoju transportu? :D :D :D Jau vien iš tokių pasisakymų, elementarių rašybos klaidų ir minčių dėstymo netvarkos galima teigti, jog tau ne daugiau nei 15 metų. Bet vistiek sugebi šokt į akis vyresniam, nes atstumas tarp mūsų kompiuterių ekranų yra tau palankus. Patarčiau bent kartą gyvenime nusileist ant žemės. Nes realybėj, kaip pelė po šluota susitikęs su manim sedėtum.


Šį pranešimą redagavo Airidas_Alcapone: 30 gruodžio 2019 - 20:05

  • 0

#12
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

Ta proga, jog visi čia susirinkom, kodėl negalime padaryti išimties ir leisti jam sukelti įrodymus, kuriame aiškiai matyta, jog floodinu, nes būtent tokią priežastį davė mane banindamas. Galite manęs ir neunbaninti, tiesiog dėl įdomumo ir teisybės, pažiūrėkime įrodymus. Juk nieko neprarasime, ar ne tiesa? O jūs visi turėsite progą pamatyti kokį adminą turite serveryje. Kuris viename account'e vaidina atsakingą ir rūpestingą adminą, o kitame užgaulioja žaidėjus ir siūlo "supist". Taigi, juk galite liepti duoti įrodymus, kuriame floodinau. Sakau, galite ir neunbanint, man neunban'as svarbus, o tiesa. :) 


  • 0

#13
Evaldas_Alcapone

Evaldas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 11 Pranešimai

Norėčiau pamatyti ir aš ss, nes tuo metu buvau serveryje ir mačiau 1 kicką už "flood". Galvojau, kad gal jis floodino, bet tuo metu mes kalbėjome per dc ir jis buvo išėjąs, tai pagalvojau, kaip įmanoma gauti kick'ą, kai tu esi afk kalėjime. Plius nesuprantu, kaip galima baninti visam laikui su priežastimi "flood" ne pagalvojat, kad prarandat žaidėjus, juk jis net nečytino, plius naujokas net 1500xp neturintis. Kai žlugs projektas, manau tada savininkas susipras kodėl jis žlugo, bet tam bus jau per vėlu, nes toks vienas vaikas bando primesti vierchu, kuriam negalioja taisyklės, nes jis admin. Tad mielas @Vaidaz_Wingstonz, laukiam tavo įrodymų. :)


  • 0

#14
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420

Norėčiau pamatyti ir aš ss, nes tuo metu buvau serveryje ir mačiau 1 kicką už "flood". Galvojau, kad gal jis floodino, bet tuo metu mes kalbėjome per dc ir jis buvo išėjąs, tai pagalvojau, kaip įmanoma gauti kick'ą, kai tu esi afk kalėjime. Plius nesuprantu, kaip galima baninti visam laikui su priežastimi "flood" ne pagalvojat, kad prarandat žaidėjus, juk jis net nečytino, plius naujokas net 1500xp neturintis. Kai žlugs projektas, manau tada savininkas susipras kodėl jis žlugo, bet tam bus jau per vėlu, nes toks vienas vaikas bando primesti vierchu, kuriam negalioja taisyklės, nes jis admin. Tad mielas @Vaidaz_Wingstonz, laukiam tavo įrodymų. :)


Baikit pezet uzdarytojai jus :D įrodymai yra įdėk nuotrauka idesiu video kaip floodino. Ir ką jūs man lesat protą kad aš vaikas tai gal jums paso kopija numest ar ką? Tiesiog graudu ir viskas. Ir dar lesa protą čia jai tu tuo autobusu naudojęs airidai tai ir naudokis ponas o ne man protą lesk. Nesu tas sampinis kuris DEL ŽAIDIMO EIS naudoti savo kurą ir savo laiką kad kažkam pliuha dėt. Atsigaukit iš relybes o dabar sakau bus nuotrauka bus ir įrodymai ate meilės
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#15
Evaldas_Alcapone

Evaldas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 11 Pranešimai

Norėčiau pamatyti ss @Vaidaz_Wingstonz, nes tuo metu buvau serveryje ir aiškiai mačiau bent vieną kick'ą už "flood", nors ne labai supratau, kaip jis galėjo floodinti, jei buvo afk, nesuprantu kokių jums įrodymų reikia? Aiški problema parašyta, banas už "flood", norėčiau pamatyti kaip floodino būdamas afk. P.s jugi jis padaręs ss gali padaryti, kad nesimatytu jo flood'o, tad tai beprasmiška būtų, nors ir būtų įmetęs ss, o mūsų mielas adminas privalo turėti ss, nes jis viską esą matė. Jei tau žaidėjąs nepatinka, tai galima baninti už nieką??? Bei matau jūsų puikusis adminas, ne pirmą kartą banina žaidėjus, tad apsvarstykite ar jis jums reikalingas, kad serverį temtu į dugną.


  • 0

#16
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420

Norėčiau pamatyti ss @Vaidaz_Wingstonz, nes tuo metu buvau serveryje ir aiškiai mačiau bent vieną kick'ą už "flood", nors ne labai supratau, kaip jis galėjo floodinti, jei buvo afk, nesuprantu kokių jums įrodymų reikia? Aiški problema parašyta, banas už "flood", norėčiau pamatyti kaip floodino būdamas afk. P.s jugi jis padaręs ss gali padaryti, kad nesimatytu jo flood'o, tad tai beprasmiška būtų, nors ir būtų įmetęs ss, o mūsų mielas adminas privalo turėti ss, nes jis viską esą matė. Jei tau žaidėjąs nepatinka, tai galima baninti už nieką??? Bei matau jūsų puikusis adminas, ne pirmą kartą banina žaidėjus, tad apsvarstykite ar jis jums reikalingas, kad serverį temtu į dugną.


Gerai igrysai įmesiu tj irodimus ponas advokatas :D
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#17
Evaldas_Alcapone

Evaldas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 11 Pranešimai

O už ką antras kickas??? Plius ar adminas gali taip agresyviai bendrauti su žaidėju???


Šį pranešimą redagavo Evaldas_Alcapone: 30 gruodžio 2019 - 20:55

  • 0

#18
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420

wlj2DS4.jpg

 

trys panasios sms skaitosi flood tj ss kaip turejai 1/2

 

nTrg5Kw.jpg


Šį pranešimą redagavo Vaidaz Wingstonz: 30 gruodžio 2019 - 20:51

  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#19
Airidas_Alcapone

Airidas_Alcapone

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 18 Pranešimai

Koks čia floodas? Jūs man grąsinat tai aš juokiuos. Nematau jokio flood. ":DDDDDD" Nuo kada floodas? Net matosi, kad su ranka rašau nes raidžių skirtumas yra. Ir yra laiko tarpai. Taigi davei kick už neteisingą priežastį. Beje įdėk įrodymą kur davei už antrą kartą. Tarkim pirmas jei net buvo floodas. Kodėl antrą kartą davei? :DDD Tikiuosi neteksi admin. Beje nejuokink tu su savo amžiumi, nei teisių, nei tuo labiau mašinos neturi. Kojos ir autobusas geriausias tavo draugas. Todėl nejuokink manęs, kai rašai, jog atvarysi manęs "supist" :DDD


  • 0

#20
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Viena aš tau kick te daviau. :D matau jau nuo PC tau pas akių daktarų reikia viskas neberadau čia ate :D
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)