Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

pd Lam_Nelson


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
Rokis_Mambo

Rokis_Mambo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 381 Pranešimai
  • Darbas:NTA
  • VIP:TAIP
  • XP:45k

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Carlos_gigante
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: katik
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): Priedas  sa-mp-058.png   1,13MB   0 Parsiųsta kartų
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):29. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. (1/1)

17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1) 

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): važevau krc jis prilėkė prie manes aš sustojau palaukiau 5s jis nieko nedarė važevau toliau ir po 10s prisivijo ir šovė 3 star , o resonas KET-N  ai dar teises atėmė :D


  • 1

c8M5qF4.png

 

O2uJOgf.png

 


#2
𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.238 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:80k

jomajo, pamirsau begima prirasyt, tuoj irodymus ikelsiu

 

 

 

 
 
 
Taip, buvai sustojes, bet galejai stot kad matei nepabegsi ar dar ka, tada pora sec sustojai ir nuvaziavai, galejai sustot ir normaliai laukt. 
 
 
 
 
 
 
 

Šį pranešimą redagavo Lam_Nelson: 05 sausio 2020 - 20:46

  • 1

#3
Rokis_Mambo

Rokis_Mambo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 381 Pranešimai
  • Darbas:NTA
  • VIP:TAIP
  • XP:45k

18. Pareigūnas privalo pateikt neapkarpyta/neužtušuota nuotrauka/video kitaip skundas bus patvirtintas ( išimtis : galima paslėpt asmenines žinutes  )NEW


  • 0

c8M5qF4.png

 

O2uJOgf.png

 


#4
Alpha

Alpha

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 225 Pranešimai

jop buvau kaip ir liudininkas gerai ketn padaryta bet jis sustojo o kadangi tu nemoki normaliai rasyt tai ir nelaukem vaziavom toliau po to vel gaudei ir vel sustojom ir dejai jam star uz begima nors ir sustojom ?

dar pastebejimas jog per tavo video nerodo jog 

"ispejote Carlos_Gigante sustoti"

arba

"ispejote Carlos_Gigante pasitraukti i salikele"

ir siaip tavo irodimose isivis nesimato jog bego nes sustojo tik pamates jog vejesi


  • 1

#5
𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.238 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:80k

18. Pareigūnas privalo pateikt neapkarpyta/neužtušuota nuotrauka/video kitaip skundas bus patvirtintas ( išimtis : galima paslėpt asmenines žinutes  )NEW

Karpyme tu, čia yra nepilni frapsai, ir 2 video (kadangi pamiršau jog frapsai tik pora sec filmuoja). 

 

jop buvau kaip ir liudininkas gerai ketn padaryta bet jis sustojo o kadangi tu nemoki normaliai rasyt tai ir nelaukem vaziavom toliau po to vel gaudei ir vel sustojom ir dejai jam star uz begima nors ir sustojom ?

dar pastebejimas jog per tavo video nerodo jog 

"ispejote Carlos_Gigante sustoti"

arba

"ispejote Carlos_Gigante pasitraukti i salikele"

ir siaip tavo irodimose isivis nesimato jog bego nes sustojo tik pamates jog vejesi

https://part.lt/perz...0c8ef984143.png  ar tikrai nebuvo ?

 

 

Ka čia dabar verki, reikėjo sustoti ir normaliai stovėti, o ne sustoti sekundei ir pradėt vėl važiuot. O dėl antro sustojimo, tai jo čia nebuvo, pristabdei dėl to kad reikėjo sukt į dešinę. Mano žodžiai baigti. Laukiam direktoriaus žodžio.


Šį pranešimą redagavo Lam_Nelson: 06 sausio 2020 - 18:24

  • 0

#6
Alpha

Alpha

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 225 Pranešimai

Karpyme tu, čia yra nepilni frapsai, ir 2 video (kadangi pamiršau jog frapsai tik pora sec filmuoja). 

 

https://part.lt/perz...0c8ef984143.png  ar tikrai nebuvo ?

 

 

Ka čia dabar verki, reikėjo sustoti ir normaliai stovėti, o ne sustoti sekundei ir pradėt vėl važiuot. O dėl antro sustojimo, tai jo čia nebuvo, pristabdei dėl to kad reikėjo sukt į dešinę. Mano žodžiai baigti. Laukiam direktoriaus žodžio.

nemoki irodimu tu kelti gal ? apkarpei jog net laiko [timestamp] nesimato


  • 0

#7
𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.238 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:80k

nemoki irodimu tu kelti gal ? apkarpei jog net laiko [timestamp] nesimato

:DDDDDDDDDDDDD koks skirtumas kaip as apkarpiau, nueik I video susistabdyk ir pamatysi ta pati, tik jau su tavo "timestamp"


  • 0

#8
𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.238 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:80k

nu okei pamirsk tos bet 

9. Darbuotojas gavęs skundą į jį turi atsakyti/pateikti įrodymus per 12valandų

pirmame video nieko tu neirodai o antra video redagavai komentara ir ikeliai veliau nei po 12val

ne nu tu rimtai? 1. Pažiurėk kada buvo redaguotas mano komentaras, po 2valandų. 2. Abu video kėliau vienu metu. 

 

Žodžiu pacanas, nieko neįrodai  o tik pats gėda daraisi.


  • 0

#9
Alpha

Alpha

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 225 Pranešimai

ne nu tu rimtai? 1. Pažiurėk kada buvo redaguotas mano komentaras, po 2valandų. 2. Abu video kėliau vienu metu. 

 

Žodžiu pacanas, nieko neįrodai  o tik pats gėda daraisi.

zodziu pacanas rasai bet nezinai ka pakelk komentarus sakei zodziu nebeturi o dabar verki cia 


  • 0

#10
𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.238 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:80k

zodziu pacanas rasai bet nezinai ka pakelk komentarus sakei zodziu nebeturi o dabar verki cia 

tai tu dar turi priekaištų man ar ne? Pats prisipažinai kad bėgai ir ket-n, viska išsiaiskinom del redagavimo laiko, ko tu dar nori?


Šį pranešimą redagavo Lam_Nelson: 06 sausio 2020 - 19:20

  • 0

#11
Alpha

Alpha

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 225 Pranešimai

tai tu dar turi priekaištų man ar ne? Pats prisipažinai kad bėgai ir ket-n, viska išsiaiskinom del redagavimo laiko, ko tu dar nori?

nu tu tai tupa mergaite pazek kas skunda vapsie parase :DDDDDDDDD as ant stogo kimarinau masinos :D sako as begau :DDDDDDd


  • 0

#12
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Na, taisyklės yra taisyklės, o jos buvo sulaužytos. Nors ir darbuotojas norėjo įtarti už "ket-n+bėgimas", įtarė tik už "ket-n" 3 star ir atėmė teises vairuoti, kas pagal taisykles yra draudžiama.

Darbuotojas gauna 1/1 ir yra šalinamas.

Patvirtinta.

p.s Už nereikalingus komentarus asmenys yra baudžiami.


  • 2

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)